صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 31
Like Tree32تشکر

موضوع: Fuji Finepix S2000 HD

كاربر آشنا MamuMehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    39

Wink پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    ضمنا ريويوي اين سايت بسيار معتبر خيلي نا اميد كننده است:

کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/S2000HD/S2000HDA.HTM
    Appraisal. While the Fujifilm S2000HD has a lot going for it from ergonomics to price, its poor image quality does it in. The S8000fd is simply a much better camera.

ظاهرا برجسته ترين مشخصه ي اين دوربين قيمت پايين اونه و ظاهرا ضرب المثل هرچي پول بدي آش مي خوري مارو انگليسا هم دارند چون در مورد كيفيت تصاوير اين دوربين گفته اند: there's no free lunch
    دوست عزیز به مورد شماره 14 تو پست 10 همین تاپیک دقت کنین و کامنت زیر رو (کامنت شماره 2) که این آقای Chris Grillo گذاشته یه کوچولو

مطالعه بفرمایین. (برای اینکه اگه کسی قصد خرید دوربین Fuji 2000 HD رو داره خیالش راحت بشه و مطمئن باشه این دورین خیلی بیشتر از ارزش ریالیش می ارزه پیشنهاد میکنم از FeedBack صاحبان این دوربین استفاده کنه تا Review های سایت های مختلف که بعضاً با یکدیگر نیز تناقض دارند)

http://www.trustedreviews.com/digita...000HD/comments

14-یک قانون کلی اثبات شده در خصوص این دوربین :
    اساتید و بزرگان که آنرا ندارند پیشنهادش نمی کنند و صاحبان آن که چند ماهی با آن کار کرده اند در سالهای بعد فقط به برند فوجی فکر خواهند کرد.
    ویرایش توسط MamuMehdi : Friday 25 December 2009 در ساعت 14:10
    BraveKnight تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

نقل قول نوشته اصلی توسط MamuMehdi نمایش پست ها
    دوست عزیز به مورد شماره 14 تو پست 10 همین تاپیک دقت کنین و کامنت زیر رو که این آقای Chris Grillo (کامنت شماره 2) یه

کوچولو مطالعه بفرمایین. (برای اینکه اگه کسی قصد خرید دوربین Fuji 2000 HD رو داره خیالش راحت بشه)

http://www.trustedreviews.com/digita...000HD/comments

14-یک قانون کلی اثبات شده در خصوص این دوربین :
    اساتید و بزرگان که آنرا ندارند پیشنهادش نمی کنند و صاحبان آن که چند ماهی با آن کار کرده اند در سالهای بعد فقط به برند فوجی فکر خواهند کرد.
    دوست من؛ معمولا كامنت كاربران در سايت هاي مختلف هيچ گونه ارزش استنادي ندارد. خيلي ها معتقدند كه اين كامنت ها را عوامل شركت هاي توليد كننده مي گذارند. ضمنا به عنوان يك برادر بزرگتر بهتون پيشنهاد مي كنم هيچ وقت روي تجهيزاتتون (چه عكاسي چه اتوموبيل و .... ) تعصب نداشته باشيد. اينجوري با ديد باز تر و بهتر مي تونيد ديگران رو هم راهنمايي كنيد. شما اينقدر از اين خريدتان هيجان زده ايد كه من دوتا گزارش در مورد پست هاي شما دريافت كرده ام كه دوستان آنها را به عنوان تبليغات گزارش كرده اند و از طرفي اين شيفتگي غير عادي به قيمت مسدود شدن ID پيشينتان تمام شد.

اميدوارم به جاي اين نقل قول ها در صفحات آينده ي اين تاپيك شامل ريويوي واقع بينانه ي اين دوربين از سوي شما باشيم كه اگر واقعا ارزشش را دارد دوستان ديگر هم تهيه كنند.
    lamagra و MamuMehdi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    39

Exclamation پاسخ: فوجیS2000HD آری یا نه؟

سلام

دوست عزيز SX20 هم مثل دوربين شما فيلمبرداري HD مي كنه ( و هيچ كدوم فول HD نيستند) ولي خوب قبول دارم قيمت فوجي خيلي وسوسه كننده است.

ممنون مي شيم چند نمونه عكسي كه با اين دوربين گرفته ايد اينجا آپلود بفرماييد.
    دوست من؛ معمولا كامنت كاربران در سايت هاي مختلف هيچ گونه ارزش استنادي ندارد. خيلي ها معتقدند كه اين كامنت ها را عوامل شركت هاي توليد كننده مي گذارند. ضمنا به عنوان يك برادر بزرگتر بهتون پيشنهاد مي كنم هيچ وقت روي تجهيزاتتون (چه عكاسي چه اتوموبيل و .... ) تعصب نداشته باشيد. اينجوري با ديد باز تر و بهتر مي تونيد ديگران رو هم راهنمايي كنيد. شما اينقدر از اين خريدتان هيجان زده ايد كه من دوتا گزارش در مورد پست هاي شما دريافت كرده ام كه دوستان آنها را به عنوان تبليغات گزارش كرده اند و از طرفي اين شيفتگي غير عادي به قيمت مسدود شدن ID پيشينتان تمام شد.

اميدوارم به جاي اين نقل قول ها در صفحات آينده ي اين تاپيك شامل ريويوي واقع بينانه ي اين دوربين از سوي شما باشيم كه اگر واقعا ارزشش را دارد دوستان ديگر هم تهيه كنند.
    اینم یک مقایسه واقعی و عینی (فرهاد جان هیجان داریم اما تعصب نه عامل بیگانه فوجی هم نیستیم بخدا :()

بنده و دوست خوبم آقا جواد تو یه روز از جمهوری این 2 دوربین رو خریدیم ، من Fuji 2000 HD رو با توجه به یک ماه وبگردی سایت ها (عمدتاً انگلیسی) و آقا جواد Canon SX20 رو به پیشنهاد یکی از دوستانش با اختلاف (000/150 تومان) .

من نه عکاسم نه خبرنگار و نه فیلمبردار ولی اون چیزی که تو این مدت کار مشترک با آقا جواد انجام دادیم نتیجش اینه :
    (بدون توجه به review ها و فقط بر اساس مشاهدات عینی)

1-برد واقعی موثر فلاش دوربین Fuji 2000 HD بیشتره (حداقل 2 متر) ، هرچند Canon 20X کفشک فلاش داره ولی هزینه کردن 200 - 300 هزار تومان
    برای فلاش و قراردادن روی این دوربین از عقل سلیم بعیده. در تاپیکها اساتید به این مورد اشاره کردن.در کل فلاش 2000 HD در بین SLR-Like ها بینظیره
    2-مصرف باطری در Fuji 2000 HD کمتره
    3-آرگونومی ّFuji 2000 HD عالیه ولی کیفیت ساخت SX20 بهتره (خر و خرما رو نمیشه با هم داشت)
    4- Fuji 2000 HD صفحه LCD بزرگتری داره
    5-کیفیت فیلم Fuji 2000 HD بهتره
    6-کیفیت ضبط و پخش صدای Canon SX20 بهتره
    7-زوم اپتیکال 20 برابر Canon SX20 در برابر زوم اپتیکال 15 برابر Fuji 2000 HD یه سر و گردن بالاتره(زوم کانن حرف نداره)
    8-اختلاف 2 مگاپیکسلی دوربین کانن در مقایسه با Fuji در چاپ تا قطع A4 مزیت حساب نمی شود
    (در چاپ اختلاف قابل توجهی نداشتند)
    9-در سوپر ماکرو canon 20X خیلی بهتره(منحصر بفرد است) ، دوربین با فاصله 0 cm ! عالی و شفاف عکس میندازه (قابل توجه دوستانی که به عکاسی از حشرات علاقمندند)

