صفحه 223 از 225 نخستنخست ... 123 173 213 219 220 221 222 223 224 225 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان ...

بنده شدیدا به یک دوربین با زوم قوی و قابلیت عکاسی raw و کیفیت بالای لنز و خروجی و البته سایز متوسط و نه خیلی غول آسا ( مثل نیکون پی 900) نیاز دارم برای مسافرت ... کانن 5 مارک تری دارم با تمام مخلفات که البته اصلا بدرد مسافرت نمیخوره ! بدون در نظر گرفتن فاکتور قیمت چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ کیفیت بالای سنسور و در عین حال زوم بالا برام در اولویت هست... لطفا راهنمایی کنید چون خودم نتونستم به نتیجه نهایی برسم.. با تشکر
    canon G3X همه این خصوصیات رو داره فقط یه نمه گرونه.
    farshad.s و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

درود بر شما... عرض کردم قیمتش مشکلی نیست فقط خروجی قابل قبول و خوبی داشته باشه...زیاد هم بزرگ و حجیم نباشه..

یه مدل سونی بود با لنز زایس بنظرم RX10III همچین چیزی..مدل دقیقش یادم نیست نظرتون راجع به اون مدل چیه؟
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

درود بر شما... عرض کردم قیمتش مشکلی نیست فقط خروجی قابل قبول و خوبی داشته باشه...زیاد هم بزرگ و حجیم نباشه..

یه مدل سونی بود با لنز زایس بنظرم RX10III همچین چیزی..مدل دقیقش یادم نیست نظرتون راجع به اون مدل چیه؟
    بله این مدل هم هست که اندازه سنسور و لنزشون یکیه با این تفاوت که لنز سونی سریع تره. امکانات دیگه ای هم داره مثل ویزور الکترونیکی (برای کنون میتونید جداگانه تهیه کنید) - lcd دوم و فیلمبرداری 4K و ... در مورد نویز و جزئیات باید خودتون سمپل ها رو مقایسه کنید.اما از اون جایی که گفتید جثه دوربین میخواید کوچیک باشه از این لحاظ برتری با کنونه.
    پ ن:
    حالا خدا وکیلی میدونم که گفتین قیمت مهم نیست اما حرف هفت ملیون پوله باهاش میشه یه دوربین مثل 7200 خرید با یه لنز 150-600 .
    Hamed Ziyaei و Ahmad.R.Sanati تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    بله این مدل هم هست که اندازه سنسور و لنزشون یکیه با این تفاوت که لنز سونی سریع تره. امکانات دیگه ای هم داره مثل ویزور الکترونیکی (برای کنون میتونید جداگانه تهیه کنید) - lcd دوم و فیلمبرداری 4K و ... در مورد نویز و جزئیات باید خودتون سمپل ها رو مقایسه کنید.اما از اون جایی که گفتید جثه دوربین میخواید کوچیک باشه از این لحاظ برتری با کنونه.
    پ ن:
    حالا خدا وکیلی میدونم که گفتین قیمت مهم نیست اما حرف هفت ملیون پوله باهاش میشه یه دوربین مثل 7200 خرید با یه لنز 150-600 .
    ممنون از شما بابت راهنمایی...
    البته فکر نکنم 7 میلیون باشه ها ! 1400 _1500 دلاره نهایتا.. که البته در دبی میشه با قیمت پایین تری تهیه کرد ..و خب البته هیچ گرانی بی علت نیست..
    عرض کردم 5 دی دارم با کلی مخلفات و لنزهای جورواجور و همچنین لنز سیگما 150-600 ولیکن چون دائم السفر هستم حمل و نقل اون تجهیزات و لنزها که هر کدوم بدرد یه کار خاصی میخوره بطور کلی غیر ممکن هست ! از طرفی گاها گذارم به کشورها و مناظری میفته که واقعا جای حسرت و افسوس فراوان داره که نمیتونم عکس با کیفیتی ازشون بگیرم.. نهایتا تصمیم گرفتم که بیام سراغ این رده از دوربینها و با تهیه بهترینشون خیالم رو راحت کنم ! و البته اگر احساس میکنید سونی برتر هست با قیمتش کنار میام
    mostafa_1366 تشکر می‌کند.
    "حامد "

كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

درود بر همه دوستان ...

بنده شدیدا به یک دوربین با زوم قوی و قابلیت عکاسی raw و کیفیت بالای لنز و خروجی و البته سایز متوسط و نه خیلی غول آسا ( مثل نیکون پی 900) نیاز دارم برای مسافرت ... کانن 5 مارک تری دارم با تمام مخلفات که البته اصلا بدرد مسافرت نمیخوره ! بدون در نظر گرفتن فاکتور قیمت چه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟ کیفیت بالای سنسور و در عین حال زوم بالا برام در اولویت هست... لطفا راهنمایی کنید چون خودم نتونستم به نتیجه نهایی برسم.. با تشکر
    سلام به پانا سونیک های اف زد ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ هم نگاهی بکنید
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

قیمت سونی rx10 iii در بندر 5600 هست و سایت افرنگ با قیمت 6900 موجود کرده.
    به نظرم با 2500 کنون g3x بگیرید.
    جایی خوندم که سنسور g3x و rx10 iii یکی هستن و ساخت سونیه.
    MahBaz و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

درود بر همه دوستان ...

سلام
    دوربینهای عالی با این ویژگی خلاصه میشن در 4 مدل سونی RX10III و نیکون DL24-500 و کنون G3X و پاناسونیک FZ2500 که مورد نیکون که دوربین فوق العاده ای بود فکر کنم عرضه به بازارش منتفی شد به دلیل مشکلات نیکون و احتمال زیان دهی.

در کل من اول مدل نیکون رو می پسندم و بعد سونی

ان شاالله بخرید ما رو هم از تست ها و نظراتتون بی نصیب نذارید.
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.
    مهدی

تشکر کرده
    1887

نقل قول نوشته اصلی توسط MahBaz نمایش پست ها
    سلام
    دوربینهای عالی با این ویژگی خلاصه میشن در 4 مدل سونی RX10III و نیکون DL24-500 و کنون G3X و پاناسونیک FZ2500 که مورد نیکون که دوربین فوق العاده ای بود فکر کنم عرضه به بازارش منتفی شد به دلیل مشکلات نیکون و احتمال زیان دهی.

در کل من اول مدل نیکون رو می پسندم و بعد سونی

ان شاالله بخرید ما رو هم از تست ها و نظراتتون بی نصیب نذارید.
    خب با تشکر از دوستانی که راهنمایی کردن و همچنین عزیزانی که در تلگرام به بنده لطف کردن و مشاوره دادن... ممنون از همگی..

نتیجه نهایی خرید سونی rx10III شد.. فعلا که چین هستم و ان شاء الله وقتی برگشتم دبی این دوربین رو تهیه میکنم وهر چند نه سوادش رو دارم و نه معلومات و تجربه کافی ریویو نوشتن ولیکن در صورت امکان سعی میکنم نظرات شخصی خودم رو در رابطه با این دوربین به دوستان منتقل کنم.. شاد و سربلند باشید و سالی خوش و سرشار از موفقیتی رو برای تک تکتون آرزو میکنم..
    MahBaz و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    "حامد "

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

FZ 1000 مدتی در بازار ایران هم موجود بوده خوشنام و هرکی استفاده کرده راضی بوده به نظر من پیشنهاد بهتریه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

اگه قراره بالای 3 خرج کنید فوجی گزینه های حرفه ای تری داره