صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 31
Like Tree32تشکر

موضوع: Fuji Finepix S2000 HD

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: فوجیS2000HD آری یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasm نمایش پست ها
    من مدتی است با این دوربین کار میکنم
    کاملا راضی هستم
    بعد از مدت زیادی مطالعه و مقایسه مدل های مختلف آن را به سایر دوربین ها ترجیح دادم و الان هم پشیمان نیستم
    مهمترین مزیت آن فیلمبرداری اچ دی با فرمت mp4 است که فضای بسیار کمی را روی کارت حافظه اشغال میکند(بیش از دو ساعت فیلمبرداری روی رم 8 گیگابایتی )
    و زوم اپتیکال 15x که قابل توجه است
    به لحاظ کیفیت عکس و استحکام بدنه و سایر موارد که بیان آن زمان بیشتری را می طلبد نیز خوب است
    اگر از نقاط ضعف آن بخواهیم سخن بگوییم باید به سایز بزرگ و وزن 420 گرمی آن اشاره کنیم که شایدبه دلیل کمتر تکان خوردن دست حین عکاسی یک حسن هم باشد .
    البته برای کسانی که دنبال برند های معروفتری مثل canon هستند ، این دوربین شاید خیلی جذاب نباشد
    با این حال کانن sx110is از خیلی جهات مشابه این دوربین است و فقط فیلمبردای آن کیفیت پایینتری داردو البته ساخت کشور چین است با این دوربین کار نکرده ام ولی به نظرم دوربین خوبی باشد.
    سلام چرا وقتی با s2000 از چهره عکس میندازم نویز داره و لکه های زرد رنگی دیده میشه ؟؟؟با iso های مختلف هم امتحان کردم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

درود
    دوستان این دوربین موقع فیلم برداری زوم اپتیکال میکنه؟

كاربر آشنا MamuMehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    39

Wink Fuji 2000 HD

دوستان و اساتید صاحب Fuji 2000 HD هر تجربه ای در مورد کاربری این دوربین دارید به اشتراک گذارید

صد در دنیا و یک در آخرت خیر ببینید ;)

شخصاً شروع میکنم :

بنده پس از کلی تحقیق دوربین رو خریدم. نسبت قیمت 000/260 تومانی اش در مقایسه با امکانات و کیفیتش

حرفی برای گفتن نمی ذاره . در مقایسه با Canon 20 S با زوم اپتیکال 20 برابر و 12 مگاپیکسل دقت هم کم

نمیاره که هیچ ، فلاشش 2 متر برد موثر بیشتری داره و کیفیت فیلمبرداری HD اون هم یه سر و گردن از بقیه

دوربین ها بالاتره . آرگونومی این دوربین در بین SRL-Like های اعم از Canon , Sony , Nikon بینظیره و 2 لرزه گیر

شرکت فوجی که در این دوربین بکار رفته مزیدی است بر علت انتخاب دوربین . کیفیت صدای ضبط شده علیرغم

اینکه Mono است اما کاملاً قابل قبول می باشد مخصوصاٌ روی tv

یه قانون کلی در مورد این دوبین :

اساتید فن و حرفه ای ها با توجه به REVIREW های موجود روی وب این دوربین رو توصیه نمی کنند اما صاحبان این

دوربین پس از چند ماه کاربری میگن : دوربین فقط فوجی

این شما و این Fuji 2000 HD که کیفیت فیلم های اون روی LED های 50 اینچی بیشتر به رویا شبیه
    Austin.A و BraveKnight تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    39

Post پاسخ: Fuji 2000 HD

Remote Control و کابل مخصوص HD و Power AC هم برای این دوربین عرضه شده.

پرسیدم گفتن 1 هفته دیگه انشاء ا... تو ایران هم یافت میشه

برای اطلاعات بیشتر یه سری به سایت FujiFilm.com بزنین

تشکر کرده
    39

Wink پاسخ: فوجیS2000HD آری یا نه؟

بنده بعد از یک ماه جستجو و تحقیق و البته اختصاص ردیف بودجه مشخص این دوربین را گرفتم و الحق و الانصاف از آن راضیم

به نکات زیر توجه داشته باشین :

1-با این قابلیت ها زیر 000/400 تومان توی سری های SONY، Nikon و Canon هیچ دوربینی یافت می نشود جسته ایم ما

2-کیفیت فیلم دوربین روی LCD,LED هایی که از HD پشتیبانی میکنن در صورتی که به کابل HD دوربین دسترسی داشته باشین بیشتر به یک رویا شبیه تا فیلم

3-برد موثر فلاش تقریباً از تمام srl-like ها بیشتر است

4-آرگونومی دوربین بی نظیره ، کافیه چند تا دوربین دست بگیرین

5-قیمت دوربین حول و حوش 000/250 تومان است

6-کیفیت عکس ها عالیه (قصد مقایسه ندارم اما چیزی کمتر از دوربین های بالاتر از خودش رو نداره، در برخی آیتمها و جزئیات که بیشتر بدرد حرفه جماعت می خوره اشکالاتی به دوربین وارد است ، البته اگه دنبال چیز بی نقص می گردید باید هزینه سنگینی برای خرید یک DSRL بپردازید). در چاپ عکسها هیچ مورد خاصی مشاهده نشد و کیفیت واقعاً عالیه.

7-صدای فیلمبرداری دوربین Mono است اما کیفیت بالا و قابل قبولی را ارائه می دهد

8-اخیراً تجهیزات جانبی خوبی برای دوربین ارائه شده است
    Power Ac
    Remote Control
    کابل رابط HD به LCD, LED
    , ... , ...

9-"زوم قدرتمند اپتیکال و قابليت‌ فیلمبرداری HD در کنار هم ، آنرا به يک دوربين خوب و قابل اطمينان تبديل کرده است."

10-"زوم اپتيکال 15 برابر (با شروع 28 ميلي‌متري)،حالت Dual Shot، لرزش‌گير دوگانه‌ي تصوير، Zoom Bracketing و مشخصه‌ي تشخيص چهره از ديگر ويژگي‌هايي هستند که در اين دوربين مي‌بينيد. "

11-"دوربين فاين‌پيکس S2000HD علي‌رغم ابعاد نسبتا جمع و جوري که دارد به زوم اپتيکال 15 برابر مجهز است و محدوده‌اي برابر با 414 ـ 27.6 ميلي‌متر (برابر با دوربين‌هاي 35 ميلي‌متري) را از يک زاويه‌ي وايد واقعي گرفته تا نهايت تله‌فتوي خوب پوشش مي‌دهد. به اين ترتيب، شما به راحتي مي‌توانيد عکس‌هاي خوب و بي‌نظيري را از مناظر، فضاي بسته و گروه‌هاي بزرگ گرفته تا صحنه‌هاي دور ورزشي يا حيات وحش داشته باشيد. "

12-دک و پز دوربین هم که برای بسیاری از افراد مهم است (چه کنیم دیگه) با توجه به ابعاد و وزن و قیافه ایده آل است

13-نویز در شب و نور کم ، بسیار کم و قابل اقماض است. خلاف این مورد در برخی review های معتبر آمده است(نمی دانم چرا شاید ...)

14-یک قانون کلی اثبات شده در خصوص این دوربین :
    اساتید و بزرگان که آنرا ندارند پیشنهادش نمی کنند و صاحبان آن که چند ماهی با آن کار کرده اند در سالهای بعد فقط به برند فوجی فکر خواهند کرد.

15-حرف آخر : 2000 HD دوربین دوست داشتنی خانواده است مشروط بر اینکه از افراد خانواده کسی به حرفه شریف عکاسی اشتغال نداشته باشد
    ویرایش توسط MamuMehdi : Thursday 24 December 2009 در ساعت 20:19

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

سلام دوستان ...

