صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 124
Like Tree227تشکر

موضوع: Panasonic DMC-LX3

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

Post پاسخ: PANASONIC LX3 یا ؟

سلام

يك سوال : ميشه بفرمايين دليل اين انتخاب شما چيه ؟
    يعني چه چيزهايي تو اين دوربين نظر شما رو جلب كرد كه انتخابش كرديد ؟

در مورد اين رده از دوربينها فكر كنم اگه اين تاپيك رو ميخونديد ، خودتون ميتونستيد انتخاب كنيد :

تاپيك Panasonic LX3
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7477
    تاپيك Canon G10
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7840
    مخصوصا پستهاي شماره 11 و 13 اين تاپيك رو حتما بخونيد و اون لينك ها رو ببينيد

موفق باشيد
    Behnam و salman تشکر می‌کنند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: PANASONIC LX3 یا ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    بنده وکیلم تا مبلغ 500 هزار تومان دوربین کامپکتی را بخرم. بعد از بررسی‌ها متعدد و به ویژه استفاده از نظرات اساتید عزیز که در فروم حضور دارند ـ و الحق و الانصاف وقت می‌گذارند و راهنمایی می‌کنند و مشورت می‌دهند ـ دوربین "ال ایکس 3" پاناسونیک را انتخاب کرده‌ام، در آین آخرین روزهای مانده به خرید قطعا نظرات دوستان و عزیزان در رد و یا تایید این دوربین و یا پیشنهاد بهتر قطعا راهگشا خواهد بود. سپاسگزارم
    در اینکه LX3 دوربین با ارزشی است شکی وجود ندارد و در این مورد که این دوربین یکی از بهترین کامپکتهای بازار است توافق نسبی وجود دارد . این دوربین به راحتی میتواند دوربین جیبی و بک اپ برای بسیاری از عکاسان حرفه ای باشد. حالا سوال من این است که به چه علت در خرید این دوربین شک دارید؟ یعنی چه مشخصاتی را مطابق میلتان ندیدید. انتخاب میان این دوربین و جی10 کمی سلیقه ای است. اگر تله بیشتر نیاز دارید جی10 جوابتان است و اگر دیاف بازتر میخواهید LX10
    این لیست طولانی است و من فکر میکنم شما قبلا همه این رویوها را خوانده اید.
    Behnam و rezafh تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    64

ضمن تشکر از دوستان. حقیقتا نقص خاصی به نظرم در ال ایکس 3 نمی بینم. و هدفم از طرح سوال بیشتر یافتن گزینه بهتر بود و نه مقایسه با جی 10. ضمن اینکه تله ال ایکس 3 واقعا عالیست و برای محیط های بسته بهتر جواب میدهد. در هر حال بنده منتظر نظرات دوستان هستم.
    این مطلب را نیز اضافه کنم که استاد روشن در خصوص این دوربین و در جواب به سوال بنده اشاره فرموده اند که: "برای کسی که می‌خواهد تنها یک دوربین Compact بگیرد، این دوربینها دو عیب دارند: یکی اینکه شما هزینه مواردی را می پردازید که یا کاربردی برایتان ندارد یا تعیین کننده و مهم نیستند. و دوم اینکه چیزهایی را از دست می دهید که در سایر دوربین‌های Compact حتی با قیمت کمتر پیدا می‌شوند" بر این اساس اگر از این راهنمایی تخصصی آقای دکتر یک خروجی که منجر به خرید یک دوربین شود بگیریم, نتیجه کدام دوربین است. فکر میکنم در این خصوص بهترین راهنمایی خود استاد روشن و یا سایر اساتید باید بکنند. مجددا تشکر میکنم.
    ویرایش توسط Behnam : Wednesday 26 November 2008 در ساعت 15:34 دلیل: افزودن نقل قولی از استاد روشن در خصوص ال ایکس 3

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

راستش می‌خواستم بگویم بروید و این دوربین را بخرید؛ اما با این القابی که من بستید، دیگر نمی‌توانم پیشنهادی یدهم. :(

در مورد آن مساله که نقل قول کردید هم باید توضیحی بدهم. منظورم این است که ممکن است مثلا مد RAW این دوربین و یا دیافراگم باز آن، برای همه مخاطبین دوربینهای کامپکت کاربرد نداشته باشد. از طرفی در این دوربین لنز زوم با گستره وسیع هم وجود ندارد که الان در دوربینهای با قیمت نصف آن، زومهای 6X موجود است.
    بنابراین خودتان باید مساله را حل کنید و ببینید که این هزینه را برای چه مواردی می خواهید خرج کنید.

