صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree3تشکر

موضوع: olympus e-410 يا canon 450d

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

پیش فرض پاسخ: olympus e-410 يا canon 450d

سلام دوست عزیز
    در مورد انتخاب slr یا slr-like نظر شخصی بنده اینه که اگر like خوب بگیرید باید حدود 500 هزینه کنید درسته که رنج بالاتر و .... ولی با چه کیفیتی ؟ مطمئنن کسی که مستقیم سراغ likeمیرود کاربر عادی نیست و دید حرفه ای تری نسبت به عکاسی دارد و علاقه بیشتر و انتظارات بیشتری هم از دوربین دارد برای همین معمولن زود به حد اشباع حداقل از لحاظ روانی می رسند و گرایش به سمت slr پیدا می کنند پس از اول انتخاب اخر را انجام دهید
    در این محدوده دوربینهای خوبی در بازار هست که فکر می کنم نسبت به e-410 بهتر هم باشد مثل سونی a-200
    با دو لنز کیت و لرزش گیر و یک ویزور عالی و گریپ خوب و انواع کنون و نیکون هم که معرف حضور می باشند که بنظر بهتر از e-410 هستند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    حق با شماست و به نظر می رسه که برای شرایط من خرید slr like کار درستی نیست....
    در مورد a200 هم از دوربین های sony خوشم نمیاد.
    E410 رو هم به این خاطر دوست دارم که عکس هایی که تو سایت www.dpreview.com از این دوربین گذاشته به نظرم بهتر از عکسهای دوربین های دیگه تو این رده است.
    اگه ممکن شما هم با دید حرفه ای تری که دارین نظرتون رو در مورد این عکس ها بگین.

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

دوست گرامی شما لطف دارید بنده اماتور آماتورم
    در مورد این قبیل عکسها باید عرض کنم که بوسیله عکاسان حرفه ای گرفته شده با کلی رفلکتور و .....
    در مورد e-410 باید بگم دوربین خوبی است و بنده از طرفداران این برند هستم ولی شما بهتره که لااقلe-510 یا520 را بگیرید که لرزش گیر خوبی هم دارد و امکانات بیشتری به کاربر می دهد کلا دوست عزیز در این رنج entry level
    شما هر مدل از هر برندی را انتخاب کنید تفاوت اشکاری را در خروجی با لنز کیتها نخواهید یافت ولی به یاد داشته باشید که برای کسب بهترین خروجی نیازمند به لنزهای بهتر و گرانتری هستید که در این برند قیمت لنزها کمی نجومی تر از برندهای دیگر و محدودتر است که باید در نظر داشته باشید که بعدا دچار مشکل نشوید به هر حال المپیوس از برندهای نامی و پیشرو و البته دوست داشتنی در عکاسی می باشد .

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

شما هر مدل از هر برندی را انتخاب کنید تفاوت اشکاری را در خروجی با لنز کیتها نخواهید یافت ولی به یاد داشته باشید که برای کسب بهترین خروجی نیازمند به لنزهای بهتر و گرانتری هستید که در این برند قیمت لنزها کمی نجومی تر از برندهای دیگر و محدودتر است که باید در نظر داشته باشید که بعدا دچار مشکل نشوید به هر حال المپیوس از برندهای نامی و پیشرو و البته دوست داشتنی در عکاسی می باشد .
    این قیمت نجومی که میفرمایید مربوط به لنزهای سری حرفه ای هستند در بقیه سری ها قیمت ها مناسب هستن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2