من قصد خرید این دوربین رو برای یکی از اقوام دارم ... با توجه به قیمت عالی و مشخصات واقعا خوب اون ... ، شما همین دوربین رو پیشنهاد میدید یا SX10 کنن یا SX200 کنن ؟ اختلاف قیمت کنن ها رو در نظر نگیریم و فرض کنیم هر دو 300 تومن قیمت دارن ...

ممنون میشم .
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

پیش فرض پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

من یه نقطه ضعفی که در مورد این دوربین دیدم اینه که گویا Aperture Priority نداره درسته؟ تو ریویو و specification این دوربین در Imaging-resource اینطور گفته بود.

فکر کنم اگه کسی فیلمبرداری HD نخواد Fuji S8100 fd با قیمت حدود 240 تومان به لحاظ عکاسی یه نموره بهتر باشه به خاطر همین کنترل دیافراگم ، لنز سریع تری هم داره ، ( f2.8- 4.5 )
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    من یه نقطه ضعفی که در مورد این دوربین دیدم اینه که گویا Aperture Priority نداره درسته؟ تو ریویو و specification این دوربین در Imaging-resource اینطور گفته بود.

فکر کنم اگه کسی فیلمبرداری HD نخواد Fuji S8100 fd با قیمت حدود 240 تومان به لحاظ عکاسی یه نموره بهتر باشه به خاطر همین کنترل دیافراگم ، لنز سریع تری هم داره ، ( f2.8- 4.5 )
    جالبه. با وجوديكه در مشخصاتش در Dpreview و يكي دو سايت ديگه مثلDigitalCameraReview گفته كه تقدم شاتر و ديافراگم داره ولي حق با imaging-resource است و مطابق تصوير زير تقدم ديافراگم (A) نداره:

ضمنا ريويوي اين سايت بسيار معتبر خيلي نا اميد كننده است:

کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/S2000HD/S2000HDA.HTM

Appraisal. While the Fujifilm S2000HD has a lot going for it from ergonomics to price, its poor image quality does it in. The S8000fd is simply a much better camera.

ظاهرا برجسته ترين مشخصه ي اين دوربين قيمت پايين اونه و ظاهرا ضرب المثل هرچي پول بدي آش مي خوري مارو انگليسا هم دارند چون در مورد كيفيت تصاوير اين دوربين گفته اند: there's no free lunch
    BraveKnight، delagah و arash1988 تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    39

Post پاسخ: فوجیS2000HD آری یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nomad نمایش پست ها
    سلام دوستان ...

من قصد خرید این دوربین رو برای یکی از اقوام دارم ... با توجه به قیمت عالی و مشخصات واقعا خوب اون ... ، شما همین دوربین رو پیشنهاد میدید یا SX10 کنن یا SX200 کنن ؟ اختلاف قیمت کنن ها رو در نظر نگیریم و فرض کنیم هر دو 300 تومن قیمت دارن ...

ممنون میشم .
    اگه آیتم کیفیت فیلمبرداری HD رو مد نظر دارین بدون شک Fuji 2000 HD

و گرنه برین سراغ Sx10 یا Sx20 کانن (ولی متوجه نشدم چطوری قیمت رو ندید میگیرین چون اختلاف قیمت خیلی فاحشه)

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط MamuMehdi نمایش پست ها
    اگه آیتم کیفیت فیلمبرداری HD رو مد نظر دارین بدون شک Fuji 2000 HD

و گرنه برین سراغ Sx10 یا Sx20 کانن (ولی متوجه نشدم چطوری قیمت رو ندید میگیرین چون اختلاف قیمت خیلی فاحشه)
    سلام

دوست عزيز SX20 هم مثل دوربين شما فيلمبرداري HD مي كنه ( و هيچ كدوم فول HD نيستند) ولي خوب قبول دارم قيمت فوجي خيلي وسوسه كننده است.

ممنون مي شيم چند نمونه عكسي كه با اين دوربين گرفته ايد اينجا آپلود بفرماييد.
    فرهاد حسيني

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین