صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 209 , از مجموع 209
Like Tree231تشکر

موضوع: Canon EOS 1000D / Rebel XS / Kiss F

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

احتمالا دوربين شما هم بك يا فرانت فوكوس داشته باشدو بدليل فوكوس نبودن كامل عكسها است كه كيفيت كم شده
    آيا در فوكوس دستي هم كيفيت خوب نيست؟حتما اين تست را انجام دهيد
    درضمن ميزان كاركرد شاتر و دوربين ربطي به كيفيت عكسها ندارد و كثيفي سنسور هم اينقدر در عكسها تاثير ندارد كه شما ميفرمائيد...
    morteza khademy، Dariush Chegini و crash_CTR4 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد crash_CTR4 آواتار ها
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    احتمالا دوربين شما هم بك يا فرانت فوكوس داشته باشدو بدليل فوكوس نبودن كامل عكسها است كه كيفيت كم شده
    آيا در فوكوس دستي هم كيفيت خوب نيست؟حتما اين تست را انجام دهيد
    درضمن ميزان كاركرد شاتر و دوربين ربطي به كيفيت عكسها ندارد و كثيفي سنسور هم اينقدر در عكسها تاثير ندارد كه شما ميفرمائيد...

1.حقیقتش بنده خیلی از اصطلاحات رو نشنیدم الان نمیدونم بک یا فرانت اینجا چه معنی رو میده و چه کاری انجام میدن! ممنون میشم توضیح بدید؟
    2.با فکوس دستی تست نکردم ولی فکر نکنم اتو فکوسش مشکل داشته باشه چون وقتی با ویزورش نیگاه میکنم تصویر رو کامل و شفاف فکوس میکنه!
    3.اگر فرض بر این بزاریم لنز مشکل داره شده باشه میشه تعمیرش کرد؟
    4.امکانش هست با ضربه خوردن به دوربین(مثلن از دستت بیفته رو زمین) خود دوربین مشکل دار بشه در این صورت چه چیزیش ممکنه اسیب دیده باشه؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط crash_CTR4 نمایش پست ها

1.حقیقتش بنده خیلی از اصطلاحات رو نشنیدم الان نمیدونم بک یا فرانت اینجا چه معنی رو میده و چه کاری انجام میدن! ممنون میشم توضیح بدید؟
    2.با فکوس دستی تست نکردم ولی فکر نکنم اتو فکوسش مشکل داشته باشه چون وقتی با ویزورش نیگاه میکنم تصویر رو کامل و شفاف فکوس میکنه!
    3.اگر فرض بر این بزاریم لنز مشکل داره شده باشه میشه تعمیرش کرد؟
    4.امکانش هست با ضربه خوردن به دوربین(مثلن از دستت بیفته رو زمین) خود دوربین مشکل دار بشه در این صورت چه چیزیش ممکنه اسیب دیده باشه؟
    اصلاً جای نگرانی نیست
    1- اگر فوکوس جلوتر از جایی که شما میخواهید انجام شود دوربین دچار فرانت فوکوس است و اگر فوکوس عقبتر انجام شود دوربین بک فوکوس دارد
    2-اتفاقاً اگر دوربین خطای فوکوس داشته باشد در ویزور همه چیز فوکوس است و بعد از ثبت عکس متوجه میشوید که عکس در فوکوس کامل نیست!
    3-این مورد مشکل خاصی نیست و بسیاری از دوربین ها و لنزها خطای فوکوس دارن ، خطای فوکوس بصورت نرم افزاری یا بوسیله پیچ های تنظیم در لنز یا دوربین رفع میشود معمولاً کمتر از نیم ساعت در تعمیرگاه مرکزی وقت میبرد!
    در رابطه با موارد فنی از این تاپیک استفاده کنید و مشکل دوربین را در بپرسید تا آقای قاسمی جوب بدهند.
    کوروش و crash_CTR4 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد crash_CTR4 آواتار ها
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    اصلاً جای نگرانی نیست
    1- اگر فوکوس جلوتر از جایی که شما میخواهید انجام شود دوربین دچار فرانت فوکوس است و اگر فوکوس عقبتر انجام شود دوربین بک فوکوس دارد
    2-اتفاقاً اگر دوربین خطای فوکوس داشته باشد در ویزور همه چیز فوکوس است و بعد از ثبت عکس متوجه میشوید که عکس در فوکوس کامل نیست!
    3-این مورد مشکل خاصی نیست و بسیاری از دوربین ها و لنزها خطای فوکوس دارن ، خطای فوکوس بصورت نرم افزاری یا بوسیله پیچ های تنظیم در لنز یا دوربین رفع میشود معمولاً کمتر از نیم ساعت در تعمیرگاه مرکزی وقت میبرد!
    در رابطه با موارد فنی از این تاپیک استفاده کنید و مشکل دوربین را در بپرسید تا آقای قاسمی جوب بدهند.
    ممنون از توجه و راهنمایتون
    یه سوال پایانی داشتم شما و یکی از دوستان که اقای فلاح باشن ایشون هم تو همین تاپیک گفتن میتونید با تعمیرگاه تماس بگیرید و دوربین رو برای تعمیر بفرستید
    می خواستم بدونم این سایت تعمیرگاه داره بنده درست متوجه شدم و اگر باشد ادرس و شماره تلفنی داره؟
    و البته جسارت اینو میپرسم به هر حال این زمونه اعتماد سخت به دست میاد، ایا این تعمیر گاه قابل اعتماد هست؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط crash_CTR4 نمایش پست ها
    ممنون از توجه و راهنمایتون
    یه سوال پایانی داشتم شما و یکی از دوستان که اقای فلاح باشن ایشون هم تو همین تاپیک گفتن میتونید با تعمیرگاه تماس بگیرید و دوربین رو برای تعمیر بفرستید
    می خواستم بدونم این سایت تعمیرگاه داره بنده درست متوجه شدم و اگر باشد ادرس و شماره تلفنی داره؟
    و البته جسارت اینو میپرسم به هر حال این زمونه اعتماد سخت به دست میاد، ایا این تعمیر گاه قابل اعتماد هست؟
    شما باید به تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه کنید:
    پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    کاملاً قابل اعتماد هستند.
    crash_CTR4 تشکر می‌کند.

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    یک مشکلی من با دوربینم دارم.وقتی قفل آینه رو فعال میکنم در هیچ کدام از حالت ها عکسی روی مموری سیو نمیشه.به نظرتون مشکل از تنظمیات هست و یا در کل همین طوره؟
    چون دوربینم هیچ مشکلی تا الان نداشته.فریمویر هم اخرین ورزن هست
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود
    یک مشکلی من با دوربینم دارم.وقتی قفل آینه رو فعال میکنم در هیچ کدام از حالت ها عکسی روی مموری سیو نمیشه.به نظرتون مشکل از تنظمیات هست و یا در کل همین طوره؟
    چون دوربینم هیچ مشکلی تا الان نداشته.فریمویر هم اخرین ورزن هست
    برای این مشکل کسی راهکاری نداره؟باید سازش کنیم باهاش؟
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    برای این مشکل کسی راهکاری نداره؟باید سازش کنیم باهاش؟
    نمی دونم دقیقا مشکلتون چی باشه ... اما یه حدسی می زنم. وقتی قفل آینه را فعال می کنید، اگر از تایمر دوربین استفاده نمی کنید، احتیاج است 2 بار شاتر را فشار دهید. شاید شما یک بار فشار می دهید.
    Nima Sadigh و hossein137 تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر همراه mohammad_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

دوستِ عزیز این موضوع به این دلیله که رویِ سنسورِ دوربینتون گرد و غُبار وجود داره و در این حالت هر چی دیافراگم بسته تر بشه این لکه ها در عکس واضـح تر دیده میشن

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21