صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59
Like Tree228تشکر

موضوع: شروع کار عکاسی ( آنالوگ یا دیجیتال ؟)

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

والا این‌هایی که من دارم دو سه تا فورته سیاه‌وسفید است به تاریخ 2002 و چند فوجی هم به تاریخ 2008 .

photo_2018-01-29_17-33-16.jpg

photo_2018-01-29_17-31-48.jpg

ولی به امید خدا روزی برای عکاسی خواهیم رفت.
    برای شما از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم. چون به نظرم انسان‌هایی که برای علاقه‌ی خود، تلاش می‌کنند ( علاقه‌‎ای مشروع و بدون آزار یا تحمیل به دیگران، مانند خود شما ) انسان‌هایی قابل احترام هستند. زندگی همین لحظات‌است. چیزی که بسیاری گم کرده‌اند.
    ahmad.abaee، 47amir، filtrmiltr و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط mcsaeid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی؛

کجایند مردان بی‌ادعا؟ هنوز هم آنالوگ‌کار داریم؟
    بله اگه حساب بشیم تا فعلا که با پولاروید جدید و قدیم کار میکنم و تا آینده ای نچندان دور میام رو فیلم.

https://www.instagram.com/bakhshiphoto
    mcsaeid تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

سلام
    خیلی خوبه که هنوز هم هستند دوستانی که به عکاسی آنالوگ دست می زنند و ازش لذت میبرند.
    ممنون از کوروش عزیز بابت صحبت هاشون و لطفی که به من داشتند؛ کاملاً نظر درستی بود و البته میخوام این نکته رو هم اضافه کنم که به نظر عکاسی فیلم به ماهیت عکاسی نزدیکتره و شاید برای همین هم هست که اسلایدها، نگاتیوها یا پولارویدها غم انگیزتر و خاطره ساز تر هستن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط قاسم بخشی نمایش پست ها
    بله اگه حساب بشیم تا فعلا که با پولاروید جدید و قدیم کار میکنم و تا آینده ای نچندان دور میام رو فیلم.

https://www.instagram.com/bakhshiphoto
    درود. دوست عزیز فیلم پولاروید قدیم رو چطور به دست میارید؟

مدتی جستجوی بی حاصل داشتم. با دیدن پست شما امیدوار شدم.
    قاسم بخشی تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    461

به امید فعالیت بیشتر دوستان آنالوگ‌کار.

Nima Sadigh، کوروش، ahmad_sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad.R.Sanati نمایش پست ها
    درود. دوست عزیز فیلم پولاروید قدیم رو چطور به دست میارید؟

مدتی جستجوی بی حاصل داشتم. با دیدن پست شما امیدوار شدم.
    سلام دوست عزیز،
    والا از داخل ایران بیخبرم و فک نکنم فیلمهای شرکت پولاروید داخل ایران وجود داشته باشه. تا جایی که باخبرم و داخل سایتهای داخل ایران دیدم فیلم چاپ سریع fuji instax هست که برای دوربینهای نسل جدید خود شرکت فوجی هست. ولی میشه از همونها با یه خورده دستکاری رو دوربینهای پولاروید قدیمی کوداک استفاده کرد. تنها چیزی که لازم هست یه کاست خالی فیلمهای کوداک هست، که باید از ایبی خریداری بشه. بقیه ماجرا رو میتونی داخل این ویدیو ببینی>
    https://www.youtube.com/watch?v=gxgrlulT3WA
    Ahmad.R.Sanati تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Mohsen Sniper آواتار ها
    تشکر کرده
    642

نقل قول نوشته اصلی توسط mcsaeid نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی؛

کجایند مردان بی‌ادعا؟ هنوز هم آنالوگ‌کار داریم؟
    درود،بله داریم:) عکاسی نگاتیو هیچ وقت نخواهد مرد...فریزرم پر از فیلم شده و دوربین های فیلمیم هیچوقت خالی نیست خوشبختانه با کم شدن کاربر های دوربین های آنالوگ میتونم با قیمت های خیلی کم خرید کنم،شرکت کداک هم در حال بازسازی فیلم های محبوبشه
    کوروش و mcsaeid تشکر می‌کنند.
    آینده مثل لامپ زنون روشنه!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    461

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen Sniper نمایش پست ها
    درود،بله داریم:) عکاسی نگاتیو هیچ وقت نخواهد مرد...فریزرم پر از فیلم شده و دوربین های فیلمیم هیچوقت خالی نیست خوشبختانه با کم شدن کاربر های دوربین های آنالوگ میتونم با قیمت های خیلی کم خرید کنم،شرکت کداک هم در حال بازسازی فیلم های محبوبشه
    سلام و صد درود! خوشحال می‌شم از تجربیات شما استفاده می‌کنم. بله، در نیم‌سال اول ۲۰۱۸ باید منتظر اکتاکروم باشیم!

شما از چه فیلم‌هایی استفاده می‌کنید؟ درضمن، آیا هنوز در اصفهان فیلم Tudorcolor پیدا می‌شه؟ خیلی دنبال این فیلم هستم.
    Mohsen Sniper تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Mohsen Sniper آواتار ها
    تشکر کرده
    642

سلام و صد درود هم به شما،من یک پیکسل این سایتم...در حد توانم باهاتونم،ببخشین که دیر جواب میدم،امروز که ی خبر خوش شنیدم و اون برگشتن دوباره فیلم سیاه و سفید کداکt-max p3200بود اگر کانال یوتیوب awesome cameras رو دنبال کنین قراره ی بررسی دربارش بذاره(هر چند الان بررسی کننده آنالوگ زیاد شده و دست بازه برای انتخاب) به نظر میاد داره فضا برای تولید کننده ها رقابتی میشه و نسل حاظر دنبال کشف راز فیلم و طرز کار دوربین هاشن(مخصوصا اروپا و آمریکا) حتی کسایی دست به دوربین ساختن زدن(دوربین های کهنه از کار افتاده زیادی دارم که منتظرم شرکتی باز قطعاتش رو درست کنه تا بکاربیوفتن یا دست کم بشه با چاپگر سه بعدی به ساخت قطعات نایاب یا کمیاب دست زد) الان روی دوربین olympus trip 35ام فیلم konica minolta centuria 200به تاریخ 2009 استفاده میکنم روی nikon fgهم agfa vista 400گذاشتم این دومین رولمه از این فیلم خیلی واسه عکاسی شب جالبو کاربردیه اتفاقا توی همین آخرین برفی که اصفهان بارید رفتم و عکاسی شب کردم خیلی خوب عمل کرد(بدون سه پایه و روی دست)،ازفیلم های konica monochrome 400vx (2003expهم برای سفر تابستونه به همدان به همراه فیلم همیشه در دسترس (konica minolta vx100(2014exp استفاده کردم...fujicolor c200 هم که 2018 هم هست برای ثبت عکسای خونوادگی استفاده میکنم،و حالا به سمت سیاه و سفید و ظهورش توی خونه میرم شما ساکن اصفهانید؟ فیلمش هست من 6 تا رول 36تایی خریدم و سه تاشو مصرف کردم با تاریخ 2014 ولی خیلی رنگای خوبی دارن و میخوام باز هم بخرم(5یا 6 هزار تومن قیمت دارن)
    از دوستان کسی مایل یاشه خوشحال میشم با هم به یک گردش آنالوگی بریم
    کوروش، 47amir و mcsaeid تشکر می‌کنند.
    آینده مثل لامپ زنون روشنه!

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6