نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3
Like Tree4تشکر
  • 4 Post By Persian

موضوع: d80 یا 40d ? مساله این است ؟

كاربر جديد persianrose آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض d80 یا 40d ? مساله این است ؟

سلام
    دوستان من بعد از مطالعه ی بحث های مطرح شده در فاروم در حال حاظر برای انتخاب بین d80 به همراه لنز کيت 18-135
    به قیمت ( 940000 تومان ) و 40d (به همراه لنز 17-85) با قیمت 1335000 .، دچار مشکل و سر در گمی شده ام .
    در برتری های 40d بر d80 شکی ندارم ، منتهی سوال این است که آیا این برتری به این اختلاف قیمت و اختلاف لنز می ارزد یا خیر ؟
    لطفا کمک کنید .

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: d80 یا 40d ? مساله این است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط persianrose نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من بعد از مطالعه ی بحث های مطرح شده در فاروم در حال حاظر برای انتخاب بین d80 به همراه لنز کيت 18-135
    به قیمت ( 940000 تومان ) و 40d (به همراه لنز 17-85) با قیمت 1335000 .، دچار مشکل و سر در گمی شده ام .
    در برتری های 40d بر d80 شکی ندارم ، منتهی سوال این است که آیا این برتری به این اختلاف قیمت و اختلاف لنز می ارزد یا خیر ؟
    لطفا کمک کنید .
    این دقیقا شما هستید که بهتر از هر کسی میتوانید به این سوال پاسخ دهید. ببینید چقدر از برتری های 40دی مورد استفاده شماست که اگر هست مسلما ارزش پرداخت را دارد.
    برای کسی که 4 میلیون برای دی3 یا 7 میلیون برای مارک 3 میپردازد ذره ذره برتری های این دوربینها ارزش پرداخت را برایشان داشته است.
    اگر live view برایتان مهم است یا بدنه محکمتر اهمیت دارد یا نوردهی طولانی به طور قطع 40دی انتخاب شماست.
    تفاوت زمانی معرفی این دو دوربین 2 سال است که در این صنعت زمانی به نسبت طولانی است.
    اگر من بین این انتخاب باشم و بخواهم در یک حدود هزینه کنم دوربین 40دی را با لنز55-18 IS انتخاب میکنم که کمی بیشتر از کیت دی80 میشود.
    Amir Mohebi، ME، Ali Shaterian و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

پیش فرض پاسخ: d80 یا 40d ? مساله این است ؟

با همه فرمایشات جناب غفاری موافقم به جز این قسمت:

من بین این انتخاب باشم و بخواهم در یک حدود هزینه کنم دوربین 40دی را با لنز55-18 is انتخاب میکنم
    به نظر من اگر 1 میلیون تومن هزینه میكنید ، میتوانید این مبلغ رو كمی ارتقا بدید و حد اقل با یك 17-70 از عكاسی لذت ببرید

سوال این است که آیا این برتری به این اختلاف قیمت و اختلاف لنز می ارزد یا خیر ؟
    به نظر من كه كاملا میارزد. منتها شما قراره تصمیم بگیرید...