صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
Like Tree63تشکر

موضوع: Tamron 70-200mm 1:2.8 Di LD (IF) Macro

كاربر همراه S.M.Noorbakhsh آواتار ها
    تشکر کرده
    5438

سلام
    کسی از دوستان تجربه کار با این لنز روی بدنه های نیکون را داره. آیا واقعا فکوس اون فاجعست؟ برای پرتره گرافی در فضای باز.
    سید میثم نوربخش

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

نقل قول نوشته اصلی توسط S.M.Noorbakhsh نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان تجربه کار با این لنز روی بدنه های نیکون را داره. آیا واقعا فکوس اون فاجعست؟ برای پرتره گرافی در فضای باز.
    سلام
    من حدود 100 شات با این لنز زدم.اگرموضوع تخم مرغ شانسی رو (مثل سیگما ) کنار بگذاریم میمونه جنس بدنه نه چندان خوب و سافت بودن در 200مم در 2.8.
    سرعت فوکوس در نور کافی خوبه ولی در نور کم افتضاح است .نبود لرزشگیر هم که...
    به نظرم اگه با قیمت مناسب پیدا کنید ارزش داره روش فکر کنید.در غیر اینصورت و با توجه به بد فروش بودن این لنز به فکر 80-200 باشید.
    (جملات فوق نظر شخصی من است)
    S.M.Noorbakhsh تشکر می‌کند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

سلام دوستان
    دیروز که در پی گرفتن قیمت کانن 70 200 اف 4 سراغ فروشنده ها رفتم یکی از مغازه ها گفت این لنز رو هم موجود دارد و قیمتش رو 1270 گفت
    واقعا وسوسه شدم
    در مقابل قیمت 2400 کانن اف 4 لرزشگیر دارد قیمتش خیلی مناسبه
    آقا این لنز چقدر فاجعه است؟
    برام قابل حضم نیست! و نمیتونم به خودم به قبولانم که این لنز اصلا کار برد ندارد!
    من یک لنز 85 200 قدیمی تامرون داشتم که خیلی پرت بود ولی باهاش کار میکردم و به نسبت قیمت و دیگر موارد خیلی راضی بودم
    از یک سو نظر به قیمتش واقعا ارزشمنده وقتی کانن 2.8 بدون لرزشگیر رو سه ملیون و خورده ای می فروشند!

دوستان من رو راضی کنید که این لنز فاجعه است!!!!!

در مورد کاربرد من تمام لنزهام رو در فضای باز استفاده میکنم و خیلی کم پیش می یاد در فضای بسته باشد
    و این فوکال رو برای کارهای مستند و پرتره میخواهم

دوستان شاید زیاد مقایسه خوبی نباشد!اما سرعت و سرو صدای فوکس این لنز از کانن 50 اف 1.8 بدتره؟
    دقت فوکسش هم اگر توی فضای آزاد و با نور کافی خوب باشه باز هم برای من کافی است

مرسی

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دیروز که در پی گرفتن قیمت کانن 70 200 اف 4 سراغ فروشنده ها رفتم یکی از مغازه ها گفت این لنز رو هم موجود دارد و قیمتش رو 1270 گفت
    واقعا وسوسه شدم
    در مقابل قیمت 2400 کانن اف 4 لرزشگیر دارد قیمتش خیلی مناسبه
    آقا این لنز چقدر فاجعه است؟
    برام قابل حضم نیست! و نمیتونم به خودم به قبولانم که این لنز اصلا کار برد ندارد!
    من یک لنز 85 200 قدیمی تامرون داشتم که خیلی پرت بود ولی باهاش کار میکردم و به نسبت قیمت و دیگر موارد خیلی راضی بودم
    از یک سو نظر به قیمتش واقعا ارزشمنده وقتی کانن 2.8 بدون لرزشگیر رو سه ملیون و خورده ای می فروشند!

دوستان من رو راضی کنید که این لنز فاجعه است!!!!!

در مورد کاربرد من تمام لنزهام رو در فضای باز استفاده میکنم و خیلی کم پیش می یاد در فضای بسته باشد
    و این فوکال رو برای کارهای مستند و پرتره میخواهم

دوستان شاید زیاد مقایسه خوبی نباشد!اما سرعت و سرو صدای فوکس این لنز از کانن 50 اف 1.8 بدتره؟
    دقت فوکسش هم اگر توی فضای آزاد و با نور کافی خوب باشه باز هم برای من کافی است

مرسی
    سلام؛
    يك دفعه ديگر اين تاپيك را بخوانيد. رويوهاي The-Digital-Pictures و Photozone را هم حتما ببينيد. ذكر شده از نظر شارپنس هم به راحتي با نسخه هاي كانوني (نه ورژن 2) برابري مي كند (اگر كمي بهتر نباشد) اما همان طور كه ذكر شده مشكل دقت فكوس دارد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

فوکوس لنز از مهمترین قسمت لنز است شما اگر بخواهید تامرون70-200 را بخرید باید هم منتظر آن باشید که از 10 تاعکس گرفته شده با این لنز 4تا5 عکس با خطا فوکوس مواجه باشید هرچند این لنز شارپنس خوبی دارد ولی مشکل فوکوس را نمی توان نادیده گرفت من هم تایید می کنم که این لنز مشکل فوکوس دارد بهتر است فکر لنز دیگری باشید.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    فوکوس لنز از مهمترین قسمت لنز است شما اگر بخواهید تامرون70-200 را بخرید باید هم منتظر آن باشید که از 10 تاعکس گرفته شده با این لنز 4تا5 عکس با خطا فوکوس مواجه باشید هرچند این لنز شارپنس خوبی دارد ولی مشکل فوکوس را نمی توان نادیده گرفت من هم تایید می کنم که این لنز مشکل فوکوس دارد بهتر است فکر لنز دیگری باشید.
    چطور به این نتیجه رسیدین؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

من خودم این لنز را باتحمل زیاد به مدت یک ماه کار کردم که متاسفانه فوکوس خطا باعث میشد از یک شی دو سه تا عکس ازش بگیرم بعد ردش کردم رفت
    Herati تشکر می‌کند.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    من خودم این لنز را باتحمل زیاد به مدت یک ماه کار کردم که متاسفانه فوکوس خطا باعث میشد از یک شی دو سه تا عکس ازش بگیرم بعد ردش کردم رفت
    در چه شرایطی عکس میگرفتید؟ چون اکثر بررسی ها از فوکوس بد این لنز در نور کم یا سوژه های متحرک نا راضی بوده اند و برای پرتره و موقعیت هایی که نور مناسب است گزینه مناسبی به نظر میرسد!
    viva_utopia تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3