صفحه 215 از 225 نخستنخست ... 115 165 205 211 212 213 214 215 216 217 218 219 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjani نمایش پست ها
    ببخشید علی آقا شما جایی رو میشناسین که این فیلترهارو با قیمت مناسب برای اس ایکس 50 داشته باشن؟
    من اطراف ناصرخسرو رو گشتم ولی قیمتها نسبتا نجومی بود و اصلا با پکی که لینکش رو گذاشتین به قیمت 42دلار یا با تخفیف فعلی 29 دلار قابل مقایسه نیست
    اگه فروشنده منصفی رو میشناسین ممنون میشم راهنمایی کنین

در مورد عکاسی با sx50 هم با تجربه کمی که داشتم از این دوربین خیلی راضی هستم
    تنها موضوعی که منو ناراحت میکنه اینه که نمیتونم باهاش عکس پرتره با شارپی کامل سوژه و ماتی پس زمینه بندازم و همیشه پس زمینه تقریبا واضحه اما تو عکاسی ماکرو و زوم و واید عکسهام حداقل خودم رو کاملا راضی میکنه
    متاسفانه جای خاصی رو ندارم معرفی کنم. اختلاف قیمت های بالا هم که دیگه عجیب نیست!!
    برای پرتره که نمی تونید به اون عمق میدانی که می خواید برسید ولی یه مورد هست که می تونه مقداری جبران کنه و اون اینه که تا حد امکان بین سوژه و فضای پشت اون فاصله رو زیاد کنید. البته در یک فضای بسته که مقدور نیست ولی در فضای باز می تونه کمی زمینه رو محو کنه که البته باز هم قابل مقایسه با عکسایی که در ذهتون هست نخواهد بود.
    به هر حال باید با ضعف های دوربین کنار اومد. به عنوان مثال کمینه f/3.4 یکی از اون ضعف هاست. در نور کم عکاسی از سوژه متحرک چندان رضایت بخش نیست مگه اینکه از فلش استفاده کنید. یا سنسور کوچک. برخی ضعف ها هم هست که در واقع از فلسفه وجودی این دوربین ناشی می شه. همین مقایسه کیفیت خروجی این دوربین با یه DSLR از همین ضعف هاست. یعنی بدیهی است که این اختلاف هست اما این دوربین برای همین به وجود اومده که در ازای مبلغ مناسبی امکانات بیشتری رو در یک دوربین با کیفیتی ممتناسب همون کلاس در ختیار شما بذاره.
    amirjani تشکر می‌کند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان
    من فقط می خواستم بدونم بهترین شبه slr موجود در بازار از هر لحاظ(کیفیت عکس - زوم زیاد - کیفیت بدنه - کیفیت فیلم برداری و ...) چیه و به چه علت ؟؟(آخه بعد مدت ها به یه جواب واحد نرسیدم)
    ممنون

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط pooriyaehyaee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فقط می خواستم بدونم بهترین شبه slr موجود در بازار از هر لحاظ(کیفیت عکس - زوم زیاد - کیفیت بدنه - کیفیت فیلم برداری و ...) چیه و به چه علت ؟؟(آخه بعد مدت ها به یه جواب واحد نرسیدم)
    ممنون
    بطور قطع نمی شه گفت یک مدل عالیه و هر شخصی دلایل خودش رو داره!
    ولی در چند مرحله که سایت DPreview سوپرزوم ها را مقایسه کرده بود، معمولا کنون ها جایگاه 1تا 3را داشتند.
    در حال حاضر هم فکر نمی کنم بشه غیر از SX50 کنون مدلی پیشنهاد داد! ولی در نیکون P530 جزو مدل های خوبه
    در کنار موارد فوق Panasonic FZ1000 هم با توجه به مشخصاتش (بخصوص سنسور) دوربین خوبی به نظر می رسه!
    حالا این بستگی به شما داره

1-اگر مارک باز هستید یا قصد تعویض دوربین را دارید باز هم پاناسونیک را بذارید کنار
    2- اگر زوم بیشتر می خواهید SX50
    3- دوربین جدیدتر می خواهید P530
    ata_m3، ali k، amirjani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

در مورد nikon p600 چطور ؟؟
    و اینکه sony اینقدر بده که اصلا مطرح نمیشه؟؟؟ (مثلا Sony Cybershot DSC-H400 , Sony Cyber-shot DSC-HX400)

تشکر کرده
    4653

در مورد nikon p600 چطور ؟؟
    و اینکه sony اینقدر بده که اصلا مطرح نمیشه؟؟؟ (مثلا Sony Cybershot DSC-H400 , Sony Cyber-shot DSC-HX400)
    عذر می خواهم
    درسته P600 از نظر کاغذی از دو مدلی که معرفی کردم بهتره!
    در مورد سونی هم بستگی به خودتون داره! هر دو مدل دارای ضعف هایی نسبت به P600 هستند که اگر من باشم P600 را انتخاب می کنم
    دلایل
    1- زوم بلندتر در کنار LCD باکیفیت و Coutinue Drive بهتر!
    سونی هایی که گفتید هنوز ازشون نمونه تصویر جهت مقایسه وجود نداره و من هم سابقه قبلی خوبی ازشون نداشتم (در زمینه مقایسه تصویر با کنون و نیکون) ولی شاید این مدل ها خوب باشه!
    اما در کل امکان فروش، تعویض، تعمیر، گستردگی تنظیمات در نیکون و کنون بنظر من خیلی بهتر از سونی هست! از همه مهمتر یک برند با اصالت در زمینه عکاسی دستتون می گیرد.
    البته ناگفته نماند سونی هم واقعا برند خوبی هست البته در زمینه فیلم برداری!!
    amirjani و pooriyaehyaee تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

خیلی ممنون!!
    و به عنوان سوال آخر : fz1000 که اینقدر rate بالایی تو سایت dpreview داره چرا انقدر زومش کمه ؟؟(16x) و چرا انقدر قوی مطرح میشه؟؟ (چه تفاوتی با باقی slr like ها داره ؟؟))

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    عذر می خواهم
    درسته P600 از نظر کاغذی از دو مدلی که معرفی کردم بهتره!
    در مورد سونی هم بستگی به خودتون داره! هر دو مدل دارای ضعف هایی نسبت به P600 هستند که اگر من باشم P600 را انتخاب می کنم
    دلایل
    1- زوم بلندتر در کنار LCD باکیفیت و Coutinue Drive بهتر!
    سونی هایی که گفتید هنوز ازشون نمونه تصویر جهت مقایسه وجود نداره و من هم سابقه قبلی خوبی ازشون نداشتم (در زمینه مقایسه تصویر با کنون و نیکون) ولی شاید این مدل ها خوب باشه!
    اما در کل امکان فروش، تعویض، تعمیر، گستردگی تنظیمات در نیکون و کنون بنظر من خیلی بهتر از سونی هست! از همه مهمتر یک برند با اصالت در زمینه عکاسی دستتون می گیرد.
    البته ناگفته نماند سونی هم واقعا برند خوبی هست البته در زمینه فیلم برداری!!
    البته این دوربین فرمت raw رو پشتیبانی نمیکنه که برای خیلی ها مهمه ... مگاپیکسل بالاتر نسبت به کنون داره که با توجه به سنسور کوچکیش ممکنه تصاویر رو نویزی کنه ....
    msh2200، amirjani و pooriyaehyaee تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

از لحاظ بزرگی سنسور!! بزرگترینش که با کمترین نویز باشه مربوط به کدوم slr like هست ؟؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

خیلی ممنون!!
    و به عنوان سوال آخر : fz1000 که اینقدر rate بالایی تو سایت dpreview داره چرا انقدر زومش کمه ؟؟(16x) و چرا انقدر قوی مطرح میشه؟؟ (چه تفاوتی با باقی slr like ها داره ؟؟))
    از لحاظ بزرگی سنسور!! بزرگترینش که با کمترین نویز باشه مربوط به کدوم slr like هست ؟؟
    بزرگترین سنسور اگر اشتباه نکنم دوربین جدید پاناسونیک fz1000 هست.
    همه چیز که فقط زوم نیست. با ابعاد سنسور بزرکتر شما کیفیت خروجی به مراتب بالاتر رو خواهید داشت. و حتی قسمتی از بار زوم را هم با کراپ می تونید بیشتر کنید. ضمنا فیلم برداری fk رو هم روی این دوربین خواهید داشت.
    بین دوربین های بریج وقتی به نیکون نگاه می کنید اولین عیب بزرگ که نیکون روی p510 .p520.p530.p600 اصلاح نکرده عدم پشتیبانی از فرمت raw هست که در کیفیت خروجی بسیار می تونه تاثیر گذار باشه.
    در ابعاد سنسور های 1/2.3 هم مگاپیسکل های بالا چندان برتری نیست.
    من با وجود p600 نیکون و همینطور نمونه های جدید سونی هنوز روی به sx50 کنون می دم.(البته اگر پاناسونیک رو به دلیل قیمت بالایی که داره کنار بذارم) در کنار این ها قابل ذکره پاناسونیک در این بازار بریج همیشه خاص بوده چه با fz200 کم نظیر و چه حالا fz1000
    در نهایت دوربین ها رو باید در عمل سنجید. چه بسا کاربری با دوربینی راحت باشه ولی با دوربین دیگه نه. اعتراف می کنم hx300 سونی (بر خلاف hx200) بسیار خوشدست تر از sx50 هست و ممکنه این مورد برای برخی بسیار مهمتر باشه.
    فقط به اطلاعات کاغذ اکتفا نکنید. به عنوان مثال کیفیت لرزشگیر و سرعت فوکوس چیزیه که باید در عمل سنجیده بشه.
    msh2200، ata_m3، amirjani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    بزرگترین سنسور اگر اشتباه نکنم دوربین جدید پاناسونیک fz1000 هست.
    بزرگترین سنسور دوربین های دیجیتال بریج مربوط به دوربین Sony R1 بود که تولیدش متوقف شده (21.5mmX14.4mm در برابر fz1000 با ابعاد 13.2X8.8mm)
    اما در مجموع پاناسونیک در زمینه سوپرزوها جزو اولین ها بوده.
    از FZ10 تا مدل های فعلی (fz30 را داشتم و واقعا خوب بود ولی نویز در دوربین های پاناسونیک به خوبی کنترل نشده بود که فکر می کنم دیگه اصلاح شده باشه)
    اما در مجموع همانطور که دوستمون گفتند و من هم در اول اشاره کردم، sx50 انتخاب خوب و کاملتریه!
    ata_m3، Dariush Chegini، ali k و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات