صفحه 80 از 85 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    بسته به پولی که دارید اگر امکانش هست یکی از فلاش های نیکون SB900-SB700-SB5000 اگر نه و اختلاف قیمت زیاد است یک فلاش نیکونی از یک برند دیگر مثلا نیسین
    ممنون که پاسخ دادید.
    خب من پولم به قیمت فلاش های نیکون نمیرسه. و دنبال برند های معتبر دیگه هستم. میخوام به من نام و مدل برند معتبر بدید.
    و اینکه فلاش چه امکاناتی داشته باشه؟ مثلا TTL یا E-TTL یا TTL II یا ... اینها رو من شنیدم. برای همین نمیدونم کدوم بهتره.

اگر امکان داره فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که فلاشهای خوب برای نیکون داشته باشه و بشه سفارش اینترنتی داد..
    Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh63 نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید.
    خب من پولم به قیمت فلاش های نیکون نمیرسه. و دنبال برند های معتبر دیگه هستم. میخوام به من نام و مدل برند معتبر بدید.
    و اینکه فلاش چه امکاناتی داشته باشه؟ مثلا TTL یا E-TTL یا TTL II یا ... اینها رو من شنیدم. برای همین نمیدونم کدوم بهتره.

اگر امکان داره فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که فلاشهای خوب برای نیکون داشته باشه و بشه سفارش اینترنتی داد..
    یک سری برند ها برای نیکون تولیداتی دارند که دو یا 3 تاشون تو ایرن هم پیدا میشه. بگردید پیدا میکنید. نیسین یا نایسین مثلا یکیشه
    Moty تشکر می‌کند.
    محمد رضا میلانی

كاربر آشنا mhtdmhtd آواتار ها
    تشکر کرده
    957

نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh63 نمایش پست ها
    ممنون که پاسخ دادید.

درود توضیحات استاد میلانی کامل بود فقط به نظر من با توجه به نیازتون که گفتید ، سعی کنید از برند اصلی تهیه کنید حتی شده دست دوم اگر فلاش کارکرده ولی تمیز تهیه کنید از برند اصلی بسیار ارجحه به برندهای متفرقه. کیفیت ساخت دقت نورسنجی تی تی ال قدرت و توان واقعی اعلام شده باعث میشه در طول زمان شما رو از خریدتون راضی نگه داره شما با خرید یه اس بی 600 دست دو بسیاری از نیازهایی که گفتید رو می تونید پوشش بدید . به نظر من عکاسی با فلاش برند اصلی رو شروع کنید بعد که به نور و فلاش مسلط شدید برید سراغ برندهای متفرقه .
    حسین ترابیان ... ویرایش آزاد

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

سلام، بنده نیاز به یک فلاش جمع و جور و مقرون به صرفه برای کارهای غیر حرفه ای دارم. درباره برندها و کیفیتشون هیچ اطلاعی ندارم. بنظر شما با بودجه 500-700 چه مدلهایی میشه تهیه کرد؟
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط E.K.Studio نمایش پست ها
    سلام، بنده نیاز به یک فلاش جمع و جور و مقرون به صرفه برای کارهای غیر حرفه ای دارم. درباره برندها و کیفیتشون هیچ اطلاعی ندارم. بنظر شما با بودجه 500-700 چه مدلهایی میشه تهیه کرد؟
    Yongnuo YN685 Wireless TTL Speedlite
    E.K.Studio تشکر می‌کند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام و وقت بخیر
    دوستان عزیز بنده یک دوربین canon D60 دارم و برای عکاسی صنعتی از محصولاتی مثل شامپو و مواد غذایی نیاز به یک فلاش عکاس نیاز هست و ممنون می شم موردی رو که برای عکاسی صنعتی ما نیاز هست معرفی کنید.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط MoReNu نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوستان عزیز بنده یک دوربین canon D60 دارم و برای عکاسی صنعتی از محصولاتی مثل شامپو و مواد غذایی نیاز به یک فلاش عکاس نیاز هست و ممنون می شم موردی رو که برای عکاسی صنعتی ما نیاز هست معرفی کنید.
    برای عکاسی صنعتی از هر فلاشی می شود استفاده کرد مهم این است که عکاس بتواند نورپردازی درستی با ابزار داشته باشد، مثلا فلاش 430 ex iii و 600 ex برای کار شما مناسب هستند و البته ابزار هایی غیر از فلاش .
    MoReNu تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    برای عکاسی صنعتی از هر فلاشی می شود استفاده کرد مهم این است که عکاس بتواند نورپردازی درستی با ابزار داشته باشد، مثلا فلاش 430 ex iii و 600 ex برای کار شما مناسب هستند و البته ابزار هایی غیر از فلاش .
    سپاس دوست عزیز
    این دو موردی که فرمودین این ها هستن در فروشگاه پیکسل:
    https://goo.gl/U50GQe
    https://goo.gl/wToSIa

و اینکه این دو مورد بر روی خود دوربین سوار می شن از موارد پرتابل این صفحه چی رو پینشهاد می فرمائید؟
    https://goo.gl/VyIoX9

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

بله دو فلاش اول همان ها هستند که عرض کردم

در مورد لینک بعدی در تاپیک عکاسی استودیویی اطلاعات مفیدی وجود دارد اما عجالتا عرض کنم که برای کار شما نیاز به نور خیلی پر قدرتی نیست (150ژول هم جوابگو هست) ولی باید برای ذست یافتن به خروجی استودیویی حداقل دو شاخه نور تهیه بفرمایید یا اینکه از فلاش و رفلکتور استفاده کنید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

سلام. دوستان من راهنمایی لازم دارم از انجایی که از اعداد و ارقام تخصصی اطلاعاتی ندارم پس لازم نیست تخصصی راهنمایی بفرماید.
    من یک دوربین canon 70d دارم و استفاده هم در حد معمولی و در تفریحات خانوادگی از اشخاص و مناظر در طبیعت. با بودجه یک و نیم و کمتر چه فلاشی میتونم خریداری کنم لطفا ایتم های استفاده معمولی به همراه اینکه میخوام فلاش روی کفشک نصب بشه و اتوماتیک مقدار نور رو تنظیم کنه و شلیک خودکار داشته باشه حتما برند کانن ترجیحا و امکانات قابل قبول و مهمتر برند معتبر را مد نظر قرار بدهید ممنون از شما
    ویرایش توسط masoud_cpu : Monday 27 February 2017 در ساعت 15:18

صفحه 80 از 85 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 ... آخرینآخرین