صفحه 1125 از 1201 نخستنخست ... 125 625 1025 1075 1115 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1135 1175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,241 تا 11,250 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

سلام وعرض ادب.اکثر دوربینهای باسنسور1اینچی ازجمله FZ1000پاناسونیک قابلیت عکاسی با فرمت RAWرو دارن.سپاس
    amir.komeily تشکر می‌کند.
    D-5500+18-55AFP+85 F1.8G

كاربر جديد mugen آواتار ها
    تشکر کرده
    12

سلام و وقت بخیر. دوستان کسی ممکنه بگه در تهران کجا میشه دوربین و تجهیزات رو مطمئن و مناسب خریداری کرد؟( تقریبا تمامی سایت ها رو چک کردم که نمیشه اسم آورد طبیعتا)
    با تشکر

كاربر جديد tommygun آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط mugen نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر. دوستان کسی ممکنه بگه در تهران کجا میشه دوربین و تجهیزات رو مطمئن و مناسب خریداری کرد؟( تقریبا تمامی سایت ها رو چک کردم که نمیشه اسم آورد طبیعتا)
    با تشکر
    پایتخت , جای دیگه نگرد گشتم نیست
    mugen تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام و خسته نباشید
    قصد خرید یک دوربین 5DMIII با لنز کیت 24-105 برای روابط عمومی شرکت رو دارم. از طرف دیگه دوربین Canon 7DMII چون برای خبرنگاری ساخته شده هم سرعت شاترش بیشتره و هم خیلی ارزونتر و اگه لنز مد نظر من 15-85 گیر بیاد با باطری یدکی و مموری و سه پایه مناسب، بازم حدود 3 میلیون کمتر میشه، منتها لنز مناسبش که لنز 15-85 هست دیگه تولید نمیشه و گیر نمیاد. فروشنده ها پیشنهاد لنز 18-135 همراه یک لنز 10-18 رو میدن.
    الآن بین این دو موندم، از یک طرف 5DMII فول فریم با لنز 24-105 با ایزوی خیلی خوب و کیفیت بالا اما خیلی گرون، از طرف دیگه 7DmII که خودش فلاش داره و نیازی به فلاش نیست(تو محدوده کاری من) ، قیمت خیلی خیلی مناسب منتها بدون لنزی که خودم میخوام.
    نظر دوستان و صاحب نظران تو این زمینه رو شدیداً نیاز دارم. آیا لنز 15-85 نو سراغ دارید؟ اگه دارید ممنون میشم معرفی کنید. اگه نیست آیا با جایگزینش یعنی دو لنز 18-135 و 10-18 میشه به کارآیی لنز 15-85 دست یافت؟
    یا اینکه اصلاً بی خیال بشم و دوربین معرکه 5DmIII که تقریباً بصورت اختصاصی برای عکس آتلیه ای ساخته شده رو بگیرم؟
    یا اصلاً هیچکدوم اینا و یه گزینه بهتر.
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط MRTZTAVAKOLI نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    قصد خرید یک دوربین 5DMIII با لنز کیت 24-105 برای روابط عمومی شرکت رو دارم. از طرف دیگه دوربین Canon 7DMII چون برای خبرنگاری ساخته شده هم سرعت شاترش بیشتره و هم خیلی ارزونتر و اگه لنز مد نظر من 15-85 گیر بیاد با باطری یدکی و مموری و سه پایه مناسب، بازم حدود 3 میلیون کمتر میشه، منتها لنز مناسبش که لنز 15-85 هست دیگه تولید نمیشه و گیر نمیاد. فروشنده ها پیشنهاد لنز 18-135 همراه یک لنز 10-18 رو میدن.
    الآن بین این دو موندم، از یک طرف 5DMII فول فریم با لنز 24-105 با ایزوی خیلی خوب و کیفیت بالا اما خیلی گرون، از طرف دیگه 7DmII که خودش فلاش داره و نیازی به فلاش نیست(تو محدوده کاری من) ، قیمت خیلی خیلی مناسب منتها بدون لنزی که خودم میخوام.
    نظر دوستان و صاحب نظران تو این زمینه رو شدیداً نیاز دارم. آیا لنز 15-85 نو سراغ دارید؟ اگه دارید ممنون میشم معرفی کنید. اگه نیست آیا با جایگزینش یعنی دو لنز 18-135 و 10-18 میشه به کارآیی لنز 15-85 دست یافت؟
    یا اینکه اصلاً بی خیال بشم و دوربین معرکه 5DmIII که تقریباً بصورت اختصاصی برای عکس آتلیه ای ساخته شده رو بگیرم؟
    یا اصلاً هیچکدوم اینا و یه گزینه بهتر.
    ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه
    برای روابط عمومی پیشنهاد میکنم یک دوربین 750دی یا 70دی (نهایتا80دی) همراه با فلاش 430III و لنز 18-135 خریداری کنید یقینا پاسخگوی تمام نیاز های سازمان شما تا چندین سال آینده خواهد بود .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    برای روابط عمومی پیشنهاد میکنم یک دوربین 750دی یا 70دی (نهایتا80دی) همراه با فلاش 430III و لنز 18-135 خریداری کنید یقینا پاسخگوی تمام نیاز های سازمان شما تا چندین سال آینده خواهد بود .
    با سلام و تشکر. یکی از کارهای مهم روابط عمومی تهیه گزارش و خبر از مراسمات، بازدیدها و .... هست که به همین علت هم 7D MII رو انتخاب کردم، چون هم سرعت شاترش بیشتره و عکسهای پیاپی بیشتری میگیره. از طرف دیگه گاهی نیاز هست که از سالن تولید، تجهیزات، ماشین آلات و دستگاه ها(حتی گاهی یه درز کوچیک توی یه دستگاه، یا یک فریم از نحوه کار کردن دستگاه) رو ثبت کنم. امروز رفتم بازار. تقریباً همه فروشنده ها نظرشون روی 7D با لنز کیت خودش (18-135) بود. فقط یکی شون گفت که اگه میخوای به شارپنس مشابه لنز 15-85 برسی لنز USM بگیر.
    نظر شما در این خصوص چیه، آیا لنز USM همونطور که فروشنده گفت میتونه از لحاظ کیفیت و شارپنس تصویر به لنز 15-85 برسه؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط MRTZTAVAKOLI نمایش پست ها
    با سلام و تشکر. یکی از کارهای مهم روابط عمومی تهیه گزارش و خبر از مراسمات، بازدیدها و .... هست که به همین علت هم 7D MII رو انتخاب کردم، چون هم سرعت شاترش بیشتره و عکسهای پیاپی بیشتری میگیره. از طرف دیگه گاهی نیاز هست که از سالن تولید، تجهیزات، ماشین آلات و دستگاه ها(حتی گاهی یه درز کوچیک توی یه دستگاه، یا یک فریم از نحوه کار کردن دستگاه) رو ثبت کنم. امروز رفتم بازار. تقریباً همه فروشنده ها نظرشون روی 7D با لنز کیت خودش (18-135) بود. فقط یکی شون گفت که اگه میخوای به شارپنس مشابه لنز 15-85 برسی لنز USM بگیر.
    نظر شما در این خصوص چیه، آیا لنز USM همونطور که فروشنده گفت میتونه از لحاظ کیفیت و شارپنس تصویر به لنز 15-85 برسه؟
    سرعت شاتر 7دی مارک2 هیچ تفاوتی با بقیه دوربین های عکاسی ندارد، تنها چیزی باعث می شود سرعت عکاسی بالاتر برود استفاده از لنز های سریع تر با روزنه باز و استفاده از حساسیت بالاتر هست، سرعت عکاسی پیاپی 8فریم بر ثانیه با 7فریم بر ثانیه (برفرض کاربرد داشتن) عملا تفاوتی ندارد. فکر میکنم شما برای عکاسی همیشه از مود اتوماتیک استفاده خواهید کرد لذا عملا خرید دوربین 7دی مارک2 برای شما اتلاف هزینه است (چه از جیب خودتان چه از منابع شرکت و چه از بیت المال) . دلیل اینکه فروشنده ها به شما این ترکیب را پیشنهاد کرده اند حاشیه سود بالاتر این گزینه برای آنهاست وگرنه همانطور که عرض کردم در ایده آل ترین حالت، همه چیزی که شما برای انجام دادن پروژه های عکس و فیلم روابط عمومی نیاز دارید یک دوربین 70دی (یا 80دی) همراه با لنز 18-135 STM ( یا USM) با یک فلاش اکسترنال میان رده 430ExIII ، یک رم 32 گیگ پرسرعت و یک سه پایه معمولی با پایه تفنگی است. خاطرم هست که همین چند وقت قبل مسئول روابط عمومی یک جایی با افتخار دوربین فول فریم و انواع تجهیزات از جمله 70-300ی که را که برای سازمان شان سفارش داده بود نشانم می داد در حالی که تابحال حتی یک بار لنز 70-300 را روی دوربین نبسته بودند چون در مراسمات شان فرصت چنین کاری را نداشتند ... و فقط اتلاف منابع کرده بودند آن هم از جیب مردم.
    M.Nouri، mostafa_1366، enybody و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

سلام به همه دوستان،اميدوارم حال همگى خوب باشه،
    از دوستان عزيز ميخوام كه بنده رو راهنمايى كنيد،دوستان من ميخوام اولين دوربين dslr خودم رو بخرم و ميخوام اين دوربينى كه بخرم دوربينى باشه كه تا چند سال آينده بتونم فقط با تغيير لنز ازش نهايت استفاده رو كنم...
    نظر خود من دوربين هاى nikon d5300 18mm-140mm يا nikon d5500 18mm-140mm يا canon 700d 18mm-135mmياcanon750d18mm-135mm
    هست اما من نميدونم كدوم رو انتخاب كنم و تجربه استفاده ازشون رو نداشتم لطفا كسايى كه داشتن يا اطلاعى دارن از اين دوربينا بنده رو راهنمايى كنن يا اگه كه تو اين رنج قيمت يا پايينتر دوربين خوبى ميشناسن بهم معرفى كنن....با تشكر از همه دوستان....

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    دوستان من مدتیه با 7100 عکاسی میکنم و ابتدای صحبتم بگه که راه زیادی تو کسب تجربه و یادگیری بیشتر پیش رو دارم و شخصاً دوربین ندارم.
    مسئله ای که هست اینه که تصمیم دار-م یه دوربین بگیرم و مسیری که در پیش دارم پیش ببرم. و با اشخاص زیادی صحبت کردم و به جمع بندی نرسیدم.
    از طرفی تصمیم داشتم 7200 با یه لنز 18-140 بگیرم و یکی دو سالی باهاش عکاسی کنم که با 7500 آشنا شدم. از طرفی برخی دوستان میگن فول فریم بگیرم و گزینه هایی مثل pentax k1 یا سونی آلفا سون رو پیشنهاد می کنن. منی که تجربه ام به نظر خودم ناکافیه چه تصمیمی به نظر شما بگیرم ؟

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط GraphX نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من مدتیه با 7100 عکاسی میکنم و ابتدای صحبتم بگه که راه زیادی تو کسب تجربه و یادگیری بیشتر پیش رو دارم و شخصاً دوربین ندارم.
    مسئله ای که هست اینه که تصمیم دار-م یه دوربین بگیرم و مسیری که در پیش دارم پیش ببرم. و با اشخاص زیادی صحبت کردم و به جمع بندی نرسیدم.
    از طرفی تصمیم داشتم 7200 با یه لنز 18-140 بگیرم و یکی دو سالی باهاش عکاسی کنم که با 7500 آشنا شدم. از طرفی برخی دوستان میگن فول فریم بگیرم و گزینه هایی مثل pentax k1 یا سونی آلفا سون رو پیشنهاد می کنن. منی که تجربه ام به نظر خودم ناکافیه چه تصمیمی به نظر شما بگیرم ؟
    با سلام.
    فعلا برای ورود به وادی فول فریم براتون زوده و باید کسب تجربه کنید تا نیازهاتون رو بیشتر بشناسید تا در اینده با دانش کامل به سمت تجهیزات گران قیمت فول فریم کوچ کنید.
    برای ابتدا همون 7200 و البته لنز 18-105 جوابگوی کارتون هست و تا چند سال دیگه که نیازهاتون رو شناختید میتونید تصمیم برای هزینه های بیشتر هم بفرمایید.
    GraphX تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید