صفحه 96 از 105 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 951 تا 960 , از مجموع 1045
Like Tree11878تشکر

موضوع: عكاسي شهری Urban Photography

كاربر همراه
    تشکر کرده
    461

پیش فرض عکاسی شهری

نام: akkasee.jpg نمایش: 328 اندازه: 296.0 کیلو بایت
    Nima Sadigh، KHAKSAR، farshad.s و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط princefarzad نمایش پست ها
    این عکس ناقص اپلود شده یا واقعا پایینش سیاهه؟؟

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    فرشاد جان من هم سیاه میدیدم پایین رو ولی یکم اسکرول کردم دیدم دیواره ولی خیلی تیره حالا نمیدونم این مانیتور خیلی اغراق میکنه یا عکس دوستمون خیلی تیره است
    farshad.s تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    فرشاد جان من هم سیاه میدیدم پایین رو ولی یکم اسکرول کردم دیدم دیواره ولی خیلی تیره حالا نمیدونم این مانیتور خیلی اغراق میکنه یا عکس دوستمون خیلی تیره است
    نیما جان، خیلی جالبه اما درمانیتور بنده دیوار کاملا پیداست و به راحتی دیده میشه! وقتی farshad.s گفتن تاریکه تعجب کردم شما که گفتین تعجب بسی بیشتر شد!... حالا ایراد از کنتراست زیاد مانیتور شما هست یا کنتراست پایین مانیتور من! (جالبه که نور صفحه نمایش بنده هم الان روی 50 درصده)
    این قضیه خیلی تابحال برای من مشکل ایجاد کرده، کنتراست و غلظت رنگ متفاوت صفحه های نمایش، یکی از زردی بیش از حد یک پرتره میگه و یکی از زردی کمش! یکی از روشن بودن و یکی از تاریک بودنش! ای کاش صفحه نمایش معیاری وجود داشت.
    ویرایش توسط Aier : Tuesday 17 January 2017 در ساعت 17:53
    farshad.s تشکر می‌کند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    نیما جان، خیلی جالبه اما درمانیتور بنده دیوار کاملا پیداست و به راحتی دیده میشه! وقتی farshad.s گفتن تاریکه تعجب کردم شما که گفتین تعجب بسی بیشتر شد!... حالا ایراد از کنتراست زیاد مانیتور شما هست یا کنتراست پایین مانیتور من! (جالبه که نور صفحه نمایش بنده هم الان روی 50 درصده)
    این قضیه خیلی تابحال برای من مشکل ایجاد کرده، کنتراست و غلظت رنگ متفاوت صفحه های نمایش، یکی از زردی بیش از حد یک پرتره میگه و یکی از زردی کمش! یکی از روشن بودن و یکی از تاریک بودنش! ای کاش صفحه نمایش معیاری وجود داشت.
    در اصل ایراد از مانیتور ماست ! چون مانیتور های مخصوص هستن که دقت رنگ بالایی دارن و تجربه درستی رو منتقل میکنن البت مانیتور های قدیمی هم دقت رنگ بالاتری دارن برای ال سی دی ها باید هزینه کرد که به دقت بالا رسید
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

فکر میکنم کنتراست نمایشگر شما قدری بالا باشد چون قسمت پایین عکس خیلی با سیاه بودن فاصله دارد.
    farshad.s و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    در اصل ایراد از مانیتور ماست ! چون مانیتور های مخصوص هستن که دقت رنگ بالایی دارن و تجربه درستی رو منتقل میکنن البت مانیتور های قدیمی هم دقت رنگ بالاتری دارن برای ال سی دی ها باید هزینه کرد که به دقت بالا رسید
    نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    فکر میکنم کنتراست نمایشگر شما قدری بالا باشد چون قسمت پایین عکس خیلی با سیاه بودن فاصله دارد.
    درود بر دوستان

بله در مانیتور من هم خطوطی عمودی در زمینه سیاهی پایین تصویر دیده میشه ولی از اونجایی که چنین دیواری در پایین این عکس نه تنها معنی نمیده بلکه اشکال هم محسوب میشه٬ در لحظه اول فکر کردم شاید اشکال در آپلود تصویر باشد.
    در مورد معیاری هم که دوستمون اشاره کردن برای صفحه نمایش باید عرض کنم که وجود دارد و راه های زیادی برای تنظیم و مانیتور هست. استفاده از پترن های مختلف تصویری تا کالیبره کردن مانیتور...
    من از سیستم مک استفاده میکنم و تا بحال مشکلی با رنگ و نور عکسها نداشتم.نه در سایت های وطنی و نه در گالری های خارجی.یا اگرهم بوده شاید من متوجه نشدم ولی در مجموع فکر میکنم چیزی که میبینم به استاندارد های موجود نزدیک باشد و این عکس جدای از مشکلات فراوانی که دارد مثل کادر بندی غلط و کج بودن برج و ... در پایین صفحه از نظر نور مشکل دارد.

متشکرم
    DELL و Aier تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    242

درود بر دوستان

بله در مانیتور من هم خطوطی عمودی در زمینه سیاهی پایین تصویر دیده میشه ولی از اونجایی که چنین دیواری در پایین این عکس نه تنها معنی نمیده بلکه اشکال هم محسوب میشه٬ در لحظه اول فکر کردم شاید اشکال در آپلود تصویر باشد.
    در مورد معیاری هم که دوستمون اشاره کردن برای صفحه نمایش باید عرض کنم که وجود دارد و راه های زیادی برای تنظیم و مانیتور هست. استفاده از پترن های مختلف تصویری تا کالیبره کردن مانیتور...
    من از سیستم مک استفاده میکنم و تا بحال مشکلی با رنگ و نور عکسها نداشتم.نه در سایت های وطنی و نه در گالری های خارجی.یا اگرهم بوده شاید من متوجه نشدم ولی در مجموع فکر میکنم چیزی که میبینم به استاندارد های موجود نزدیک باشد و این عکس جدای از مشکلات فراوانی که دارد مثل کادر بندی غلط و کج بودن برج و ... در پایین صفحه از نظر نور مشکل دارد.

متشکرم
    سلام
    در مانیتور من جزئیات دیوار پیداست و کج بودن برج هم به عمد بوده
    در مورد مشکلات کادر بندی غلط توضیح بفرمایید و چرا دیوار پایین این عکس وجودش اشکال حساب میشه؟
    ممنون

كاربر آشنا sonsun آواتار ها
    تشکر کرده
    427

نقل قول نوشته اصلی توسط princefarzad نمایش پست ها
    درود
    جزئیات در مانیتور بنده هم مشخص است.
    بنده اتفاقا از عکس شما بدم نیامد و کاملاً متوجه دیوار فلزی پوشاننده و کجی برج شدم. فقط من هم فکر می‌کنم کادر بهتری می‌توانستید ببندید و مخصوصاً با کراپ افقی به‌ نظرم بهتر هم می‌شد.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نام: _DSC4548-1re.jpg نمایش: 428 اندازه: 245.8 کیلو بایت
    Kourosh Kahal، DELL، Mehrdad-PL و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 96 از 105 نخستنخست ... 46 86 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... آخرینآخرین