صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 22 , از مجموع 22
Like Tree12تشکر

موضوع: دوربين هاي عكاسي Leica

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

پیش فرض پاسخ: دوربين هاي عكاسي Leica

به نظرم یک خورده بی انصافی می کنید. سی گل درست است که خیلی بدقول است و اگر چیزی سفارش بدی معمولا ۳ ۴ ماه بعد برایتان سفارش را جور می کند(تازه اگر خیلی شانس بیاوری). ولی از بعضی از نظر ها سرویس شان خیلی خوب است. کافی است قیمت ها سی گل را با B&H مقایسه کنید آنوقت می بینید که ۳۰ ۴۰ درصد کمتر از مقداری که شما باید در اروپا و امریکا پول بدهید به آنها پول می دهید، که در مورد لایکا این مقدار قابل توجهی است.

از نظر فنی هم اگر به انجمن ها و گروه های لایکا در اینترنت مراجعه کنید براحتی در هر زمینه‌ای به شما خیلی خوب مشاوره می دهند. نیازی نیست زیاد پا پیچ آنها بشوید. راستی این هم آدرس یک انجمن بسیاری عالی که کاربران لایکا در آنجا هستند.

http://www.l-camera-forum.com/

این انجمن به طور رسمی از طرف شرکت لایکا پشتیبانی می شود. تا مدت ها هم جزئی از سایت اصلی شرکت لایکا بوده ولی در حال حاضر بدلیل مشکلات قانونی یک سالی می شود که آدرس خود را عوض کرده و از سایت اصلی شرکت جدا شده است.

تنها مشکلی که الان وجود دارد نبود یک بازار دست دوم خوب در ناصر خسرو است. یکی دو مغازه لایکا کار می کنند که معمولا چیز خاصی ندارند. یکی دیگه هم است که تخصصی روی لایکا کار می کند ولی قیمت هاش گرون است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Question پاسخ: دوربين هاي عكاسي Leica

سلام به دوست داران دوربين لايكا
    من يك دوربين لايكا مدل M3 با لنز تله 90 دارم سوال من لينه اگه زياد با اين دوربين كار نكنم (چون بيشتر با ديجيتال عكس ميگيرم ) آيا كار نكردن باعث ميشود كه دوربين به نوعي خراب شود يا نه ممنون ميشم كه راهنمايي بكنين
    talkhoun تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3