صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28
Like Tree85تشکر

موضوع: Picasa Photo Viewer

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

پیش فرض پاسخ: Picasa Photo Viewer

با سلام
    میخواستم بدانم آیا در نرم افزار پیکاسا امکان کاتالوگ سازی هست؟ و یا دسته بندی فایل ها در کتگوری های مختلف؟
    در واقع من تا به حال از acdsee استفاده میکردم.اما در حال حاظر باید یک سری عکس را به صورتی دسته بندی کنم که در چند کامپیوتر بتوان از این کتگوری ها استفاده کرد.
    از لحاظ راحتی کار و با توجه به کاربرانی که قرار است روی این فایلها کار کنند ACDSee بسیار کارآمد هست اما نمیدانم که آیا امکان سینک چند کامپیوتر برای آن وجود دارد یا نه.البته میتوان از روش بک آپ گیری استفاده کرد.اما ایراد کار این است که در سیستم های دیگر به خصوص لپ تاب شخصی خودم بعد از باز خوانی بک آپ تمام کتگوری ها جایگزین میشوند و دسته بندی های قبلی از بین میرود.
    و همچنین ترجیح میدهم به علت پیچیدگی و همچنن سنگینی برنامه از لایت روم هم استفاده نکنم.
    دوستان اگر در ACDSee و یا پیکاسا راه حلی به نظرشان میرسد ممنون میشوم راهنمایی کنند.
    ...سكوت سرشار از ناگفته هاست...

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

سلام.
    دوستان کسی اطلاعی و یا نظری ندارد؟
    ...سكوت سرشار از ناگفته هاست...

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط a_pendar نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بدانم آیا در نرم افزار پیکاسا امکان کاتالوگ سازی هست؟ و یا دسته بندی فایل ها در کتگوری های مختلف؟
    در واقع من تا به حال از acdsee استفاده میکردم.اما در حال حاظر باید یک سری عکس را به صورتی دسته بندی کنم که در چند کامپیوتر بتوان از این کتگوری ها استفاده کرد.
    از لحاظ راحتی کار و با توجه به کاربرانی که قرار است روی این فایلها کار کنند ACDSee بسیار کارآمد هست اما نمیدانم که آیا امکان سینک چند کامپیوتر برای آن وجود دارد یا نه.البته میتوان از روش بک آپ گیری استفاده کرد.اما ایراد کار این است که در سیستم های دیگر به خصوص لپ تاب شخصی خودم بعد از باز خوانی بک آپ تمام کتگوری ها جایگزین میشوند و دسته بندی های قبلی از بین میرود.
    و همچنین ترجیح میدهم به علت پیچیدگی و همچنن سنگینی برنامه از لایت روم هم استفاده نکنم.
    دوستان اگر در ACDSee و یا پیکاسا راه حلی به نظرشان میرسد ممنون میشوم راهنمایی کنند.
    سلام

بله امکان ساخت کاتالوگ هست البته در پیکاسا با نام آلبوم.
    راجع به سینک کردن بین دو یا چند کامپیوتر هم در پیکاسا فقط می‌تونید بک‌آپ بگیرید و در کامپیوتر دیگه ریستور کنید.
    در کل امکان قیاس بین پیکاسا یا ACDSee با نرم‌افزارهایی که به صورت حرفه‌ای برای مدیریت عکس طراحی شدن مثل لایت‌روم و expression media و ... وجود نداره. Microsoft Expression Media را امتحان کردید؟

کد:
    http://www.microsoft.com/prophoto/expressionmedia2/default.aspx
    بخشی از سوال‌تون هم فکر کنم مربوط به تاپیک زیر میشه:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1841
    Simaei و a_pendar تشکر می‌کنند.
    مجتبی ناظمی

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

پیش فرض پاسخ: عکسهایمان را چگونه ویرایش کنیم

سلام لینک دانلود نرم افزار Picasa 3 رو اگر دارید لطف می کنید؟
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: عکسهایمان را چگونه ویرایش کنیم

Picasa 3.5.0

کد:
    http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Graphic/Graphic-Viewers/Picasa.shtml
    aphrodite تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

با سلام
    دوستان من این نرم افزار رو نصب کردم و از طریق امکان تشخیص چهره . و ایجاد آلبوم ، آلبومی ساختم که تمام عکس هام رو که حدود 12 هزار عکس هست رو اسکن کرد و تمام افراد رو بهش معرفی کردم ولی الان میبینم هیچ گزینه ای وجود نداره که بتونم از آلبومی که ساختم همراه با تنظیم تشخیص چهره بکاپ بگیره . شما میدونید که چطوری میشه این کارو کرد ؟
    با تشکر

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

سلام منم این نرم افزار جذاب رو نصب کردم. واقعا سرعت باز کردن عکسها باهاش عالیه مخصوصا برای من که چندسالیه با سرعت پایین acd see به خاطر امکانات فراوونش میسازم. در این چند سال خیلی به فکر یک جایگزین سریع تر برای acd see بودم. پیکاسا با تموم سرعتی که داره اما یک ویژگی اساسی acd see رو نداره و اون کاتالوگ کردن تخصصیه. منظورم کاتالوگ کردن براساس تمام ویژگی های یک عکس مثل ایزو، سرعت شاتر ، دیاف و ... است. دوستان عزیز اگر کسی نرم افزاری رو میشناسه که بتونیم اینگونه کاتالوگ بندی عکس رو باهاش داشته باشم و سرعتش از acd see بالاتر باشه ممنون میشم معرفی کنید.
    Back for Good

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba-N نمایش پست ها
    سلام

بله امکان ساخت کاتالوگ هست البته در پیکاسا با نام آلبوم.
    راجع به سینک کردن بین دو یا چند کامپیوتر هم در پیکاسا فقط می‌تونید بک‌آپ بگیرید و در کامپیوتر دیگه ریستور کنید.
    در کل امکان قیاس بین پیکاسا یا ACDSee با نرم‌افزارهایی که به صورت حرفه‌ای برای مدیریت عکس طراحی شدن مثل لایت‌روم و expression media و ... وجود نداره. Microsoft Expression Media را امتحان کردید؟

کد:
    http://www.microsoft.com/prophoto/expressionmedia2/default.aspx
    بخشی از سوال‌تون هم فکر کنم مربوط به تاپیک زیر میشه:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1841
    با سلام
    دوست عزیز نحوه گرفتن بک آپ از پیکاسا چگونه است ؟
    با تشکر
    NetNegar تشکر می‌کند.
    www.saghati.com
    Nikon D700 + 14-24 F/2.8G ED N + 24-70 F/2.8G ED N + Grip + Backpack Vanguard up-rise 48

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3