صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39
Like Tree19تشکر

موضوع: راهنمایی در مورد خرید پرینتر اسکنر یا 3 کاره یا 4 کاره!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من خودم دنبال یه پرینتر خانگی ساده بودم
    با سایتی به اسم کالاگرد برخورد کردم
    اطلاعات خوبی ازش پیدا کردم
    قیمت پرینتر، چندکاره و دستگاه کپی: مقایسه مشخصات و آخرین قیمت پرینتر، چندکاره و دستگاه کپی ها
    شاید برای شما هم مفید باشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام.
    1- من قصد دارم برای دفتر کار یه پرینتر 4 کاره بگیرم (لیزری معمولی).البته فکر میکنم فکس و کپی و پرینت برام مهم باشه و اسکنر نیاز نباشه.ولی 3 کاره ای ندیدم که اسکنر نداشته باشه و فکس داشته باشه.درسته؟؟؟؟
    میخواستم بدوم بنظرتون پرینتر استوک با صرفه هست؟؟؟قابل اطمینانه؟؟؟
    راستش خرید نو برام مقدور نیست.

2- در نظر دارم یه سری تبلیغات رنگی روی کاغذ بزنم و به در و دیوار شرکت بزنم یا قاب کنم یا ...
    (شامل عکس و جملات انگیزشی و تاثیر گذار و ...)
    میخواستم بدونم برای این کار پرینتر رنگی دست دوم بگیرم برام به صرفه هست؟؟اینجوری تعداد بیشتری میتونم کار کنم.هر از چند گاهی عوضشون کنم و از طرفی قدرت انتخاب و مانور بیشتری هم دارم تا بخوام بدم بیرون برام پرینت بگیرن.
    درسته؟؟
    بنظرتون به صرفه هست؟؟
    تا اونجا که میدونم رنگی لیزری خیلی گرونه
    و جوهر افشانم زود خشک میشه

ولی جایی خوندم که یکی میگفت من با مخزن و فلان مقدار سی سی جوهر (خیلی کم) انقدر چاپ میکنم و ...
    راستش چون اطلاعاتی در مورد پرینتر علی الخصوص رنگی اونم از نوع جوهر افشانش ندارشتم و ندارم منظورش رو نمیفهمیدم.
    در کل میخواستم بدونم راهی هست که بشه از همون پرینتر ارزون قیمت ها استفاده بهینه تری کرد و مجبور نباشم تند تند ازش استفاده کنم؟؟

یه سوال دیگه اینکه پرینتر رنگی میشه فقط به عنوان سیاه سفید ازش استفاده کرد با همون کیفیت پرینتر های تک رنگ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر همراه reza-ngg آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

میخواستم بدوم بنظرتون پرینتر استوک با صرفه هست؟؟؟قابل اطمینانه؟؟
    من که از خرید 3 تا پرینتر لیزری سیاه و سفید استوک تجربه خوبی داشتم و فکر میکنم بله باصرفه و تقریبا قابل اطمینانه فقط دقت کنید تمیزترها و کم کارکردترها رو انتخاب کنید.
    تا اونجا که میدونم رنگی لیزری خیلی گرونه
    و جوهر افشانم زود خشک میشه
    لیزری رنگی حدود 500 تومن هم داریم ولی ارزش نداره و قیمت یک دست کارتریجش از خود دستگاه بیشتر میشه.جوهر افشان هم به این سادگیا خشک نمیشه و هفته ای یه پرینت در حد یه عکس 3*4 باهاش بگیرید واسه جلوگیری از خشک شدنش کفایت میکنه

ولی جایی خوندم که یکی میگفت من با مخزن و فلان مقدار سی سی جوهر (خیلی کم) انقدر چاپ میکنم و ...
    من خودم اپسون L130 استفاده میکنم.با چهارتا جوهر 100سی سی به قیمت 40 تومن حدود 500-600 برگ فولA4 (تمام صفحه پوشش 100درصد با رنگهای تند) چاپ میکنم

یه سوال دیگه اینکه پرینتر رنگی میشه فقط به عنوان سیاه سفید ازش استفاده کرد با همون کیفیت پرینتر های تک رنگ؟
    بله میشه ولی کیفیت لیزر رو نداره و هزینش زیاد میشه
    ali_mohammad65 تشکر می‌کند.
    رضا آدینه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ممنون دوست عزیز.
    لطف کردی.
    بیشتر ممنونت میشم اگر بعضی قسمت ها رو که جواب ندادید بیشتر توضیح بدی.
    مثل:
    در نظر دارم یه سری تبلیغات رنگی روی کاغذ بزنم و به در و دیوار شرکت بزنم یا قاب کنم یا ...
    (شامل عکس و جملات انگیزشی و تاثیر گذار و ...)
    میخواستم بدونم برای این کار پرینتر رنگی دست دوم بگیرم برام به صرفه هست؟؟

و

اینکه در مورد پرینتر جوهری رنگی و نحوه استفادتون که گفتید با 40 تومن...
    یکم توضیح بدید که چجوری و نیاز به خرید چیز خاصی هست؟

تشکر کرده
    2259

میخواستم بدونم برای این کار پرینتر رنگی دست دوم بگیرم برام به صرفه هست؟؟
    پرینتر رنگی تانک خور براتون به صرفه است اما اگه از اون کارتریج خورا باشه که تموم شد کارتریجش رو تعویض کنید خیر به صرفه نیست . در ضمن باید از سلامت و کارکردش مطمئن باشید پس ترجیحا اگه دست دوم میخرید از آشنا بخرید.

اینکه در مورد پرینتر جوهری رنگی و نحوه استفادتون که گفتید با 40 تومن...
    یکم توضیح بدید که چجوری و نیاز به خرید چیز خاصی هست؟
    دستگاه من از مدلای سری L اپسونه که خود شرکت به شکل فابریک تانک جوهر روشون قرار داده . پرینترای خیلی خوبی هستن و صرفه اقتصادی هم دارن . مال من مدل ال130 که تک کاره است و فقط پرینتره . مدلای بالاترش 3کاره و وایفای دار و مدلای مخصوص عکاسی و ...... هم داره . مدل ال130 حدود 500 تومنه و 4 تا جوهر 70 میل اصلی واسه شروع کار روش هست . همین جوهر فابریکش حدود 400 500 برگ فول تمام صفحه میزنه . جوهر خودش که تموم شد جوهر 100میل مارک میوا مادیران به قیمت 10 تا 15 تومن واسه هر رنگ تو بازار موجوده
    ویرایش توسط reza-ngg : Wednesday 2 November 2016 در ساعت 16:28
    رضا آدینه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    پرینتر رنگی تانک خور براتون به صرفه است اما اگه از اون کارتریج خورا باشه که تموم شد کارتریجش رو تعویض کنید خیر به صرفه نیست . در ضمن باید از سلامت و کارکردش مطمئن باشید پس ترجیحا اگه دست دوم میخرید از آشنا بخرید.

دستگاه من از مدلای سری L اپسونه که خود شرکت به شکل فابریک تانک جوهر روشون قرار داده . پرینترای خیلی خوبی هستن و صرفه اقتصادی هم دارن . مال من مدل ال130 که تک کاره است و فقط پرینتره . مدلای بالاترش 3کاره و وایفای دار و مدلای مخصوص عکاسی و ...... هم داره . مدل ال130 حدود 500 تومنه و 4 تا جوهر 70 میل اصلی واسه شروع کار روش هست . همین جوهر فابریکش حدود 400 500 برگ فول تمام صفحه میزنه . جوهر خودش که تموم شد جوهر 100میل مارک میوا مادیران به قیمت 10 تا 15 تومن واسه هر رنگ تو بازار موجوده
    یعنی تو پرینتر های تانک خور دیگه مسئله خشک شدن وجود نداره؟؟؟
    و اینکه بعد از تموم شدن 4 جوهر 70 میل فابریک تا چند وقت میتونیم جوهر براش نگیریم (باهاش کار نکنیم).

راستی پرینتر معمولی هم میشه تانک خورش کرد؟؟؟معمولی منظورم رنگی جوهر افشان که تانک خور نباشه.

تشکر کرده
    2259

یعنی تو پرینتر های تانک خور دیگه مسئله خشک شدن وجود نداره؟؟؟
    و اینکه بعد از تموم شدن 4 جوهر 70 میل فابریک تا چند وقت میتونیم جوهر براش نگیریم (باهاش کار نکنیم).

راستی پرینتر معمولی هم میشه تانک خورش کرد؟؟؟معمولی منظورم رنگی جوهر افشان که تانک خور نباشه.
    تمام پرینترهای جوهرافشان مشکل خشک شدن رو دارن فرقی نداره . در پرینترهای سری ال اپسون به هیچ عنوان نباید جوهر خالی بشه یعنی از حد شاخص مینیمم نباید بره پایین تر و از حد خاصی که کمتر شد باید قبل از کمتر شدن پرش کنید وگرنه هوا میکشه و دردسر میشه . بعضی از مدلای کارتریجی قابلیت تانک خور شدن دارن نه همشون البته همیشه تانک خور کردنشون نتیجه دلخواه هم نمیده یه سری مدلای خاص هستن که خوب با تانک جواب دادن البته مدلای گرونی هم هستن
    رضا آدینه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-ngg نمایش پست ها
    تمام پرینترهای جوهرافشان مشکل خشک شدن رو دارن فرقی نداره . در پرینترهای سری ال اپسون به هیچ عنوان نباید جوهر خالی بشه یعنی از حد شاخص مینیمم نباید بره پایین تر و از حد خاصی که کمتر شد باید قبل از کمتر شدن پرش کنید وگرنه هوا میکشه و دردسر میشه . بعضی از مدلای کارتریجی قابلیت تانک خور شدن دارن نه همشون البته همیشه تانک خور کردنشون نتیجه دلخواه هم نمیده یه سری مدلای خاص هستن که خوب با تانک جواب دادن البته مدلای گرونی هم هستن
    ممنونم از پاسخ هاتون.
    ببینید همونطور که گفتم،در نظر دارم یه سری تبلیغات رنگی روی کاغذ بزنم و به در و دیوار شرکت بزنم یا قاب کنم یا ...(شامل عکس و جملات انگیزشی و تاثیر گذار و ...).شاید رو هم رفته 50 برگ تبیغات و عکس و ... بشه.چون برای پخش کردن نمیخوام بلکه برای زدن به در و دیوار میخوام.با این اوصاف می ارزه یه پرینتر رنگی ارزون بخرم و مثلا هر از چند گاهی مثلا 3 ماهی یکبا عکس و تبلیغات و ... رو به روز کنم.؟شدنیه؟؟
    مثلا تو سایت دیوار پرینتر رنگی canon بدون کارتریج رو زده 35000 تومن.به گفته خودش کاملا نو و سالمه!!
    Zu3ne-xzY.jpg

اینم عکسش.
    کارتریجش چنده؟؟
    همچین نمونه هایی می ارزه بگیرم؟؟؟

تشکر کرده
    2259

بعید میدونم این کار به صرفه باشه . تصمیم خودتونه که به صرفتون هست یا نه . مثلا همین مدل که گذاشتید دو تا کارتریج داره . یه رنگی یه سیاه . احتمالا دو تاش با هم بیشتر از 20 30 برگ فول نمیزنه . باید ببینید اصلا تو بازار کارتریجش هست و اگه هست قیمتش چنده و تازه باید سلامت هد پرینتر هم چک بشه (نمیدونم این مدل هد سرخوده یا هد با کارتریج عوض میشه مثل اچ پی)
    رضا آدینه

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4