به هر حال اگر دوربین را خریدید، زکاتش فراموش نشود: چند روزی با آن کار کنید و بعد نظرتان را بگویید.
    ممنون.
    ویرایش توسط nmroshan : Wednesday 26 November 2008 در ساعت 20:15
    Behnam، Kaveh Ghobadi، Navids و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: Panasonic DMC-LX3

فریمور این دوربین هم آپدیت شد که البته از 15 دسامبر قابل دانلود خواهد بود:

کد:
    http://www.dpreview.com/news/0811/08112601lx3firmwareupdate.asp
    و این هم فلش DMW-FL220 جهت این دوربین:

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

سلام

من هم نظرمو بگم ؟

راستش مدتیه که به فکر خرید یک دوربین کامپکت سبک با تونایی‌های لازم مثل داشتن فرمت RAW هستم.
    چون تازگیا سفرهایی سنگینی داشتم که امکان بردن SLR به هیچ عنوان مقدور نبوده. البته یک G3 دارم که متاسفانه سرعت فوکوس پایین و سنگین و بزرگ بودنش در سفر اذیتم می‌کرد.

من به لطف یک دوست عزیز در حد یک ساعت با G10 کار کردم. با این وجود اگر من بخواهم خرید کنم LX3 را انتخاب می‌کنم. چرا ؟ چون یک اینکه وزن و هیکل خیلی خوبی نسبت به G10 داره و دو اینکه جزییات تصویرش در ISO‌های بالا خیلی خوبه، و از همه مهتر واید خوبی هم داره. عکس‌برداری در مد 16:9 و فیلمبردای HD 720p ش هم که کشته منو. اینا را هم یکی مثل من داره میگه تا یکی دو سال پیش هیچ کامپکتی را غیر از کانن و فوجی قبول نداشته.

راجع به زکات هم با آقای روشن عزیز کاملا موافقم اگر گرفتید یادتون نره.
    nmroshan، Behnam، Kaveh Ghobadi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجتبی ناظمی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    64

با تشکر مجدد از دوستان، اساتید و مشاوران عزیز و گرامی
    1. به سلامتی شما بنده امروز دل را به دریاچه! زدم و رفتم این دوربین را خریدم. فقط رنگ مشکی نبود و با اندکی اکراه نقره‌ای‌ش را خریدم.
    2. دکتر روشن عزیز بنده خدمت شما ارادت دارم، اگر چه موفق به زیارت شما از نزدیک نشده‌ام، ولی نظرات کارشناسانه و تخصصی جنابعالی در فروم و کلاس‌ها مؤید استاد بودن جنابعالی می‌باشد و شأن شما اجل از بستن القاب می‌باشد. اگر باور ندارید یک نظرسنجی در این خصوص در فروم راه بیندازید تا معلوم شود حق با بنده است یا جنابعالی!
    3. سمعا و طاعتا. تا جائیکه امکان داشته باشد زکاتم را پرداخت خواهم کرد. دوربین در حال حاضر در مرحله شارژ است. ولی از نظر فیزیک و سنگینی مطلوب و اندازه ال سی دی خیلی خوشم آمده است.
    nmroshan، Mashhadi Vahid، farhad44 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

LX3+SB900

با فلاشهای دیگر هم به صورت Non-TTL قابل بکارگیری است. بخصوص اینکه می‌توان تا 1/2000 سینک کرد.
    yasin-m و FarshadPix تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

سام هم بدش نيومده يه تستي بکنه اين دوربين رو
    کد:
    http://wvs.topleftpixel.com/08/11/30/
    البته به شخصه عکس رو جز ضعيف ترين عکسهاي سام جوانروح ميدونم
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam نمایش پست ها
    با تشکر مجدد از دوستان، اساتید و مشاوران عزیز و گرامی
    1. به سلامتی شما بنده امروز دل را به دریاچه! زدم و رفتم این دوربین را خریدم. فقط رنگ مشکی نبود و با اندکی اکراه نقره‌ای‌ش را خریدم.
    3. سمعا و طاعتا. تا جائیکه امکان داشته باشد زکاتم را پرداخت خواهم کرد. دوربین در حال حاضر در مرحله شارژ است. ولی از نظر فیزیک و سنگینی مطلوب و اندازه ال سی دی خیلی خوشم آمده است.

سلام به بهنام عزيز و همچنين به مديران سايت و ساير دوستان
    شرمنده از اينكه همينطور پا برهنه پريدم وسط بحث ولي يه مدته رفتم تو نخ LX3 براي همين :

1- بهنام جان مبارك باشه يه سوال :آيا رنگ مشكي اون پيدا نميشه يا منحصرا اونجايي كه شما دوربين رو خريدي مشكيشو نداشت؟
    2- پيشنهاد ميكنم جهت تجمع و پيوستگي اطلاعات از اين جا به بعد تجربيات و زكات مربوط به LX3 ات را در قسمت " ساير دوربين هاي ديجيتال " و در بخش " panasonic lx3 " قرار بدي أ

صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین