صفحه 1 از 85 1 2 3 4 5 11 51 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 847
Like Tree1155تشکر

موضوع: راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

پیش فرض راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش اکسترنال ( هات شو )

دنبال يه فلش خوب و قوي با قيمتي مناسب که چرخون باشه و به بالا و پايين و چپ رو راست بره و هم ميخوام براي اين Canon 300v استفاده کنم هم دوربين آيندم FZ20 حالا چه فلشي رو پيشنهاد ميکنيد؟

تشکر کرده
    183

کسي نميخواد به ما کمک کنه؟
    به ياري سبزتان نيازمنديم...

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

پوریا جان البته شما استاد منی ولی میگم سیگما خوب نیست؟؟؟ فلشاش خوبه دیگه .بعد میگم چرا میخوای اف زد 20 بگیری چرا کانن پرو 1 نمیگیری؟؟؟

تشکر کرده
    37

پوریا از این کانن 300وی نمیتونی برام یه چندتا عکس بذاری کیفیت و ویژگی هاشو ببینم .البته عکسهای که خودت گرفتی.

تشکر کرده
    183

dppictuer عزيز ديگه FZ20 هم نميگيرم بلکه قصد خريد 300دي رو داشتم ولي حالا که ديدم 350دي فقط 100 تومن (اونم نه 100تومن فيکس) ازش گرونتره ميخوام 350دي رو بخرم...

و فلش سيگما هم نميدونم خوبه يا نه ولي اگه قيمت قابل قبولي هم داشته باشه فعلا نميتونم بخرم چون تو فکر 350دي هستم و در مورد عکسهاي 300وي توي لينکهاي زير ببيني و همشو با 300وي گرفتم البته چون اسکن شده بايد تنظيم رنگ ميکردم بعضيهاشو و به سليقه خودم اون رنگي در اومده (البته عکس غروب هموني که هست) و ميتوني کپي کني و خودت اون رنگي رو که دوست داري بدي و ببيني کيفيتش خوبه يانه... همه عکسها هم با ايزو 400 گرفته شده فيلم کداک و کنونيکا:

http://www.akkasee.com/forum/showthr...=5238#post5238
    و
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...&page=83&pp=10

تشکر کرده
    37

ممنون پوریا من دو تا سئوال دارم ازت یک .این ای وی تو ایزو 100 جریانش چیه؟؟/ یعنی چطور نوردهی رو کم و زیاد میکنه و ایا امکان استفاده براکت نیز ازش هست یا نه؟؟؟ و دوم ابریهمی یا یه همچین چیزی که بروبچ در زمینه لنز ازش حرف میزنن چیه؟؟؟ ممنونم ازت.فکر خیلی خوبی کردی دوربین معرکه ای هستش من خیلی حال کردم اما پولم هیچ رقمه بش نمیرسه. مبارکت باشه .عکسهای اون مسجدم دیدم تو فتو بیس خیلی زیبا بود دمت گرم.

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    ممنون پوریا من دو تا سئوال دارم ازت یک .این ای وی تو ایزو 100 جریانش چیه؟؟/ یعنی چطور نوردهی رو کم و زیاد میکنه و ایا امکان استفاده براکت نیز ازش هست یا نه؟؟؟ و دوم ابریهمی یا یه همچین چیزی که بروبچ در زمینه لنز ازش حرف میزنن چیه؟؟؟ ممنونم ازت.فکر خیلی خوبی کردی دوربین معرکه ای هستش من خیلی حال کردم اما پولم هیچ رقمه بش نمیرسه. مبارکت باشه .عکسهای اون مسجدم دیدم تو فتو بیس خیلی زیبا بود دمت گرم.
    واقعا متوجه سوالاتت نشدم ولي در مورد برکينگ نه به صورت خودکار نيست و خودتون بايد يه گام کم يا زياد بکنيد

در مورد مسجد و فتو بيس هم من اطلاعي ندارم چون تو فتوبيس تا بحال عکس ندادم و نه از مسجد تا بحال عکس نگرفتم... اگه لينک بدي ممنون ميشم...

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

فکر می کنم منظورتان ابیراهی یا aberration است. اگر تا بحال در دوربینهای دو چشمی مخصوص بچه ها که عدسی پلاستیکی دارند نگاه کرده باشید حتما دیده اید که لبه اجسام یا خود آنها بخصوص در دوردست دارای بهم ریختگی رنگی هستندو موجی از رنگهای غیر طبیعی که بیشتر رنگهای اصلی هستند در آنها دیده می شوند. این پدیده بخاطر تجزیه نور در طی عبور از آن عدسی با کیفیت پایین است. عدسی دوربینها خیلی از آن عدسی با کیفیت تر است، ولی با توجه به دقت بالای دوربینهای دیجیتال و تعداد زیاد عدسی بکار رفته در لنزها و تغییرات فاصله کانونی و سایر مسایل تکنیکی که قضیه را حادتر می کند، باید در ساخت عدسی ها از تکنولوژیهای ساخت کریستالهای شیشه ای خاص و نیز پوشش های مخصوص (Coating) بر روی عدسی ها استفاده نمایند تا بتوانند این خظاها را که یکی از آنها لبه های رنگی در مناطق با کنتراست زیاد است کنترل نمایند. در این زمینه مقالات بخش تعریف فنی لنزها را اگر بخوانید به خوبی همه انواع خطاها توضیح داده شده است:
    http://www.akkasee.com/digitalcamera...s/cat_lens.php

تشکر کرده
    37

ممنون دوست خوبم خیلی عالی بود .پوریا به عنوان خاطمه کارم باحات و تمام این ازاری که بت دادم دو تا سئوال دیگه دارم بعدش میرم میمیرم دیگه .1.داخل کارتن دوربین که خریدی بغیر از بدنه دیگه چی بود؟؟؟ برا لنزش هود گذاشتن یا باید بخرم؟؟؟ 2.گرانتیش با چه شرکتیه دوربین شما و ایا تا حالا باش موردی داشتی؟؟؟؟ .عکسهای مناظر کوهستانی و غروبت عالی بود ، حال دادی بهم داری یه کار میکنی همین فردا برم بخرم .بازم ممنون ازت.

تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    ممنون دوست خوبم خیلی عالی بود .پوریا به عنوان خاطمه کارم باحات و تمام این ازاری که بت دادم دو تا سئوال دیگه دارم بعدش میرم میمیرم دیگه .1.داخل کارتن دوربین که خریدی بغیر از بدنه دیگه چی بود؟؟؟ برا لنزش هود گذاشتن یا باید بخرم؟؟؟ 2.گرانتیش با چه شرکتیه دوربین شما و ایا تا حالا باش موردی داشتی؟؟؟؟ .عکسهای مناظر کوهستانی و غروبت عالی بود ، حال دادی بهم داری یه کار میکنی همین فردا برم بخرم .بازم ممنون ازت.
    پکيجهاي مختلفي داره: بدنه خالي-با لنز 28-90 يا 28-105 حتي من پکيج با فلش و کيف فابريک رو هم ديدم که قيمت بالايي داشت...
    ماله من پکيجي معمولي با لنز 28-105 بود و غير از لنز و بدنه توش باطري-بند گردن-دفرچه بودش و بدون گارانتي خريدم چون اگه با گارانتي ميخواستم بخرم حدود 100تومن بايد بيشتر ميدادم تازه بدون لنز... هود هم نداشت ولي ميشه تهي کرد...
    از نظرت در مورد عکسها هم ممنون...

صفحه 1 از 85 1 2 3 4 5 11 51 ... آخرینآخرین