صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33
Like Tree53تشکر

موضوع: Olympus E-30

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

پیش فرض پاسخ: Olympus E-30

سلام جناب ثاني
    من هم علاقه خاصي به اين برند دارم.
    اما هميشه نگرانم كه با وارد شدن به اين برند با محدوديتهايي در تهيه لوازم جانبي روبرو بشم(بخصوص در ايران ) و يك جور كمبود منابع و خدمات ( چه مشاوره اي چه تعميراتي ) ناشي از انزواي اين برند گريبانگيرم بشه...به نظر شما كه تجربه عملي با اين برند داريد اين نگراني منطقيه؟
    آيا با وارد شدن به اين برند واقعا بايستي تاوان چنين مسايلي رو پرداخت؟
    به عنوان نمونه در همين فروم خودمون تعداد تاپيكها و تعداد كساني كه اطلاعات و تجربياتشون رو در مورد برند المپوس به اشتراك گذاشتن به نسبت نيكون و كنون ناچيزه.. آيا در عمل هم به همين نسبت بايستي انتظار برخي كاستي ها و كمبود منابع رو در ايران داشت؟..نميدونم تونستم منظورم رو برسونم..
    FARIDSANI تشکر می‌کند.

كاربر همراه FARIDSANI آواتار ها
    تشکر کرده
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh Ehsani نمایش پست ها
    سلام جناب ثاني
    من هم علاقه خاصي به اين برند دارم.
    اما هميشه نگرانم كه با وارد شدن به اين برند با محدوديتهايي در تهيه لوازم جانبي روبرو بشم(بخصوص در ايران ) و يك جور كمبود منابع و خدمات ( چه مشاوره اي چه تعميراتي ) ناشي از انزواي اين برند گريبانگيرم بشه...به نظر شما كه تجربه عملي با اين برند داريد اين نگراني منطقيه؟
    آيا با وارد شدن به اين برند واقعا بايستي تاوان چنين مسايلي رو پرداخت؟
    به عنوان نمونه در همين فروم خودمون تعداد تاپيكها و تعداد كساني كه اطلاعات و تجربياتشون رو در مورد برند المپوس به اشتراك گذاشتن به نسبت نيكون و كنون ناچيزه.. آيا در عمل هم به همين نسبت بايستي انتظار برخي كاستي ها و كمبود منابع رو در ايران داشت؟..نميدونم تونستم منظورم رو برسونم..
    بستگی داره لوازم جانبی مورد نظرتون چه چیزهایی باشند . اما بطور کلی شرکت نیکسان آسیا نماینده رسمی الیمپوس در ایران خیلی قوی کار نمی کنه و معمولا چند ماه از آخرین محصولات ارایه شده عقب هست ( البته در نمایشگاه اخیر برای اولین بار دیدم که همه محصولات SLR الیمپوس اعم از لنز و دوربین را آورده بودند ، شاید قصد حضور جدی تری داشته باشند ) .

بطور مثال سال گذشته که قصد خرید بدنه E30 را داشتم می گفتند ما این بدنه را وارد نخواهیم کرد و پیشنهاد می کردند بجاش E620 بخرم ( پیشنهاد عجیب :) ) و من مجبور شدم بدنه را از دوبی بگیرم ! اما در نظر داشته باشید حدود 2 ماه از ورود این محصول گذشته بود و نیکسان 2-3 ماه بعد از آن محصول را وارد کرد.
    Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کند.

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

از نظر قیمتی هم برخی لنزها رو خیلی گرونتر به فروش میرسونه نیکسان
    FARIDSANI تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4