صفحه 2 از 85 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 52 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

من باید ازت تشکر کنم که اینقدر کمکم کردی ایشاالله بتونم برات جبران کنم .ایشاالله جشن 350 دی خریدنت بیام خدمت کنم

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

جشن؟ بابا مگه دارم مارک تو ميخرم؟ (:

راستي بحث اصلي تاپيک رو کسي جواب نميده؟ فلشهاي خود کنون خيلي گرونه و من نه ميتونم اينقدر بوجه بزارم نه دل مياد...
    poker تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نظرتون در مورد فلشهاي سيگما چيه؟ برد 50 متر آنالوگ:65 تومن ديجيتال: 85 نظرتون چيه؟
    poker تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    دوستان ميشه قيمت فلاشهاي كنون مثل 220,380,420,550 را با مشخصات آنها اينجا اعلام كنيد.
    با تشكر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation برای فوجی مدل 9500چه فلاشی پیشنهاد میکنيد

دوستان من یه دوربین 9500فوجی خریدم.لطفا من را در خرید یه فلاش مناسب راهنمایی کنيد
    ویرایش توسط farhan6740 : Thursday 2 March 2006 در ساعت 17:12

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: راهنمايي در خريد فلش....

آقاي Ghadiri عزيز!

ضمن احترام به نظر شما دوست عزيز، خواهش مي كنيم راجع به دوربين ها اينقدر آتشين مزاج نباشيد،دوربين و لوازم الكترونيك، در بهترين حالت خود اسباب بازي هايي با تاريخ مصرف محدود بيشتر نيستند و به هيچ وجه ارزش سرسپردگي ندارند. آيا يك نجار خوب را با مارك اسكنه و پيچ گوشتي و دريلش مي شناسيد؟ اين كه نظرتان را بگوئيد مشكلي ندارد، اما اگر از دوربين خوبي مثل FZ20 (كه چند تا از بچه هاي خوب فورم هم دارند) اينطور ياد كنيد، درست نيست.

اما مطلبي كه فرموديد: مقايسه شما اصلا درست نيست، fz20 رقيب S2 IS است كه اگر بهتر نباشد، بدتر نيست. دوربين مورد نظر شما Pro 1 نيز رقبايي مثل A2, A200, Nikon 8800, Olimpus 8080, Sony 828 دارد كه بنا به نظر افراد با صلاحيتي كه عكاس حرفه اي هستند ( و از بد حادثه هموطن ما نيستند) ، به علت محدوديت ها و نقص هايي كه دارد، يكي از بدترين آن ها محسوب مي شود.

بي رودربايستي، در پس پست هاي شما (چه اينجا و چه جايي كه راجع به D200 اظهار نظر فرموديد) پيامي پنهان موجود است: هرچيزي كه آرم كانون رويش باشد از همه بهتر است.
    البته دوربين هاي كانون از بهترين ها هستند، هيچ كس در اين فورم سعي در ثابت كردن خلاف اين را ندارد. اما دليل نميشود كه در همه زمينه ها و در هر رنجي بهترين را داشته باشد كه هرگز هم اين طور نيست. اما اين فورم را افراد زيادي مي خوانند و اگر شما كه عكاس با تجربه اي هستيد تعصب را رواج دهيد، تكليف بقيه چه مي شود. بايد همه بدانند كه كانون و نيكون هم خود يك انتخاب هستند، نه تنها انتخاب.
    ویرایش توسط Amir Mohebi : Wednesday 18 January 2006 در ساعت 23:35
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    آقاي Ghadiri عزيز!

ضمن احترام به نظر شما دوست عزيز، خواهش مي كنيم راجع به دوربين ها اينقدر آتشين مزاج نباشيد،دوربين و لوازم الكترونيك، در بهترين حالت خود اسباب بازي هايي با تاريخ مصرف محدود بيشتر نيستند و به هيچ وجه ارزش سرسپردگي ندارند. آيا يك نجار خوب را با مارك اسكنه و پيچ گوشتي و دريلش مي شناسيد؟ اين كه نظرتان را بگوئيد مشكلي ندارد، اما اگر از دوربين خوبي مثل FZ20 (كه چند تا از بچه هاي خوب فورم هم دارند) اينطور ياد كنيد، درست نيست.

اما مطلبي كه فرموديد: مقايسه شما اصلا درست نيست، fz20 رقيب S2 IS است كه اگر بهتر نباشد، بدتر نيست. دوربين مورد نظر شما Pro 1 نيز رقبايي مثل A2, A200, Nikon 8800, Olimpus 8080, Sony 828 دارد كه بنا به نظر افراد با صلاحيتي كه عكاس حرفه اي هستند ( و از بد حادثه هموطن ما نيستند) ، به علت محدوديت ها و نقص هايي كه دارد، يكي از بدترين آن ها محسوب مي شود.

بي رودربايستي، در پس پست هاي شما (چه اينجا و چه جايي كه راجع به D200 اظهار نظر فرموديد) پيامي پنهان موجود است: هرچيزي كه آرم كانون رويش باشد از همه بهتر است.
    البته دوربين هاي كانون از بهترين ها هستند، هيچ كس در اين فورم سعي در ثابت كردن خلاف اين را ندارد. اما دليل نميشود كه در همه زمينه ها و در هر رنجي بهترين را داشته باشد كه هرگز هم اين طور نيست. اما اين فورم را افراد زيادي مي خوانند و اگر شما كه عكاس با تجربه اي هستيد تعصب را رواج دهيد، تكليف بقيه چه مي شود. بايد همه بدانند كه كانون و نيكون هم خود يك انتخاب هستند، نه تنها انتخاب.

دوست عزیز در مورد این نظرشما(در پس پست هاي شما (چه اينجا و چه جايي كه راجع به D200 اظهار نظر فرموديد) پيامي پنهان موجود است: هرچيزي كه آرم كانون رويش باشد از همه بهتر است)کاملا مخالفم. همچنین من فکر میکنم هدف شما از این جمله (كه چند تا از بچه هاي خوب فورم هم دارند) تحریک بعضی از دوستان است و منظور من بی احترامی به آنها.
    در ضمن در مورد این نظر قبل از اینکه جوابی بدم بهتر است به چند سایت پیشنهادی مراجعه کنید وفرق
    S2 IS $ FZ20 رودقیق بررسی کنید.
    http://www.steves-digicams.com
    http://www.dcresource.com
    هدف از گفتن این نظریه کمک به انتخاب هرچه بهتر شما بود نه......... .
    به هر حال اگر بی احترامی به نظر دوستان شده است مرا ببخشید. در مورد FZ20 باید بگویم که هنوز در ایران
    نبود که توانستم با آن اولین عکس رو بگیرم .
    اما در مورد D200 بهتراست به بخش لنزها بیایید تا در مورد نظر این حقیر مطمن شوید.
    در ضمن این جانب طرفدار هر چیز ارزانتر و برتر میباشم مثل کنون در بدنه برتر و نیکون بالنزهای هم رده با کنون .
    باز هم مرا ببخشید.

تشکر کرده
    8560

جناب Ghadiri عزيز، اتفاقا هدف از پست من تنها جلوگيري از تحريك بوده است، پست شماره 11 خود را بخوانيد، متوجه مي شويد كه چقدر تحريك آميز بوده است. اصلا خواهش من از شما چه آن موقع چه الان اين است كه بدون تعصب بنويسيد.

آدرس آن سايت ها را نيز همه كم و بيش مي دانند و روزها و پستها كه در باره اين دوربين ها صحبت شده است.

در ضمن باز هم مطمئن باشيد اينجا دوست عزيز ما هستيد و به شدت علاقه داريم از اطلاعات خوب شما استفاده كنيم.
    امير علي محبي

تشکر کرده
    8560

نه تبليغ نيست و مطمئناً روي شما به عنوان يك دوست كه زمينه فعاليتش چنين است حساب مي كنيم. موفق باشيد.

بعداً كه بيشتر با فورم آشنا شديد مطمئن خواهيد شد كه خيلي از دوستان همچون خودتان سايتهاي معتبر را دنبال مي كنند و علاقه مندند.
    امير علي محبي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

دوستان سلام
    من يك فلاش كنون مدل 220ex به قيمت 117 هزار تومان مدتي قبل تهيه كردم و قيمت فعلي آنرا نميدانم
    بر روي دوربين EOS500 كه آنالوگ بود نصب كردم واقعاً عكسهايش عالي ميشود و هم اكنون بر روي EOS350D نصب كردم كه با هم ست هستند و بخوبي كار ميكنند و عكسهايش از زماني كه از فلاش خود دوربين استفاده ميكني بهتر است. مشخصات به شرح ذيل ميباشد :
    فلاش :كانن
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    مدل :Speedlite 220EX
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    عدد راهنما : 22
    بازه مسافتي نوردهي :از 0.5 متر تا 30 متر
    سازگار و مناسب براي : EOS IX, EOS ELANII/IIE and EOS Rebel G
    پوشش نوري: 28 تا 135 ميلي متر
    تعداد فلاش زدن تا تخليه كامل :با باتري آلكالاين از 250 تا 1700 بار
    باتري : باتري قلمي AA
    وزن (بدون باتري):160 گرم
    من اين مشخصات را از سايت shop.ir پيدا كردم چون حوصله خواندن كاتالوگ را نداشتم(معمولاً ما ايرانيها كاتالوگ نميخوانيم و بيشتر ترجيح ميدهيم با ور رفتم با يك دستگاه سر در بياوريم)

متشكرم
    متشكرم
    عليرضا وحيد
    Canon EOS350D,Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II
    Canon EOS500, EF 28-80mm f/3.5-5.6 MC
    Flash:Canon Speedlite 220EX
    عاشق طبيعت و گردشگري

صفحه 2 از 85 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 52 ... آخرینآخرین