نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By mehdi.rezazadeh

موضوع: قيمت كيتهاي تمييز كننده لنز و Sensor

كاربر آشنا Peiman_pn آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض قيمت كيتهاي تمييز كننده لنز و Sensor

سلام به همگي

ميخواستم ببينم كسي قيمت اين نوع كيتها رو داره و اينكه از كجا بگيرم؟

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

پیش فرض پاسخ: قيمت كيتهاي تمييز كننده لنز و Sensor

دوست عزیز، بعید میدانم کیتهای تمیز کننده سنسور در ایران به راحتی پیدا شود. در بازار اینجا دست و پا شکسته یک چیزهایی پیدا میشود از مارکهای نامعتبر که من به شخصه میترسم با آنها بدنه دوربین را تمیز کنم چه برسد به سنسور. (این نظر کاملا شخصی است) برای تهیه این کیتها اگر آشنایی در خارج از کشور دارید بهتر است از آنها خواهش کنید. چون این کیتها بسیار سبک هستند و هزینه خیلی سنگینی پست آنها نمیبرد(فرضا با پست DHL).
    خود من مدتی پیش خیلی دنبال این کیتها بودم در این جا که به نتیجه نرسیدم ولی اگر واقعا قصد خرید دارید پیشنهاد 100% من خرید یک کیت کامل از visibledust است. بعد از جستجو فراوان روی اینترنت به این نتیجه رسیدم که بهترین پیشنهاد عکاسان سایتهای مختلف همین کمپانی است. (یکی از آنها Michael Reichmann - luminous-landscape.com) خودم من هم یک کیت کامل از این شرکت را تهیه کردم که یک ماه پیش به دستم رسید . فوق العاده است. کمپانی visibledust قبلا و فکر میکنم در حال حاضر به تولید لوازم تمیز کننده لنزها و تجهیزات داخلی میکروسکپهای کاملا حرفه ای که بسیار حساس هستند مشغول بوده است. و در این سالهای اخیر به تولید کیتهای تمیز کننده سنسور هم روی آورده است.
    مجتبی ناظمی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

در صورت امکان بفرمائید که اگر بخواهیم این کیت رو بخریم چطور باید اقدام کنیم.
    قبلا از راهنمائی شما دوست گرامی سپاسگزارم.

كاربر آشنا Peiman_pn آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من نميدونم از اين توضيح كامل شما چطور تشكر كنم.واقعا تشكر كه وقت برام صرف كردي
    ولي يك سوال:ميشه حدود قيمتش رو بگي. چون من داخل سايتش شدم يك Bundle 1.6 داره كه براي دوربينهاي Canon
    است ولي من نفهميدم چون توي باندل رو هر قطعه رو جدا جدا قيمت داده بود:confused: (منظور باندل رو يا من نفهميدم يا ...:biggrin: )
    متشكر ميشم كه بازم كمكم كني

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

http://www.visibledust.com/econo_essentials.html
    کیت کامل برای دوربین های با سنسور 1.6x. قیمت کیت هم بالای صفحه درج شده. تمامی لوازمی که در آن صفحه مشاهده میکنید در یک کیف به شما تحویل میدهند که خود کیف به نظر من چیز قیمتی است.چون محصول در کانادا تولید میشود دفتر مرکزی هم در آنجا واقع است در شهرهای مختلف کانادا به صورت تلفنی سفارش میگیرند (سفارشات تلفنی شیپینگ یا هزینه ارسال ندارد) در غیر این صورت از هر جای دنیا (به غیر از وطن عزیزمان) شما میتوانید این کیت را سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. البته با کارت اعتباری.
    مجتبی ناظمی

كاربر آشنا mehdi.rezazadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    410

کیت تمیز کننده لنز vanguard به قیمت 17 تومان ( کانن میدان انقلاب اصفهان) خریداری شد

http://www.digitalcamerawarehouse.com.au/prod6925.htm

$(KGrHqV,!hkE2foFE!6SBN0uzZq-BQ~~_35.JPG
    m.a.i تشکر می‌کند.
    هراس من باری همه از مردن در سرزمینیست که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی افزون باشد. شاملو

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.rezazadeh نمایش پست ها
    کیت تمیز کننده لنز vanguard به قیمت 17 تومان ( کانن میدان انقلاب اصفهان) خریداری شد

http://www.digitalcamerawarehouse.com.au/prod6925.htm

$(KGrHqV,!hkE2foFE!6SBN0uzZq-BQ~~_35.JPG
    منم دنبال خرید این محصول هستم ولی قیمتی که شما فرمودین از قیمت دلاریش ارزونتره (15$)، مطمئنین اصله؟

كاربر آشنا mehdi.rezazadeh آواتار ها
    تشکر کرده
    410

نقل قول نوشته اصلی توسط yaghini نمایش پست ها
    منم دنبال خرید این محصول هستم ولی قیمتی که شما فرمودین از قیمت دلاریش ارزونتره (15$)، مطمئنین اصله؟
    حق با شماست ولی به قیمت این گونه سایتها خیلی نمی توان اطمینان کرد همین محصول در آمازون 18$ به همراه دستمال نانو و مایع تمیز کننده قیمت خورده
    ضمن اینکه بیشتر از این مبلغ هم نمی ارزه !!

(علتش را در تایپیک مربوطه عرض خواهم کرد)
    هراس من باری همه از مردن در سرزمینیست که مزد گورکن از بهای آزادی آدمی افزون باشد. شاملو