نمایش نتایج : از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
Like Tree5تشکر
  • 1 Post By Rofougaran
  • 1 Post By mnavvabi
  • 2 Post By JiNi
  • 1 Post By lvlahdi

موضوع: بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

ممنون میشم با دلیل بگین .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

پیش فرض پاسخ: بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

دوست عزيز شما دو تاپيك مشابه ايجاد كرده ايد.مطمئن باشيد با يك بار سوال كردن در صورت امكان دوستان پاسخ ميدن.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط lvlahdi نمایش پست ها
    ممنون میشم با دلیل بگین .
    دوست عزیز
    شما اگه انتظارات خاصی (مثل زوم بالا ..سایز CCD..تفاوتهای ریز و درشت...) دارید ابتدا عنوان کنید. نظر شما میتونه در انتخاب کمک دقیقتری کنه..
    دو دوربین در یک کلاس کاری هستند و با اکمانات و قابلیتهای مشابه(در نگاه اول البته). در این جور مواقع که دو دوربین خیلی شباهت دارند این نیاز شماست که بهتر بودن رو معنی میکنه...
    ممکنه دلائل من واسه خوب بودن H50 از نظر دوستان دیگه حتی خود شما کافی و معقول نباشه.
    DELL تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز ممنون میشم لینک تاپیکی که در باره این دو دوربین بحث شده رو بهم بدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dsc-h7 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما اگه انتظارات خاصی (مثل زوم بالا ..سایز Ccd..تفاوتهای ریز و درشت...) دارید ابتدا عنوان کنید. نظر شما میتونه در انتخاب کمک دقیقتری کنه..
    دو دوربین در یک کلاس کاری هستند و با اکمانات و قابلیتهای مشابه(در نگاه اول البته). در این جور مواقع که دو دوربین خیلی شباهت دارند این نیاز شماست که بهتر بودن رو معنی میکنه...
    ممکنه دلائل من واسه خوب بودن H50 از نظر دوستان دیگه حتی خود شما کافی و معقول نباشه.
    دوست عزیز من تمام مشخصات این دو دوربین رو می دونم فقط می خوام بدونم اونایی که با این دو دوربین کار کردن کدومشو بیشتر از اون یکی ترجیح میدن البته با دلیل

كاربر آشنا mnavvabi آواتار ها
    تشکر کرده
    3

Lightbulb پاسخ: بین Canon G9 و Sony H50 کدامیک ؟

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_g9%2Csonydsch50&show=all
    البته میزان زوم، مد عکاسی شب، سایز سنسور، ایزو و سایر مشخصات تفاوتهای قابل توجهی دارند. من با وجودی که عشق کانن هستم ولی اچ50 رو تحسین میکنم.
    JiNi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

من عاشق کانن نیستم ولی G9 را تحسین می کنم. اما از طرفی H50 هم یک دوربین فوق العاده است. الان دبی هستم و H50 خودم را هم برای تعمیر اینجا آورده ام(قطعاتش در ایران نبود) و اینجا که قیمتها را می بینم مناسب ترین دوربین را H50 می دانم(تناسب قیمت به کیفیت و امکانات). الان اینجا می شود H50 را به قیمت 350 هزار تومان ایران خرید. واقعاً چه دوربینی را می شود با این قیمت تهیه کرد که هم کیفیت خوبی داشته باشد و هم یک SLR-Like با زوم 15x و کلی ویژگی های دیگر باشد؟ اما اگر فقط و فقط کیفیت را مد نظر قرار دهیم G9 به نظر من کیفیت بهتری دارد. البته دوستانی هم بودند که کیفیت G9 را به دلیل وجود نویز نمی پسندیدند. به هرحال تا حدی هم انتخاب نویز و شارپنس سلیقه ای می تواند باشد. از طرفی من هم کیفیت G9 را تنها در ایزوهای پایین بهتر از H50 می دانم...
    دوستی هم به این نکته اشاره کرده بود که G9 خوش دست نیست و من اینجا برای تست این موضوع مجداداً G9 را دست گرفتم و تایید می کنم که طرحی گریپ خوبی ندارد. H50 به عقیده کسانی که از آن استفاده می کنند خیلی خوش دست تر از سایر مدلهای H سونی است اما فکر می کنم در H50 هم LCD سه اینچی کمی مزاحم است و گاهی دست روی آن قرار می گیرد. اما در مجموع H50 خیلی خوش دست تر از G9 است.
    dpreview در مجموع G9 را Highly Recommended مارک کرده و هنوز H50 را بررسی نکرده اما با توجه به سختگیری های اخیر dpreview بعید می دانم که H50 را بیشتر از recommended مارک کند و دلیل آن هم عدم پشتیبانی از استاندارد RAW است که الان تقریباً اکثر دوربین های SLR-Like از آن پشتیبانی می کنند.
    در آخر: بنده هم بین G9 و H50 باید یکی را انتخاب می کردم که H50 انتخاب من بود و حالا هم اگر قرار باشد باز بین این دو یکی را انتخاب کنم باز انتخابم H50 خواهد بود اما همچنان کیفیت G9 را تحسین خواهم کرد!
    به نظرم H50 بیش از قیمتی که دارد ارزش دارد و G9 کمتر از قیمتش...
    ویرایش توسط JiNi : Sunday 8 June 2008 در ساعت 00:12
    mazdak و Maziar-H50 تشکر می‌کنند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    از راهنماییهای بسیار سازنده آقای jini واقعا ممنونم
    همینطور که jini و mnavvabi گفتند پس H50 میتونه انتخاب بهتری نسبت به G9 باشه
    JiNi تشکر می‌کند.

كاربر جديد امیر خدامی آواتار ها
    تشکر کرده
    6

یک شنبه هفته پیش من یک h50 خریدم
    به نظر من هم نسبت به پولی که دادم دوربین خوبی هست
    ضمن اینکه به زبان فارسی هم تغییر میکنه که برای من جالب بود.
    در مورد g9 من هم شک داشتم ولی در مجموع چون کنترل از راه دور و ظاهر دوربین برام مهم بود h50 رو خریدم.
    SONY DSC H50