صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 176
Like Tree446تشکر

موضوع: Tokina AF 11-16mm f/2.8 AT-X Pro DX

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    میشه منظورتون رو واضح تر بگید ، یعنی میتونیم با همه امکانات از این لنز برای فیلم برداری استفاده کنیم ولی اجازه انتشار اون رو نداریم یا ....ٍ
    نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    درود
    با توجه به کیفیت اپتیک بسیار خوب مشکلی از بابت کیفیت نیست!
    مشکل بزرگ آنجاست که این دوربینها اجازه ی تنظیم ویدئو به صورت حرفه ای به شما نمیدهند و این ضربه ی بزرگی برای اکثر نیکون دوستانی که به فیلمبرداری هستند هست!
    movafagh bashid
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

درود
    سعید جان اول که این بخش رو باز کردم ترس رفت تو وجودمون که چی اشتباه نوشتیم انقدر بزرگ شده
    ولی اصلاحی که باید انجام میشد این هست که D7000 تنظیمات ویدئو به صورت حرفه ای رو دارد و پایینتر از این دوربین به غیر از D90 دوربین دیگری اجازه تنظیم ندارد!
    پیشنهاد میکنم اگر میخواین با دوربین های DSLR به صورت حرفه ای فیلمبرداری کنید به سمت کنون برید که دستی در این کار دارد!
    لنز توکینا 16-11 رنج بسیار خوبی برای عکاسی از مناظر بکر دارد ، بالاتر از این رنج معمولا کم کم از حالت واید بودن خارج میشه!
    ولی میشه به 20-10 سیگما هم نیم نگاهی انداخت!
    یا علی!
    MahBaz و saeed2vfx تشکر می‌کنند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    درود
    سعید جان اول که این بخش رو باز کردم ترس رفت تو وجودمون که چی اشتباه نوشتیم انقدر بزرگ شده
    ولی اصلاحی که باید انجام میشد این هست که D7000 تنظیمات ویدئو به صورت حرفه ای رو دارد و پایینتر از این دوربین به غیر از D90 دوربین دیگری اجازه تنظیم ندارد!
    پیشنهاد میکنم اگر میخواین با دوربین های DSLR به صورت حرفه ای فیلمبرداری کنید به سمت کنون برید که دستی در این کار دارد!
    لنز توکینا 16-11 رنج بسیار خوبی برای عکاسی از مناظر بکر دارد ، بالاتر از این رنج معمولا کم کم از حالت واید بودن خارج میشه!
    ولی میشه به 20-10 سیگما هم نیم نگاهی انداخت!
    یا علی!
    از اونجائی که به نظرم رسید این دوستمون نوشته های شمارو اشتباه برداشت کردند ، سعی کردم به این شکل موضوع رو برجسته کنم.

من خودم از این لنز (ورژن قدیمی) بر روی دوربین Canon 60D، برای فیلمبرداری استفاده کردم و کاملاً راضی بودم ولی از اونجائی که کاربرد لنز واید خیلی کم هست و این لنز هم گرانقیمتیست ، مجبور به فروشش شدم. (یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیم!)

چیزی که در فیلمبردای بسیار اهمیت دارد، حرکت روون رینگ های زوم و فوکوس است که در این لنز بگونه ای کار شده که به نظر میرسد این لنز مخصوص فیلمبرداری ساخته شده است!
    از لحاظ اپتیک هم که حرفی برای گفتن باقی نمیگذارد.
    در پشت صحنه یکی از کارهای سینمائی دیدم که از این لنز ، با استفاده از تبدیل ، بر روی دوربین فول فریم استفاده شده بود (در صورتی که این لنز برای دوربین های APS-C ساخته شده)

موفق باشید

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

سلام
    ببخشید این لنز باورژن جدیدچقدرتفاوت دارن ازنظر کیفیت وبطور کلی باتوجه به اختلاف قیمت500تومنی ارزش پرداخت بیشتررو داره ؟
    اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید
    باتشکر

كاربر آشنا sezarsf آواتار ها
    تشکر کرده
    392

سلام دوستان !‌بعد از تحقیق و پرس و جو ! منم این لنز را خریدم !‌نمونه ی عکسش هم خدمت شما (دی۷۰۰۰)
    dwlut88yudyvx2z3bd.jpg
    yaghoobi، MahBaz، sh.khani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام ، از خدمت دوستان عزیز تعدادی سوال دارم ، من این لنز ( ورژن یک ) رو میخوام از خارج از ایران تهیه کنم ، چند تا سوال دارم اگر لطف کنین و پاسخ بدین ممنون میشم
    1. من این لنز رو برای کار منظره و خصوصا کار عکاسی شب میخوام روی بادی D7000 آیا این برند قابل اعتماد هست ؟
    2. آیا مرکز های سرویس لنز در ایران مثل تعمیرگاه مرکزی دوربین اگر مشکلی پیش بیاد تعمیر و سرویس اون رو قبول میکنن ؟
    3. آیا این لنز رو میشه با 14 سامیانگ که دارای بیمه و گارانتی و خدمات در ایران هست و قیمت کمتری داره مقایسه کرد ( خارج از بحث هایی مثل فیلتر خوردن این لنز ) ؟
    4. وضعیت فروش این لنز به چه صورته آیا بازار داره یا صاحب اول و آخرش خودم هستم؟
    5. آیا در ایران مرکزی برای فروش این لنز مثل نمایندگی وجود داره؟
    ممنون میشم که پاسخ بدین

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام ، از خدمت دوستان عزیز تعدادی سوال دارم ، من این لنز ( ورژن یک ) رو میخوام از خارج از ایران تهیه کنم ، چند تا سوال دارم اگر لطف کنین و پاسخ بدین ممنون میشم
    1. من این لنز رو برای کار منظره و خصوصا کار عکاسی شب میخوام روی بادی D7000 آیا این برند قابل اعتماد هست ؟
    2. آیا مرکز های سرویس لنز در ایران مثل تعمیرگاه مرکزی دوربین اگر مشکلی پیش بیاد تعمیر و سرویس اون رو قبول میکنن ؟
    3. آیا این لنز رو میشه با 14 سامیانگ که دارای بیمه و گارانتی و خدمات در ایران هست و قیمت کمتری داره مقایسه کرد ( خارج از بحث هایی مثل فیلتر خوردن این لنز ) ؟
    4. وضعیت فروش این لنز به چه صورته آیا بازار داره یا صاحب اول و آخرش خودم هستم؟
    5. آیا در ایران مرکزی برای فروش این لنز مثل نمایندگی وجود داره؟
    ممنون میشم که پاسخ بدین

1. خیالتون از عکاسی این لنز برای منظره و عکاسی شب راحت - اما در مورد برند باید بگم که توکینا یک شرکت معتبر و قابل اعتماد در جهان شناخته میشود.

اما باید بگم که ظاهرا در این ورژن از لنز باید کمی دقت شود تا لنز از لحاظ فوکوس مشکلی نداشته باشد.

2. دقیق نمیدونم اگر فهمیدید به من هم اطلاع بدید.

3. باید بگم که لنز 14 سامیانگ هم لنز فوق العاده ای هست با قیمت بسیار مناسب ولی باید توجه داشت توکینا یک لنز زوم و همچنین دارای 11 میلیمتر هست که این خود یک مزیت بوده که برای خیلی ها از بیمه و گارانتی و خدمات مهمتر هست ( با توجه به شرایط انتخاب لنز با شماست)

4. معمولا لنز های خیلی واید مشتری کمتری دارند ،شاید بهتر باشه بگم مشتری خاص خودشون رو دارن و حرفه ای ها رو به سمت خودشون میکشن و این لنز های نرمال زوم و تله زوم هستن که بیشترین محبوبیت را در بین عموم مردم دارند (شاید خرید ورژن یک با توجه به دوربین شما و داشتن موتور فوکوس داخلی دوربین به صرفه تر باشد اما باید توجه داشت که با آمدن ورژن 2 با موتور فوکوس و قیمت تقریبا مشابه تا حدی بازار را به سمت ورژن 2 بکشاند)

5. تا جایی که بنده میدونم نمایندگی رسمی وجود ندارد اما سرزمین ذهن زیبا که نماینده سامیانگ در ایران هست مدعی نمایندگی این لنز هست......

شب خوش
    saeed2vfx، kiavash و mohammad bagher تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام دوستان
    کسی لنز پروفایل این لنز رو برای فتوشاپ و کمرا را داره ؟
    ممنون
    Nikon D7000 + Nikkor 18-105 + Nikkor 50 f1.8 D + Tokina 11-16 f2.8 + Nikon SB-700

كاربر آشنا 2105 آواتار ها
    تشکر کرده
    3461

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی لنز پروفایل این لنز رو برای فتوشاپ و کمرا را داره ؟
    ممنون
    اخرین ورژن acr نصب کنید (8.5)
    فکر کنم چنتا نسخه های ماقبلش هم داشت
    kiavash و mohammad bagher تشکر می‌کنند.
    علی اسدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

عموما" بزرگترین نقطه ضعف این لنز مشکل flare آن عنوان شده، سوالی که دارم این است که این مشکل تنها در نسخه اول حاد بوده و آیا تغییری در نسخه ی دوم این لنز صورت گرفته است؟

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین