صفحه 56 از 59 نخستنخست ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 551 تا 560 , از مجموع 584
Like Tree639تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين مناسب براي اتليه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط vaid نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان عزیز سوالی داشتم. بودجه ی محدودی دارم ماکزیمم 400 اینا، برای استدیو روی دوربین کراپ چه لنزی بگیرم که هم بشه عکس قدی گرفت هم خیلی دیفرم نشه سوژه.
    احتمال بسیار بالا گزینه دست دوم هستش و ایرادی نداره.
    طول فاصله تقریبا 5 6 متر هستش.

پ.ن : احتمالا پیشنهاد دوستان 50مم هستش. اگر بدون فکوس اتوماتش رو بگیرم به مشکل نمیخورم؟
    بطور جدی به همان 18-55 فکر کنید که در این قیمت بهترین است سری D بدون موتور فکوس واقعا مشکل ساز است
    مدتی صبر بفرمایید بودجه افزایش پیدا کند تا لنز بهتری بگیرید
    18-55 بدون لرزشگیر در محیط آتلیه کاملا جوابگو و شارپ است که حدود 80 -90 قابل تهیه است

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    عزیز اتلاف هزینه نیست به خدا . کاش این امکان بوجود بیاد تا من و شما یه جا کنار هم بشینیم با دقت تمام سمپل های سایت های dp review . pixelpeeper و ...... در بادی های مختلف و لنز های مختلف در شرایط نوری و تاریکی و ..... بین بدنه ولنز فول و بدنه و لنز کراپ دار بررسی کنیم اون وقت من به شما ثابت میکنم کیفیت و جزئیات در عکسهای گرفته شده با فول فریم خیلی بهتر و بیشتر هست نه اینکه شما میگید یه کم بیشتر نه خیر یه کم نیست خیلی بیشتر از یه کم
    زمانی که بودجه سر ریز میکند بله اشکالی ندارد ولی وقتی من بودجه محدود دارم باید از فکرم بهره بگیرم
    زمانی که با دوربین کراپ روی ایزوی 6400 میتوانید چنین ثبتی داشته باشید دلیلی برای هزینه اضافه نیست بجز بحث روانی هز زمان نیاز به ایزوی 12000 داشتید در چنین وقتی روی فول حساب باز کنید
    حالا شما مشغول شنا در اینترنت باشید شاید در سمپل ها چیزی پیدا شود ولی گفتنی ها قبلا بارها گفته شده
    اسنپ شات
    لنز 1.8 1/20 6400
    فایل پیوست 74763
    ویرایش توسط siosha : Sunday 31 January 2016 در ساعت 03:53

كاربر همراه vaid آواتار ها
    تشکر کرده
    223

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    بطور جدی به همان 18-55 فکر کنید که در این قیمت بهترین است سری D بدون موتور فکوس واقعا مشکل ساز است
    مدتی صبر بفرمایید بودجه افزایش پیدا کند تا لنز بهتری بگیرید
    18-55 بدون لرزشگیر در محیط آتلیه کاملا جوابگو و شارپ است که حدود 80 -90 قابل تهیه است

زمانی که بودجه سر ریز میکند بله اشکالی ندارد ولی وقتی من بودجه محدود دارم باید از فکرم بهره بگیرم
    زمانی که با دوربین کراپ روی ایزوی 6400 میتوانید چنین ثبتی داشته باشید دلیلی برای هزینه اضافه نیست بجز بحث روانی هز زمان نیاز به ایزوی 12000 داشتید در چنین وقتی روی فول حساب باز کنید
    حالا شما مشغول شنا در اینترنت باشید شاید در سمپل ها چیزی پیدا شود ولی گفتنی ها قبلا بارها گفته شده
    اسنپ شات
    لنز 1.8 1/20 6400
    فایل پیوست 74763
    18-55 شارپ نیست طوری که من لازمم هست. همون صبر الهی پیشه کنم بهتره
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام ، به نظر شما دوربین canon eos 30d به قیمت یک میلیون و پونصد هزار تومن ارزش خرید داره یا نه ؟ لنزش هم 35.80 هست . الان قیمت canon 1200d با لنز 18.55 و گارانتی یک ملیون تومنه ولی اون 30d زیاد کار کرده . ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ببخشید من این سوالمو تو یکی از پست های دیگه هم نوشته بودم ولی میرفتم صفحه اخر و میدیدم ارسال نشده ، الان متوجه شدم که اخرین پست ها تو صفحه اول میان ، تا حالا اینطوری ندیده بودم ، ممنون

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

نقل قول نوشته اصلی توسط vortex66 نمایش پست ها
    سلام ، به نظر شما دوربین canon eos 30d به قیمت یک میلیون و پونصد هزار تومن ارزش خرید داره یا نه ؟ لنزش هم 35.80 هست . الان قیمت canon 1200d با لنز 18.55 و گارانتی یک ملیون تومنه ولی اون 30d زیاد کار کرده . ممنون میشم راهنمایی کنید
    خیر برادر اون دوربین با اون لنز سر هم 500 تومن هم نمی ارزن.
    m.daneshpayeh، Dariush Chegini، naghli و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ممنون ، میشه برا مغازه عکاسی یه دوربین خوب برام معرفی کنید که بخرم ، بیشتر برا عکس 4*3 میخوام ،حالا بعضی وقتا هم عکس های بزرگتر ، دیگه بیشتر از یک ملیون نشه ، کمتر هم باشه که بهتر ولی تو عکس 4*3 خوب جواب بده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

سلام خدمت دوستان.
    دوربین 600d کنن دارم.قصد داشتم دوربین رو عوض کنم.
    یکی از اشناها یک 7d کارکرده سالم داره البته دقیقا نمیدونم چند شات خورده ولی دوربین رو خودم از نزدیک دیدم و ظاهرش تمیزه و به گفته ی ایشون بسیار کم کار کرد هست و به قیمت 2100000 با 18-55 میفروشه.
    با این قیمت میتونم یک 760d اکبند بخرم که فکوسش پیشرفته تر از 7d هست و سنسور digi6 و...
    به نظر شما 7d ارزش خرید با این قیمت رو داره؟
    760d که جدیدتره بهتر از 7d هست؟
    هر دوی این دوربینها مثل 600d خودم کراپدار هستن.ایا کیفیت خروجی این دو بادی خیلی با 600d فرق دارن که بخوام بادی رو عوض کنم یا صبر کنم به فول فریم ارتقا بدم
    برای کار اتلیه خونگی میخوام.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط viper.killer نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    دوربین 600d کنن دارم.قصد داشتم دوربین رو عوض کنم.
    یکی از اشناها یک 7d کارکرده سالم داره البته دقیقا نمیدونم چند شات خورده ولی دوربین رو خودم از نزدیک دیدم و ظاهرش تمیزه و به گفته ی ایشون بسیار کم کار کرد هست و به قیمت 2100000 با 18-55 میفروشه.
    با این قیمت میتونم یک 760d اکبند بخرم که فکوسش پیشرفته تر از 7d هست و سنسور digi6 و...
    به نظر شما 7d ارزش خرید با این قیمت رو داره؟
    760d که جدیدتره بهتر از 7d هست؟
    هر دوی این دوربینها مثل 600d خودم کراپدار هستن.ایا کیفیت خروجی این دو بادی خیلی با 600d فرق دارن که بخوام بادی رو عوض کنم یا صبر کنم به فول فریم ارتقا بدم
    برای کار اتلیه خونگی میخوام.
    از تمام قابلیتهای 600D استفاده کردید و به نتیجه مطلوب نرسیدید؟بعضی دوستان با یکعدد 30D دارن در همین فروم غوغا میکنن.اگر بادی شما مشکلی نداره پول رو هدر ندید و هزینه رو صرف خرید لنزهای با کیفیت بفرمایید.
    mehran2190 و Ameli.Bh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط S Noora نمایش پست ها
    از تمام قابلیتهای 600D استفاده کردید و به نتیجه مطلوب نرسیدید؟بعضی دوستان با یکعدد 30D دارن در همین فروم غوغا میکنن.اگر بادی شما مشکلی نداره پول رو هدر ندید و هزینه رو صرف خرید لنزهای با کیفیت بفرمایید.
    راضی هستم از دوربینم ولی دنبال لنز خوب هستم که لنزهای خوب روی فول فریمها غوغا میکنن
    من با 18-55 و 85mf1/8 عکاسی میکنم.
    حرفتون منطقی هست ولی بعضی از دوستان میگن کیفیت خروجی دوربینهای کراپدار باهم فرق میکنه برای همین بعضی وقتها به سرم میزنه دوربین رو عوض کنم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط viper.killer نمایش پست ها
    راضی هستم از دوربینم ولی دنبال لنز خوب هستم که لنزهای خوب روی فول فریمها غوغا میکنن
    من با 18-55 و 85mf1/8 عکاسی میکنم.
    حرفتون منطقی هست ولی بعضی از دوستان میگن کیفیت خروجی دوربینهای کراپدار باهم فرق میکنه برای همین بعضی وقتها به سرم میزنه دوربین رو عوض کنم.
    اگر با فرمت خام عکاسی می کنید ، در اتلیه بین 600 دی و 7 دی کمترین تفاوت را خواهید دید. با خرید 760 دی هم تغییر شگفت انگیزی در خروجی عکس هایتان رخ نخواهد داد.
    در واقع برای تنوع اگر دوربین را تعویض کنید اشکالی ندارد اما برای اینکه قدم بزرگی در این زمینه بردارید بله فول فریم مناسب تر است ، البته به شرطی که جزئیات بیشتر آن به درد شما بخورد.
    Majix، naghli و siber تشکر می‌کنند.

صفحه 56 از 59 نخستنخست ... 6 46 52 53 54 55 56 57 58 59 آخرینآخرین