صفحه 1164 از 1201 نخستنخست ... 164 664 1064 1114 1154 1160 1161 1162 1163 1164 1165 1166 1167 1168 1174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,631 تا 11,640 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.amin نمایش پست ها
    بله واقعا قيمت D7500 الان معقول نيست. گزينه هايي كه ايشون مطرح كردن canon 80D و nikon d7500 و D750 هستند، نياز و سبكشون گفته نشده كه بر اساس اون فول فريم يا كراپ توصيه كرد
    من باید وسط روز و گاهی شب (یعنی شرایط نوری نا مناسب ) در خیابان از سوژهای ثابت مثل ساختمان و پل هوایی و... عکس بگیرم یعنی عکاسی روی سه پایه است و خیابان و ترافیک و ازدحام هم باید بخشی از تصویر باشه
    فوکالهای بلند هم کمک می کنه ازدحام و تراکم و ترافیک بیشتر به چشم بیاد و تشدید بشه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

خب دوستان من به جمع بندی رسیدم
    می خوام یه بدنه (۷۱۰۰)+ لنز(تامرون ۷۰_۲۰۰ g2) + فیلتر یو وی+باطری یدک +کوله(لوپرو پرو رانر 350) بخرم
    ولی شهرستانم
    از دوستان اگه کسی جای مطمینی که بشه غیر حضوری و کمترین قیمت تهیه کرد سراغ داره خصوصی راهنمایی کنه لطفا

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    سوال من به شکل دقیق ترش اینه که بعد از تعمییر چقدر امکانش هست که این دوربین چند سال بدون مشکل برام کار کنه و چقدر احتمال ریسک داره وممکنه دست منو تو پوست گردو بزاره ومجبورم کنه که یه بدنه جدید بخرم
    خب اگه ریسکش بالا باشه باید سریع تر یه فکری به حال دوربین جایگزین بکنم (مثلا یه بدنه 80d بخرم )ولی اگه بتونه برام کار کنه ترجیح می دم ازش استفاده کنم و سر فرصت مناسب با بودجه مناسب گزینه های بهتر بخرم (مثلا صبر کنم d7500 هم به قیمت معقولش برسه و هم اینکه ایراداتش خودشو نشون بده و یا بیشتر فکرکنم که فول فریمی مثل d750 بخرم یا نه )
    سلام. مخاطب بنده در مورد چیزی که خواهم پرسید صرفا شما نیستید. خیلی دوست دارم بدونم که به لحاظ اخلاق حرفه ای اگر دوربینی یک مشکل داره، تعمیر شده و .... به هر حال تصمیم به فروش گرفته میشه، آیا مشکلاتش یا سابقه تعمیرش به خریدار گفته میشه یا خریدار خودش مسوول بررسی این موارده؟؟

اما صرفا در مورد دوربین شما و احتمال آسیب مجدد، کلا بسیاری از دستگاه های دیجیتال به دلایل زیادی غیر قابل پیش بینی هستند. جز در مواردی که بعدها به عنوان نقطه ضعف شناخته و از طرف شرکت یا کاربران اطلاع رسانی میشه.چیزی که همیشه مهمه اینه که علت اصلی بروز مشکل شناخته بشه برای نگهداری بعد از تعمیر و اطمینان بیشتر به جلوگیری از تکرار مشکل.

بعضی از قطعات عمر مفیدی دارند که با تعویضش تا حدود زیادی خیال آدم راحت میشه. بیشتر قطعاتی که مکانیکال کار میکنند. اما در مورد تعویض قطعات دیجیتال جدای از بحث نامعلوم بودن و غیرقابل پیشبینی بودن بعنوان یک اصل همیشگی!!! کیفیت و دقت تعمیر قطعه هم بسیار مهمه.

کاش در کنار گارانتی اصلی محصول، شرکتهای تعمیر هم دقت و حرفه ای کارکردن خودشون رو تضمین می کردند ......

موفق باشید.
    hobor971 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    سلام. مخاطب بنده در مورد چیزی که خواهم پرسید صرفا شما نیستید. خیلی دوست دارم بدونم که به لحاظ اخلاق حرفه ای اگر دوربینی یک مشکل داره، تعمیر شده و .... به هر حال تصمیم به فروش گرفته میشه، آیا مشکلاتش یا سابقه تعمیرش به خریدار گفته میشه یا خریدار خودش مسوول بررسی این موارده؟؟

اما صرفا در مورد دوربین شما و احتمال آسیب مجدد، کلا بسیاری از دستگاه های دیجیتال به دلایل زیادی غیر قابل پیش بینی هستند. جز در مواردی که بعدها به عنوان نقطه ضعف شناخته و از طرف شرکت یا کاربران اطلاع رسانی میشه.چیزی که همیشه مهمه اینه که علت اصلی بروز مشکل شناخته بشه برای نگهداری بعد از تعمیر و اطمینان بیشتر به جلوگیری از تکرار مشکل.

بعضی از قطعات عمر مفیدی دارند که با تعویضش تا حدود زیادی خیال آدم راحت میشه. بیشتر قطعاتی که مکانیکال کار میکنند. اما در مورد تعویض قطعات دیجیتال جدای از بحث نامعلوم بودن و غیرقابل پیشبینی بودن بعنوان یک اصل همیشگی!!! کیفیت و دقت تعمیر قطعه هم بسیار مهمه.

کاش در کنار گارانتی اصلی محصول، شرکتهای تعمیر هم دقت و حرفه ای کارکردن خودشون رو تضمین می کردند ......

موفق باشید.
    به نظر من قطعا باید وضعیت دوربین گفته بشه
    حداقل من می گم
    اگه نمی خواستم بگم این بحث رو ده جای انجمن مطرح نمی کردم چون احتمالا توی همین فروم بفروشمش

hobor971 و s.m.h.m تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    خب دوستان من به جمع بندی رسیدم
    می خوام یه بدنه (۷۱۰۰)+ لنز(تامرون ۷۰_۲۰۰ g2) + فیلتر یو وی+باطری یدک +کوله(لوپرو پرو رانر 350) بخرم
    ولی شهرستانم
    از دوستان اگه کسی جای مطمینی که بشه غیر حضوری و کمترین قیمت تهیه کرد سراغ داره خصوصی راهنمایی کنه لطفا

کیف های لوپرو را فکر کنم فقط تهران یکی دو جا بیشتر ندارند که ارسال اینترنتی هم دارند . می توانید با سرچ ساده در گوگل پیدا کنید . بقیه موارد رو هم که تا دلت بخواد سایت اینترنتی برای فروش هست.

كاربر جديد Sahar_Pashaei آواتار ها
    تشکر کرده
    3

سلام،وقت بخیر
    من دوربین کنون 6D خریدم امروز اما اصلا بلد نیستم باهاش کار کنم(در حد صفر هستم)
    کلاس عکاسی پیدا نکردم تو شهرمون مجبورم خودم همه چیز رو یاد بگیرم
    تو نت هم یه سرچ کوچیک کردم ک حداقل کار با دوربین و تنظیمات و یه سری نکات اولیه و لازم رو بدونم چیزی پیدا نشد
    می شه شما کمک کنید،پیشنهادتون چیه؟؟؟
    یه کتاب دیدم تو سایت نورنگار نمی دونم کاربردی یا معتبر هست

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_Pashaei نمایش پست ها
    سلام،وقت بخیر
    تو نت هم یه سرچ کوچیک کردم ک حداقل کار با دوربین و تنظیمات و یه سری نکات اولیه و لازم رو بدونم چیزی پیدا نشد
    در بخش مقاله سایت می‌توانید مطالب بسیار مفیدی پیدا کنید و در بخش فروشگاه کتاب عکاسی نیز کتاب‌های مفیدی برای سفارش و خرید با توضیحاتی از محتوای کتاب‌ها.
    hobor971، M.Nouri، SHOK53 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط Sahar_Pashaei نمایش پست ها
    سلام،وقت بخیر
    مبارک باشه! تو یوتوب پر هست از ویدیو هایی که در مورد اصول اولیه و بعضا حتی حرفه ای در عکاسی و اتفاقا اختصاصی خیلی از مدل های محبوب مثل همین دوربین شما هست. یه جستجو بفرمایید با تعداد بیشماری از ویدیو های آموزشی مواجه خواهید شد.
    SHOK53 و Sahar_Pashaei تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Sahar_Pashaei آواتار ها
    تشکر کرده
    3

سلام،ببخشید می شه یکی راهنماییم کنه در رابطه با خرید کارت حافظه برای دوربین؟
    تو دیجی کالا مدل های مختلفی هست من نمی دونم کدومش برای دوربین من مناسبه(کنون 6D) که سرعت بالا هم داشته باشه
    و این که 64 گیگ کافیه یا 128 (با 64 چقدر عکس و فیلم می شه گرفت؟)
    و این که فیلتر UV برای لنز لازمه ک بگیرم؟!

كاربر همراه paya آواتار ها
    تشکر کرده
    514

سلام دوستان ...
    بعد از مدتها !

چقدر مطالب و اعضا زیاد شده ... و چقدر خوشحالم بابت این موضوع
    دوستان یه سوال، به نظرتون الان خیلی بده آدم بدنه 6D بخره ؟ یعنی خیلی قدیمی و ایناس ؟
    چون سری 2 اش هم مثل اینکه چنگی به دل نزده...

یه جورایی نظرسنجیه ... بادی 6D بخرم یا 80D ؟

مرسی
    پیام اکبری
    my Photos