صفحه 148 از 149 نخستنخست ... 48 98 138 144 145 146 147 148 149 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1489
Like Tree1729تشکر

موضوع: راهنمايي براي انتخاب و خريد فيلتر مناسب

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    قصد نداشتم پیام بدم چون مطلبی که قراره بفرستم رو بارها در تاپیک زدیم و دوستان هم زدند!!
    دوست عزیز فیلتر محافظ و یا UV زمانی کاربرد داره که شما حاضر باشید براش هزینه کنید! در غیر این صورت جز یک المان اضافی که باعث افت کیفیت تصویر خروجی خواهد شد چیزی برای شما نخواهد داشت.
    شما اگر قصد دارید واقعا یک محافظ برای حفاظت از لنزتون تهیه کنید باید بین 1/5 تا 1/4 ( حتی بیشتر) قیمت لنزتون را هزینه کنید برای فیلتر.
    یک فیلتر استاندارد که اورجینال باشه و مشکلی برای شما ایجاد نکنه در سری محافظ ساده قیمتش کمتر از 250 و در UV کمتر از 300 نخواهد بود.
    حالا شما ببینید یک لنز حدود 1 میلیونی ارزش استفاده از این فیلترها را داره؟! و آیا شما حاضرید اینقدر برای فیلتر هزینه کنید؟

هود بستگی به کاربرد شما داره که در نور چقدر عکس بگیرید، فقط لطفا موقع عکاسی در محیط بسته و بخصوص استفاده از فلاش از هود استفاده نکیند!
    کیت تمیز کننده هم برای لنز بد نیست داشته باشید، حداقلش یک دستمال ماکروفایبر مناسب و جنس خوب هست که باید بین 10 تا 20 قیمتش باشه. البته از لوازم عینک فروشی ها هم ممکنه بتوانید تهیه کنید.

پ.ن: قیمت های اعلام شده بر اساس دلار 3700 بودند. بنابراین الان باید قیمت ها بالاتر هم رفته باشند.
    ارادتمند
    دستتون درد نکنه بابت پاسخ‌گویی, خب اگر بخوام فیلتر با اون قیمتی که گفتید بخرم چی خوبه؟ و من واقعا نمیدونم این فیلتر ارزش این هزینه رو داره یا نه٬ شما بودید هزینه میکردید؟

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط enybody نمایش پست ها
    حقیقتش فیلتر های محافظ ساده یا یو وی زیر صد تومن تقریبا همه مشابهند فقط از فروشگاه معتبر بگیر که فیک نباشه و واقعا کوتینگ چند لایه داشته باشه
    در مورد هود اختلاف نظر هست شخصا فقط وقتی هود میبندم که نور با زاویه کم توی لنز داشته باشم البته ۱۸ ۱۴۰ فلیر چندان زیادی نداره تقریبا هیچ وقت روی این لنز هود نمیبندم ولی به عنوان نمونه اگر ۱۰۵ روی دوربین باشه یا ۱۰ ۲۴ تقریبا همیشه هودم رو میبندم
    در مورد کیت تمیز کننده بستگی به استفاده شما داره اگر در محیط های آلوده و پر گرد و خاک کار میکنید حتما به وسایل کامل نظافت نیاز دارید ولی اگر استفاده شما در محیط های عادی است فقط یک دستمال مخصوص لنز تا مدتها کار شما را راه می اندازد
    ممنون, ی سایت فروش فیلتر مارک منتر گذاشته ۸۹ تومن, خوبه همینو بگیرم؟زده یو وی. هود هم مدل داره 13 تومن، زیادی ارزونه، نمیدونم چطور باشه. مدل hb 32.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdig20 نمایش پست ها
    دستتون درد نکنه بابت پاسخ‌گویی, خب اگر بخوام فیلتر با اون قیمتی که گفتید بخرم چی خوبه؟ و من واقعا نمیدونم این فیلتر ارزش این هزینه رو داره یا نه٬ شما بودید هزینه میکردید؟

من شخصا برای لنز زیر 1.5 هزینه فیلتر نمی کنم.
    ولی اگر واقعا احساس می کنید احتمال آسیب دیدن فیلتر وجود داره چند تا انتخاب اورجینال دارید و تعدادی هم جنس های کیفیت بالا
    در رده اورجینال می توانید سراغ Nisi، Marumi و اگر از اصالتش مطمئن باشید Hoya بروید.
    nisi و marumi نمایندگی رسمی تو ایران برای فروش دارند. با جستجو در سایت خودشان و یا نت می توانید تهیه کنید.
    فروشگاه های اینترنتی معتبر هم نمایندگان فروش این برند هستند معمولا
    اما در خصوص برند های دیگه، یادم هست یک برند GreenL رو دیدم که UV های MultiCoated اش قیمتشون زیر 200 بود.
    اگر اون را هم پیدا کنید و بپرسید بد نیست.
    ارادتمند
    mehdig20 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

من شخصا برای لنز زیر 1.5 هزینه فیلتر نمی کنم.
    ولی اگر واقعا احساس می کنید احتمال آسیب دیدن فیلتر وجود داره چند تا انتخاب اورجینال دارید و تعدادی هم جنس های کیفیت بالا
    در رده اورجینال می توانید سراغ Nisi، Marumi و اگر از اصالتش مطمئن باشید Hoya بروید.
    nisi و marumi نمایندگی رسمی تو ایران برای فروش دارند. با جستجو در سایت خودشان و یا نت می توانید تهیه کنید.
    فروشگاه های اینترنتی معتبر هم نمایندگان فروش این برند هستند معمولا
    اما در خصوص برند های دیگه، یادم هست یک برند GreenL رو دیدم که UV های MultiCoated اش قیمتشون زیر 200 بود.
    اگر اون را هم پیدا کنید و بپرسید بد نیست.
    ارادتمند
    خیلی ممنون، چرا اینجا دکمه تشکر نداره!
    ی مدل هم دیدم یو وی نیست, مارک B+W قیمت ۱۰۵ تومن زده ساخت آلمان، چطوره؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdig20 نمایش پست ها
    خیلی ممنون، چرا اینجا دکمه تشکر نداره!
    ی مدل هم دیدم یو وی نیست, مارک B+W قیمت ۱۰۵ تومن زده ساخت آلمان، چطوره؟

درود
    من شک دارم اون B+W ساخت المان باشه!
    با این حال تو نت چک کنید و سایز دهانه و برند رو داخل BH ببینید قیمتش چطوره؟ مدل رو دقیقا باید تطبیق بدید.
    ولی تا جایی که من حضور ذهن دارم نباید زیر 200 قیمتشون باشه.
    با این وجود اگر به فروشنده مطمئن هستید، با شرط ذکر اصالت کالا و اصلی بودنش می توانید خرید کنید و بعد هم ببرید جای دیگه نشان بدید تا مطمئن شوید اصل هست یا نه؟!
    ارادتمند
    amir.komeily و mehdig20 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

درود
    من شک دارم اون B+W ساخت المان باشه!
    با این حال تو نت چک کنید و سایز دهانه و برند رو داخل BH ببینید قیمتش چطوره؟ مدل رو دقیقا باید تطبیق بدید.
    ولی تا جایی که من حضور ذهن دارم نباید زیر 200 قیمتشون باشه.
    با این وجود اگر به فروشنده مطمئن هستید، با شرط ذکر اصالت کالا و اصلی بودنش می توانید خرید کنید و بعد هم ببرید جای دیگه نشان بدید تا مطمئن شوید اصل هست یا نه؟!
    ارادتمند
    فروشنده که دیجیکالا هست، نشون دادن هم والا نه، وقتش رو ندارم. دستتون درد نکنه، خیلی کمک کردید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

فیلتر پلورایز که روی لنز نصب میشه غیر از اینکه ابید روی لنز بچرخونی قسمت جلوش هم می چرخه و درصد بازتاب نورهایی که جلوشون رو میگیره کم و زیاد میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_invisible نمایش پست ها
    سلام .. ممنون.. برای همون منظره میخوام استفاده کنم با سه پایه.. شما که تجربه استفاده کردن رو دارید لطف کنید یه مارک و مدل خاصی اگر هست اعلام کنید و حدود قیمت رو هم بفرمایید ممنون
    منظور از چرخشی یا چرخان ،فیلتر هایی هست که روی لنز بسته میشه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام. آیا میشه یک فیلتر با دهانه بزرگتر تهیه کرد و با تبدیل فیلتر روی یک لنز کوچکتر استفاده نمود؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام.ابتدا از مدیر عذر خواهی میکنم بابت سوال تکراری،مجددا سوالم رو می پرسم شاید کسی جواب بده آیا میشه یک فیلتر برای یک لنز تهیه کرد و با تبدیل ،از فیلتر روی یک لنز کوچکتر استفاده نمود یعنی با یک فیلتر برای دو لنز استفاده بشه؟ بدلیل گران بودن و اوضاع نابسامان اقتصادی آیا این کار شدنی هست؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط harrypotter2020 نمایش پست ها
    سلام.ابتدا از مدیر عذر خواهی میکنم بابت سوال تکراری،مجددا سوالم رو می پرسم شاید کسی جواب بده آیا میشه یک فیلتر برای یک لنز تهیه کرد و با تبدیل ،از فیلتر روی یک لنز کوچکتر استفاده نمود یعنی با یک فیلتر برای دو لنز استفاده بشه؟ بدلیل گران بودن و اوضاع نابسامان اقتصادی آیا این کار شدنی هست؟

بله
    harrypotter2020 تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram