صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 124
Like Tree227تشکر

موضوع: Panasonic DMC-LX3

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: Panasonic DMC-LX3

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_iut نمایش پست ها
    با سلام میخواستم بدونم این دوربین الان در بازار ایران وجود داره ؟ اگه داره کجا میتونم گیرش بیارم؟
    آیا در نمایشگاه امسال(89) تهران این رو دارن؟اگه نام بازار یا فروشگاه خاصی در تهران یا مازندران رو میشناسید که دارن لطف کنین من رو راهنمایی کنید.
    از بقیه اساتید و دوستان که این پیام رو میخونند هم استدعا دارم کمکم کنید تا از بلا تکلیفی رها شم.
    با تشکر فراوان...
    سلام
    منم هرجا ديدم و پرسيدم نداشتند.بعيد ميدونم تو ايران پيدا شه...شايد اگه از نمايندگي پاناسونيك زنگ بزني بپرسي بد نباشه.احتمالا اونام تلفن چندتا فروشگاه رو بهتون ميدن كه زنگ بزنيد.

فقط اگه پرسيديد lx3 داريد ؟ و اونا هم گفتن: چي هست ؟ ... چرخ گوشته؟ يا ... نا اميد نشيد! چون واقعا اطلاعاتشون همينقدر!

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

تو اکثر رویو هایی که شده از تمام جهات در مقایسه بین G کنون و LX3 پاناسونیک برتری با کنون بوده طوری که جدیدا دیگه با S90 مقایسش میکنن. به نظر دوستان دلیل گرونی این دوربین کم شدنش نیست ؟ چون قیمتش از حدود 400 قیمت G11 و چند مدل SLR کنون و نیکون رو رد کرده و فکر کنم یواش یواش از DLUX 3 و 4 لایکا که یجوری میشه گفت اصل این دوربینه قیمتش بالاتر بره . :confused:

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    تو اکثر رویو هایی که شده از تمام جهات در مقایسه بین G کنون و LX3 پاناسونیک برتری با کنون بوده طوری که جدیدا دیگه با S90 مقایسش میکنن. به نظر دوستان دلیل گرونی این دوربین کم شدنش نیست ؟ چون قیمتش از حدود 400 قیمت G11 و چند مدل SLR کنون و نیکون رو رد کرده و فکر کنم یواش یواش از DLUX 3 و 4 لایکا که یجوری میشه گفت اصل این دوربینه قیمتش بالاتر بره . :confused:
    سلام

اين دوربين به علت اينكه كاربران خيلي خاص خودش رو داره در ايران (و كشور هاي حاشيه ي خليج فارس) به علت قيمت بالاش خيلي مورد استقبال قرار نگرفته و به همين جهت تاجران محترم ديگه وارد نكردند و به علت تمام شدن موجودي در بازار اين چند كشور قيمت تك و توك موجودي باقيمانده اش باز به دليل تقاضاي كاربران خاص بي جهت بالا رفته و الان اگر هم پيدا بشه خريدش با اين قيمت ها منطقي نيست.
    artara74، bahri-d، maziaran و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    تو اکثر رویو هایی که شده از تمام جهات در مقایسه بین G کنون و LX3 پاناسونیک برتری با کنون بوده طوری که جدیدا دیگه با S90 مقایسش میکنن. :confused:
    سلام
    نميدونم بر چه اساسي ميفرماييد از تمام جهات G كنون برتر بوده
    اين يه نمونه از معتبر ترين رويوهاست كه در اون lx3 رو به عنوان overal winner مطرح كرده :

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/Q408enthusiastgroup/page13.asp

اتفاقا G10 كنون هم ، كه هم نسل lx3 بوده در اين رويو هست.

ضمنا g11 كنون دقيقا رويكرد كنون به سمت سياستي است كه پاناسونيك يك سال قبل از اون در lx3 پياده كرد.كاهش مگاپيكسل!

در مورد s90 هم برغم اينكه يك نسل جلو تر از lx3 هست ولي باز هم از لحاظ تجمع مشخصات ( features) همانند lx3 نيست.
    سخن آخر اينكه زياد با كلمه " برتري " موافق نيستم...
    Mashhadi Vahid، barca007، artara74 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا reza.p آواتار ها
    تشکر کرده
    32

یک خبر برای دوستانی که دوستدار LX3 مشکی هستند ، بنده چند روز پیش بانه بودم در زیرزمین پاساژ معاد بانه مغازه ای بود که نوع مشکی دوربین فوق رو داشت البته متاسفانه تعطیل بود و نتونستم قیمتش رو بپرسم.محض اطلاع.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.p نمایش پست ها
    یک خبر برای دوستانی که دوستدار LX3 مشکی هستند ، بنده چند روز پیش بانه بودم در زیرزمین پاساژ معاد بانه مغازه ای بود که نوع مشکی دوربین فوق رو داشت البته متاسفانه تعطیل بود و نتونستم قیمتش رو بپرسم.محض اطلاع.
    سلام
    چرا راه دور ميريد.. دو هفته اي ميشه نمايندگي پاناسونيك كرج مشكيشو آورده 495 تومن با گارانتي 15 ماهه.مطمئنم تهران هم پيدا ميشه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض بروز رساني: Firmware ver 2.2

پاناسونيك باز هم firmware اين دوربين رو بروز رساني كرد ( ver. 2.2 ).از اين آدرس دانلود بفرماييد:

کد:
    http://panasonic.jp/support/global/cs/dsc/download/LX3/index.html

ظاهرا تغييري در عملكرد LX3 ايجاد نميكند....

بروز رساني بعد از 24 ماه ( از زمان توليد ) براي يه كامپكت در نوع خودش جالبه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

سلام
    کسی از دوستان این دوربین جدیدا تو ویترین مغازه ها زیارت نکرده؟
    و احتمالا کسی از قیمتش خبر نداره؟

كاربر آشنا reza.p آواتار ها
    تشکر کرده
    32

بنده حدود 10 روز پیش در یکی از فروشگاههای اصفهان مشکی رنگشو زیارت کردم ... قیمت داد 490 هزار تومان.... پس از تولید LX5 این دوربین در دسترس تر خواهد بود ... فروشنده میگفت "هر تعدادی که بخواهیم شرکت داره ولی ما بیشتر از یکی دو تا درخواست نمیکنیم چون بین مردم عادی شناخته شده نیست و قیمتش هم به نسبت بقیه دوربین ها بالاست" ..
    charli تشکر می‌کند.
    NIKON D750 + Tamron 24-70 + Sigma 100-400

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.p نمایش پست ها
    بنده حدود 10 روز پیش در یکی از فروشگاههای اصفهان مشکی رنگشو زیارت کردم ... قیمت داد 490 هزار تومان.... پس از تولید LX5 این دوربین در دسترس تر خواهد بود ... فروشنده میگفت "هر تعدادی که بخواهیم شرکت داره ولی ما بیشتر از یکی دو تا درخواست نمیکنیم چون بین مردم عادی شناخته شده نیست و قیمتش هم به نسبت بقیه دوربین ها بالاست" ..
    البته من رشت هستم و یکی از نمایندگی ها 450 قیمت داد ولی موجود نداشت ولی میگفت شرکت داره گفتم شاید جا های دیگه قیمت پایین تر باشه

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین