صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28
Like Tree63تشکر

موضوع: Tamron 70-200mm 1:2.8 Di LD (IF) Macro

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض Tamron 70-200mm 1:2.8 Di LD (IF) Macro

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    اگر 200-70 تامرون اشکالات برادر سیگمایی را نداشته باشد یک گزینه بسیار خوب است که بنده شخصا به ان فکر میکنم.
    سلام آقای غفاری عزیز.
    امروز که دیدم ریووی این لنز 200-70 توسط دپریوو دراومده ، بیاد این تاپیک و پست شما افتادم

کد:
    http://www.dpreview.com/news/0806/08061602tamron70200review.asp
    Persian، Kaveh Ghobadi و mohsen.sh تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Tamron AF17-50mm F/2.8 Di-II LD Aspherical

امروز با دوست عزیزم علی شاطریان داشتیم تست های 70-200 تامرون را می دیدیم.واقعا و کاملا بر نسخع 70-200 اف 2.8 لرزه گیر دار کانن برتری مطلق دارد و در این موضوع هیچ شکی وجود ندارد که 70-200 تارمون بسیار بسیار با ارزش تر ( از نظر اپتیکی ) از نسخه کاننی است. امیداوارم نسخه نیکونی هم اینقدر ضعیف نباشد .

دوستان یقینا خواهند گفت بدنه 70-200 کانن و کیفیت ساخت اش بالاتر است.اما بنده پیشاپیش عرض می کنم که یک لنز مگر چیست غیر از اپتیک ؟ مهم اول اپتیک است و بعد بدنه...

و در نهایت اینکه تنها اشکال این لنز نداشتن لرزه گیر است که این موضوع هم به لطف وجود شرکت معظم مینولتا ( و بعد سونی ) برای بنده مرتفع شده است و در اولین فرصت این لزن ارزش مند را تهیه خواهم کرد و مبلغ 1000 دلار را ذخیره می کنم برای خرید بدنه بعدی ( 70-200 اف 2.8 سونی حدود 1800 دلار قیمت دارد )

البته 70-200 سونی موتور داخلی دارد که این لنز موتور داخلی ندارد.

اما در کل جز انتخاب های بسیار بسیار عالی چه برای دوستان سونی و چه کانن ! و چه نیکون و حتی پنتاکس است.

حضور این لنر ارزشمند را به همه دوست داران و طرفداران Open Source! تبریک عرض می کنم!
    Ali Shaterian، Amir Tavakoli، Behnam_703 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Behin Nazem آواتار ها
    تشکر کرده
    7388

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    و در نهایت اینکه تنها اشکال این لنز نداشتن لرزه گیر است که این موضوع هم به لطف وجود شرکت معظم مینولتا ( و بعد سونی ) برای بنده مرتفع شده است
    البته در تست های dpreview مهمترین مشکل این لنز، فوکوس غیر قابل اطمینان اون ذکر شده و تستها نشون میده که تقریبا در 60% موارد ، حتی در فوکوس روی یک سوژه ثابت این خطا وجود داره که بنظر من نقطه ضعف قابل اغماضی نیست. من خودم با دوتا از لنزهام این مشکلو دارم و متاسفانه باید بگم که این مشکل تا حد زیادی کیفیت و کارایی لنز رو خدشه دار میکنه.
    Kaveh Ghobadi، Jesmi، usef و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهین ناظم رعایا
    www.prophotocom.com

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

به نظر میاد اوتوفوکوس این لنز کمی دلسرد کننده است. من با چندتا شاتی که با 200-70 نیکون گرفتم دیدم که اتوفوکوس ان بسیار سریع است و نسبت به 300-70 AFS هم خیلی سریعتر است. البته به قول امیر عزیز اختلاف یک میلیونی هم کم نیست.

Autofocus
    This lens features a built-in motor for autofocus on the Nikon and Canon mounts, while the Pentax and Sony variants will couple with the camera body's screw-drive system. The AF motor is unfortunately not of the ultrasonic type, but a simple DC micro motor, and is distinctly the weakest link in the package (on our Canon mount sample at least). Autofocusing on a static object is generally just fine in decent light, but in even moderately low light AF becomes decidedly slow, especially in comparison to the Canon 70-200mm F2.8 IS USM on the same body. Continuous AF performance for moving subjects is also disappointing; it's OK for relatively undemanding situations, such as distant subjects moving at a relatively constant speed, but the moment the subject starts moving randomly or at any great pace, the focus motor really struggles to keep up. This lens wouldn't therefore be my first choice for shooting sports and action work (or even simply children running around in the garden
    )

راستی عذر میخوام از اینکه این تاپیک را از موضوع اصلی که 50-17 بود خارج کردم. با نظر دوستان میشود فکری به حال ان کرد.
    فکر کنم این لنز کاملا ارزش یک تاپیک مستقل را دارد.
    Kaveh Ghobadi، Amir Tavakoli و usef تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

راستش يكي از علاقمنديهاي بنده 70.200 نيكون هستش راستش خيلي علاقه دارم كه اين لنز رو بخرم ولي قيمتش خيلي بالاست تا چند ماه بايد صبر كنم حالا كه اين تامرون پيداش شده سختر شده . كدوم بهتره به نظر دوستان ارزش 1 مليون اضافي پرداخت رو داره ؟
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

تشکر کرده
    7229

پیش فرض Tamron 70-200mm 1:2.8 Di LD (IF) Macro

سلام دوستان
    اولین بار اسم این لنز رو در تاپیک تامرون 50-17 ، از آقای غفاری شنیدم.
    تا اینکه چند روز پیش ریووی این لنز و مقایسه با 200-70 های کانن و نیکون و سیگما در سایت دپریوو دراومد.
    با تعریف هایی که دوستان از این لنز کردند و صحبت آقای غفاری در مورد ایجاد تاپیک مستقل، با اجازه بزرگترها خودم تاپیکش رو افتتاح کردم :::big grin:::
    ایشالا تامرون هم مثل سیگما تو ایران فراوون بشه.
    باشد تا اطلاع رسانی صحیح انجام گیرد و دوستان بخرند و لذت ببرند و برای ما هم تعریف کنند

اینم عکس از 3 لنز 200-70 نیکون و تامرون و کانن

[IMG]http://i28.*******.com/24npc47.jpg[/IMG]
    FARID تشکر می‌کند.

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

پیش فرض پاسخ: Tamron 70-200mm 1:2.8 Di LD (IF) Macro

امير جان به خدا قلب من ضعيفه من اين لنز نيكون رو ميبينم ياد بي پوليهام ميفتم
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

تشکر کرده
    7229

فریدجان بخدا قلب منم ضعیفه
    مخصوصا وقتی میبینم قیمت رو زده 530 یورو و 700 دلار!!!!! و برای کسی که به یورو و دلار حقوق میگیره واقعا مفته
    اینم جدول مشخصات لنز:

[IMG]http://i27.*******.com/zae03.jpg[/IMG]
    FARID تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    7229

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    راستش يكي از علاقمنديهاي بنده 70.200 نيكون هستش راستش خيلي علاقه دارم كه اين لنز رو بخرم ولي قيمتش خيلي بالاست تا چند ماه بايد صبر كنم حالا كه اين تامرون پيداش شده سختر شده . كدوم بهتره به نظر دوستان ارزش 1 مليون اضافي پرداخت رو داره ؟
    سلام فریدجان
    اگه من جای تو بودم اون اختلاف قیمت یک میلیونی رو خرج سفر میکردم تا هم لذت ببرم و هم مناظر جدیدی رو با اون لنز تامرون ثبت کنم. نکنه میخوای تو خونه بشینی و با 200-70 نیکون ، از باغچه و گلدون و گربه عکس بگیری؟؟؟
    Kourosh Kahal، FARID، saeid1354 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

من فکر ميکنم اگر گيجي . خطاي فوکوس تا اين حد باشه اصلا به اعصاب خورديش نميرزه حالا هرچي اپتيکش محشر باشه
    واقعا همچين آماري دادن 60 درصد خطا در فوکوس!!!؟؟؟ اين که خيلي بده
    Persian، mahyar، Amir Tavakoli و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین