صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 193
Like Tree468تشکر

موضوع: Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1.8G DX

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط alichoopa نمایش پست ها
    دوست عزیز یادمه توی dp خونده بودم این لنز با 5500 مشکل فوکوس داره شاید بخاطره این مسئله باشه
    درود
    امیدوارم اینطور نباشه واقعا و مشکل از من باشه که در اونصورت هزینه ای که کردم سوخت خواخد شد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

دوست عزیز یادمه توی dp خونده بودم این لنز با 5500 مشکل فوکوس داره شاید بخاطره این مسئله باشه
    چنین چیزی صحت ندارد
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    امیدوارم اینطور نباشه واقعا و مشکل از من باشه که در اونصورت هزینه ای که کردم سوخت خواخد شد
    اگر هم مشکل از سیستم فکوس باشد با یکبار تنظیم توسط تعمیرگاه مرکزی حل می شود
    قبلا هم عرض کردم موارد بسیاری در دوربین هست که باید برطرفشان کنید تا به آسودگی اسمارت فون برسید

خرید این دوربین ها مثل خرید ماشین رالی یا فرمول است درسته این ماشین ها قیمت بالایی دارند و پیشرفته ترین هستند ولی برای کاربرد خودشان
    ماشین رالی برای سفر تفریحی طراحی نشده شاسی تقویت شده کمربند های متفاوت و کلا تنظیمات متفاوت برای کاربرد متفاوت دارد

درود
    بله ی مسئله ای که اینجا وجود داره دقیقا کوچ کردن از اسمارت فون به dslr هست!
    بنده با اس ۶ با توجه به تنظیمات خیلی خوبی که داره و مشابه همین دی اس ال آرها هست با کم کردن سرعت شاتر و فکوس دستی و تنظیمات کامل دستی حتی وایت بالانس ک تو ۵۵۰۰ وجود نداره عکسای خیلی زیبایی میگرفتم مشکل اونجا بود که سوژه همیشه ثابت نیست که با پایین اوردن شاتر و تثبیت دوربین رو ۳پایه بشه نورگیری کم سنسورو جبرانش کرد و از اونجایی که با چنتا سوپرزوم کار کردم چنگی بدلم نزدن و حتی در مواقعی از اس ۶ خودم عکسای بدتری ظبط میکردن همچنین با g1 کنون هم کار کردم و همردهاش تو بازار در حال حاضر میشه g3x که با توجه به قیمت نامعقولش تصمیم گرفتم ی dslr بگیرم البته میدونستم عمق میدان کمی دارند و من خودم عاشق اینم که اصلا عمق میدان کم باشه منتهی خوب یکسری مسائلی هست که واقعا نمیشه پیش بینی کرد ولی خوب رفته رفته عادت میکنم هم با فتوشاپ هم تنظیمات دوربین و تجهیزاتم در آینده با خرید ی فلش اکسترنال مناسب و چنتا لنز پرایم دیگه من جمله ۵۰ و ۸۵ میلیمتر برای محیطهای خارج از منزل کامل میکنم و نهایت لذت رو از عکاسی میبرم اصولا ادم سمجی هستم تا یاد نگیرم و لذت کافیو نبرم بیخیال نمیشم
    موفق باشید
    قیمت سری G در برابر آسایشی که در عکاسی فراهم کرده اند نامعقول نیست من همیشه اینو به کسانی که قصد دوربین خانگی بی دردسر دارند عرض کرده ام(نظر شخصی)
    هزینه دوربین + هزینه لنز + تنظیمات راحت + کوچکی خیلی کمتر از نمونه DSLR است یک عدد لنز 2.8 در فوکال 24-70 + دوربین حدود 5 میلیون قیمت دارد ولی G نهایت 2 میلیون
    مشکل عموم در خرید Dslr اینجاست که همه لنز را فراموش میکنند
    اگر هزینه برایتان مهم نیست لنز تامرون 24-70 را میتوانید آزمایش کنید
    ویرایش توسط siosha : Friday 27 May 2016 در ساعت 00:13
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا alichoopa آواتار ها
    تشکر کرده
    594

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    چنین چیزی صحت ندارد

اگر هم مشکل از سیستم فکوس باشد با یکبار تنظیم توسط تعمیرگاه مرکزی حل می شود
    قبلا هم عرض کردم موارد بسیاری در دوربین هست که باید برطرفشان کنید تا به آسودگی اسمارت فون برسید

خرید این دوربین ها مثل خرید ماشین رالی یا فرمول است درسته این ماشین ها قیمت بالایی دارند و پیشرفته ترین هستند ولی برای کاربرد خودشان
    ماشین رالی برای سفر تفریحی طراحی نشده شاسی تقویت شده کمربند های متفاوت و کلا تنظیمات متفاوت برای کاربرد متفاوت دارد

قیمت سری G در برابر آسایشی که در عکاسی فراهم کرده اند نامعقول نیست من همیشه اینو به کسانی که قصد دوربین خانگی بی دردسر دارند عرض کرده ام(نظر شخصی)
    هزینه دوربین + هزینه لنز + تنظیمات راحت + کوچکی خیلی کمتر از نمونه DSLR است یک عدد لنز 2.8 در فوکال 24-70 + دوربین حدود 5 میلیون قیمت دارد ولی G نهایت 2 میلیون
    مشکل عموم در خرید Dslr اینجاست که همه لنز را فراموش میکنند
    اگر هزینه برایتان مهم نیست لنز تامرون 24-70 را میتوانید آزمایش کنید
    درود
    لنز پرفکتی هست ولی بادی من ارزش همچین هزینه ایو نداره مخصوصا که سرعت فکوس لنز بسته به بادی هست حالا فردا صبح برسم خونه دوباره سعی میکنم با دوربین سرگرم بشم ببینم چی ازش میتونم دربیارم احتمالا مشکل شارپنسمم تو دیاف ۴ با تنظیم نور و مسائل دیگه حل بشه
    siosha تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود
    لنز پرفکتی هست ولی بادی من ارزش همچین هزینه ایو نداره مخصوصا که سرعت فکوس لنز بسته به بادی هست حالا فردا صبح برسم خونه دوباره سعی میکنم با دوربین سرگرم بشم ببینم چی ازش میتونم دربیارم احتمالا مشکل شارپنسمم تو دیاف ۴ با تنظیم نور و مسائل دیگه حل بشه
    1- از ایزو بالا (حدود 1000 )نترسید
    2- دوربین را به یک حرفه ای نشان دهید
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

مشکل یک کاربر معیار شما برای اشکال گذاشتن است آن هم یک کاربر تازه کار فرق فروم و مقاله را درنظر بگیرید
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

1- از ایزو بالا (حدود 1000 )نترسید
    2- دوربین را به یک حرفه ای نشان دهید
    مشکل نویزی شدن عکسو چطور میتونم برطرف کنم تو ایزو بالا؟

كاربر آشنا alichoopa آواتار ها
    تشکر کرده
    594

مشکل یک کاربر معیار شما برای اشکال گذاشتن است آن هم یک کاربر تازه کار فرق فروم و مقاله را درنظر بگیرید
    چندین نفر همین مشکلو اعلام کردن دوسته عزیز

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

چندین نفر همین مشکلو اعلام کردن دوسته عزیز
    متن شما مشکلات عمومی فکوس رایج را مطرح کرده است که در DSLR یک امر رایج است و توسط نمایندگی براحتی حل میشود و اساسا اشکال نیست
    به زبان ساده تر لنز برای هماهنگی باید با بدنه تنظیم شود مانند رگلاژ لولا درب کابینت(البته کلمه خوبی نیست)
    اشکال القا نکنید چون فردا کاربران عادی متن شما را میخوانند و میگویند در فروم تخصصی نوشته بود فلان دوربین اشکال دارد در یک کلام شایعه پراکنی نکنید
    ویرایش توسط siosha : Friday 27 May 2016 در ساعت 02:55

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

متن شما مشکلات عمومی فکوس رایج را مطرح کرده است که در DSLR یک امر رایج است و توسط نمایندگی براحتی حل میشود و اساسا اشکال نیست
    به زبان ساده تر لنز برای هماهنگی باید با بدنه تنظیم شود مانند رگلاژ لولا درب کابینت(البته کلمه خوبی نیست)
    اشکال القا نکنید چون فردا کاربران عادی متن شما را میخوانند و میگویند در فروم تخصصی نوشته بود فلان دوربین اشکال دارد در یک کلام شایعه پراکنی نکنید
    درود
    امروز با دروبين حسابي كار كردم با لنز ٣٥ ميليمتري در ديافهاي بسته تر ضاهرا مشكلي نيست ولي در دياف هاي باز مشكل بك فكوس داره (هرجا فكوس ميكني عقبترو فكوس ميكنه)حالا نميدونم رو ١٨-٥٥ هم همينطور بوده ولي بعلت دياف بسته ترش نشون نميداده خودش يا نه با اين لنز مشكل داره چون تو ١٨-٥٥ هم گاهي اوقات مشكل سافت بودن تصوير ازار دهنده بود
    خودم نميتونم فكوس رو تنظيم كنم حتما بايد ببرم نمايندگي اينكارو برام انجام بده؟
    siosha تشکر می‌کند.

صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 آخرینآخرین