10-لرزشگیر 2 گانه Fuji خیلی بهتر از کانن عمل میکنه
    11-در خصوص نویز در نور کم که توی خیلی از review ها امتیاز پایینی به fuji داده شده باید گفت کیفیت عکس
    هر دو دوربین در نور کم با یه خورده تجربه روی تنظیمات قابل قبول هستند. احتمالاً تست در لابراتوارها با شرایط
    تست در خانه و خیابان فرق میکنه.
    12-فوجی نزدیک 60MB حافظه داخلی داره ولی Canon sx20 نداره
    13-حالت های از پیش تنظیم شده Fuji 2000 HD برای کابران نابلدی چون من خیلی عالیه ولی در کانن SX20چنگی به دل نمی زنه در fuji 2000 HD اینا رو داریم :
    عکاسي پرتره، منظره، عکاسي ورزشي، عکاسي در شب، آتش‌بازي، غروب، برف، ساحل، عکاسي در موزه، ميهماني، گل، متون مختلف و حالت Auction)

14-رنج و عملکرد ایزو در Fuji 2000 HD بهتر و وسیع تره
    15-LCD کانن SX20 قابلیت چرخش داره که برای گذاشتن دوربین روی 3 پایه ای که از قد شما بلندتره خیلی کارامد است
    16-تشخیص چهره در Canon SX20 سریعتر و وسیعتر (تا 30 چهره) در Fuji 2000 HD (تا 10 چهره)
    17-2000 HD دارای ریموت کنترل است ولی Canon SX20تا اونجا که ما مطلعیم نداره.
    18-در جزئیات کانن خیلی بهتر عمل میکنه (برای پرینت روی قطع A3 و بالاتر مثلاً پوستر)
    19-در کل : Canon SX20 نسبت به Fuji 2000 HD در عکاسی دوربین برتری است

20-دوستم جواد پشمونه چرا اونم فوجی نگرفته (با اختلاف قیمت دو دوربین من یه عالمه تجهیرات خریدم شاید حسودیش میشه) ،
    شوخی کردم ولی واقعیتش اینه که با توجه به خروجی فیلم و عکس 2 دوربین این اختلاف قیمت 000/150 تومانی واقعاً بی معنیه

21-من واقعاً به زوم 20X دوربین Canon SX20 و عکسایی که جواد بعضی شبا از ماه میندازه حسودیم میشه
    22-Fuji 2000 HD بیشتر بدرد خانواده می خوره (با توجه با سادگی کارکرد ، منوها و واسط کاربری عالی فوجی) و Canon SX20 هم برای کسایی خوبه
    که واقعاً می خوان نردبان ترقی رو تو هنر عکاسی به هر دلیل بالا برن.
    23-با توجه به جمع بندی شماره 19 و مورد 20شماره اگر 000/150 تومان برایتان مهمه (که برای من بود) Fuji 2000 HD رو بخرین و گرنه Canon 20X انتخاب بهتری است
    ویرایش توسط MamuMehdi : Friday 25 December 2009 در ساعت 17:20
    farhad44، hooshmand shokoohi، MehdiM و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

پیش فرض پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

با سلام
    من بعد از کلي جستجو فقط يه نمايندگي از فوجي تو اصفهان جستم که اونم قربون نبودنش

آيا واقعا توليد S2000HD متوقف شده ؟

کسي آدرس مغازه با انصاف تهران داره ؟

کسي نمونه فيلم و عکس از اين دوربين نداره ؟ (نمونه هاي سايتها را ديده ام:))

تشکر کرده
    39

Post پاسخ: Fuji Finepix S2000 HD

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid112 نمایش پست ها
    با سلام
    من بعد از کلي جستجو فقط يه نمايندگي از فوجي تو اصفهان جستم که اونم قربون نبودنش

آيا واقعا توليد S2000HD متوقف شده ؟

کسي آدرس مغازه با انصاف تهران داره ؟

کسي نمونه فيلم و عکس از اين دوربين نداره ؟ (نمونه هاي سايتها را ديده ام:))
    دوست عزیز بهترین قیمت رو من 1 ماه پیش از پاساژ حافظ تو جمهوری گرفتم (000/255) و البته خریدم و

واقعاً ازش راضیم. اسم مغازه رو طبق قوانین فروم نمی شه ذکر کرد ولی راحت پیداش می کنین .

در ضمن تولیدش با توجه به رکوردی که برای فروش اون ثبت شده و حتی فوجی چند وقت پیش به

افتخار این دوربین یک کنفرانس تشکیل داد به هیچ عنوان متوقف نشده و خبر رسمی ای در این مورد اعلام نشده.

راستی رنج قیمت فروش دوربین در تهران در بین نمایندگی ها (با ادعای نمایندگی فروش محصولات فوجی) بین همون

000/255 تومان تا 000/305 تومان متغیره. همشون هم بیمه و گارانتی سرقت و بدنه و ... هم رو دوربین ارائه میدن.
    saeid112 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

پیش فرض درج تاریخ روی عکس مربوط به دوربین fuji S2000HD

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    آیا کسی میدونه چطور میشه کاری کرد که تاریخ مد نظر ما روی عکسهای گرفته شده با دوربین fuji S2000HD درج بشه؟
    یک سالی هست که این دوربینو دارم اما هرچی با منوی دوربین ور رفتم نفهمیدم چطوری تاریخ(ساعت) و جاش رو روی عکس تعیین کنم . البته توی دوربین میشه تاریخ و ساعت عکسو دید اما میخوام وقتی فایلهامو برای چاپ میدم تاریخ در محلی که دلم میخواد روی عکس چاپ بشه.
    با تشکر فراوان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ميشه رو دوربين s2000hd از فيلتر استفاده كرد

ميشه به من كمك كنين بدونم رو دوربين فوجي مدل اس 2000 از فيلتر رنگ استفاده كرد اگه ميشه از كجا ميتونم تهيه كنم مرسي

كاربر همراه I Mis آواتار ها
    تشکر کرده
    120

پیش فرض پاسخ: ميشه رو دوربين s2000hd از فيلتر استفاده كرد

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ata نمایش پست ها
    ميشه به من كمك كنين بدونم رو دوربين فوجي مدل اس 2000 از فيلتر رنگ استفاده كرد اگه ميشه از كجا ميتونم تهيه كنم مرسي
    سلام..ابتدا خوشامد گويي..
    سپس جناب چرا براي هر سوال يك تاپيك مي زني؟؟؟
    شمامي توني توي تاپيك سوالات عمومي سوالاتت رو بپرسي...
    البته مستقيم نميشه فيلتر بست...
    يه كارايي ميشه كرد..
    مثلا يك رينگ در حول وحوش اندازه ي خارجي لنز تهيه كني و با چسب با يك چيزي مثله تون او رو بهش وصل كني..
    فكر ميكنم يك رينگ خالي 55 رو سر لنز جا بزني(نه پيچي) يعني توش گير بندازي... بعد هرچي مي خواهي مي توني روش ببنيدي..
    CANON EOS 400D Digital & 18-55 & 55-250 & 100-400

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

متاسفانه و به طرز عجیبی این دوربین مود عکاسی تقدم دیافراگم نداره.... این در حالیه که میتونم بگم تقریبا همه دوربینهای دنیا در این رده این مود رو دارن(شامل مدلهای قبلی خود فوجی هم میشه مثل اس 1500) با توجه به اینکه مود تقدم دیاف از مود تقدم شاتر پرکاربرد تره واقعا نمیدونم چرا این اشتباه یا هرچیزی که میشه اسشمو گذاشت از این شرکت که یه جورایی میشه گفت جزو معتبرترین شرکتای تولید تجهیزات عکاسی است سر زده.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    در مورد تعمیر این دوربین تو کدوم تاپیک مشورت کنم؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین