نمایش نتایج : از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: Sr220سونی یا پاناسونیک یا ...؟

525
    525 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Sr220سونی یا پاناسونیک یا ...؟

باسلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز. من مدتهاست که قصد خرید دوربین فیلمبرداری دارم و خلاصه بعداز ماه ها تحقیق روی مدلهای زیر مردد هستم.(مدل دوربینها در فایل پیوست میباشد.)
    لطفآ هرکس از این دوربینها استفاده کرده یا آگاهی دارد نظر بدهد که کدام مدل برای خرید بهتراست؟ از لحاظ کیفیت تصویر و صدا؟
    2- با این روند نزولی قیمتها )البته فعلآ پاناسونیک قیمت دوربینهاش افت نکرده نمیدونم چرا؟)ویا توجه به اینکه دوربینهای جدید 2009که من مثلآ در کاتالوگ محصولات جدید 2009 پاناسونیک دوربینهای فوق العاده ای را دیدم (البته قیمت ندارم)، اگر منتظر افت قیمتها بمانم بهتر نیست؟
    3- محصولات تولید شده در سال 2009 کی وارد بازارهای ایران میشوند؟
    4- هرکس مدل هارد دارد سونی یا پاناسونیک یا کنن ویا .... تا حداکثر قیمت 680000 تومان سراغ دارد که از لحاظ کیفیت تصویر و صدا واقعآ فوق العاده باشد و خلاصه ارزش هزینه کردن را داشته باشد، لطفآ معرفی نماید.
    مثلآ من خودم نمونه ای از فیلم گرفته شده توسط دوربین پاناسونیک مدل h40 که حدودآ 480000 تومان قیمت داره را دیدم و واقعآ لذت بردم و نظر شخصی من این است که لنزهای پاناسونیک حتی تک ccd ها بهتر از 4 مگاپیکسل سونی است؟ و از ایراداتی که به سونی وارد است ای است که در نور کم نویز تصاویر بیشتر از پاناسونیک است.کیفیت صدا و تصویر آن پایینتر از همان دوربین همکلاس پاناسونیک است.و...
    خلاصه آقا یه راهنمایی توپ توپ میخام دیگه؟
    5- چطوری میشه دوربینهای مدل 2009 که هنوز وارد بازار ایران نشده رو زودتر خرید؟ از طریق سایتهای اینترنتی میشه؟ چقدر هزینه پستی داره؟
    با تشکر از همه 13/11/87
    Saeidfm2005@yahoo.com
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg 1.JPG‏ (113.3 کیلو بایت, 10 بازدید)