صفحه 1189 از 1201 نخستنخست ... 189 689 1089 1139 1179 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1192 1193 1199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,881 تا 11,890 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد simanegar آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط simanegar نمایش پست ها
    با عرض سلام ، احترام و خسته نباشید
    سال نو را به همه شما عزیزان تبریک میگویم ، امیدوارم سالی پر از خیر و برکت داشته باشید
    قصد خرید یک دوربین DSLR با مشخصات زیر دارم :

بودجه : حدود پنج تا هفت ملیون تومان
    کاربرد : مستند سازی حرفه ای
    انتظارات : فیلم برداری و عکاسی با Sharpness بالا
    فوکوس بسیار سریع
    ضبط تصاویر به صورت 4K
    دارای امکانات ضبط صدای حرفه ای

طبق تحقیقی که بنده انجام دادم ، بهترین گزینه موجود در این رنج فیمت دوربین عکاسی سونی مدل آلفا 6500 می باشد
    اگر با این مشخصات و در این رنج قیمت دوربین بهتری را می شناسید لطفا آن را معرفی نمایید

با سپاس
    از کاربران گرامی تقاضا دارم درصورت داشتن هرگونه اطلاعات در این زمینه راهنمایی فرمایید

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    قطغا مارک 4 خیلی واضح و مشخصه چون اون دو مدل نیکون هم قدیمی هستید هم یکیشون کلی ایراد داشت سونی هم بد نیست خوبه و.لی کنون حداقل تنوع لنز خوبی داره و سری 5 دی امتحانشو پس داده
    سلام. دوست عزیز لطفا علایق قلبی خودتون رو (حالا چه درست چه غلط) بعنوان راهنمایی کاربران ناآشنا در محلی با پشتوانه مرجع تخصصی عنوان نکنید. برای گفته هاتون اگر رفرنس معتبری دارید بفرمایید تا بقیه هم استفاده کنند...
    M.Nouri، amir.komeily، sarlak و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1200 نمایش پست ها
    اگر میخوای تا 7 میلیون هزینه کنی اگر دوربین کنون گرفتی بجای 85 اف 1.8 لنز 100 ال ماکرو بخر هم پرتره بسیار زیبایی میتونی باهاش ثبت کنی هم بوکه عالی داره و هم میتونی باهاش عکس ماکرو ثبت کنی درباره اش تحقیق کن و نمونه هاش را حتما ببین
    این لنز در بازار 3600 قیمت داره با توجه به قیمت دورربین باید بیشتر از 7 میلیون هزینه کرد که از توانایی بنده خارج هست.ممنون از وقت گذاشتنتون.لطفا باقی دوستان هم نظر بدن

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط KHAKSAR نمایش پست ها
    سلام. دوست عزیز لطفا علایق قلبی خودتون رو (حالا چه درست چه غلط) بعنوان راهنمایی کاربران ناآشنا در محلی با پشتوانه مرجع تخصصی عنوان نکنید. برای گفته هاتون اگر رفرنس معتبری دارید بفرمایید تا بقیه هم استفاده کنند...

علایق شخصی!!!!!!!!!

اولا که اینجا هر کی میتونه نظر خودشو بگه هر کسی هم میتونه تحقیق کنه ببینه نظری که گفته شده درسته یا غلط

اولا یه سری به تاپیک سونی بزن بررسی هاشو بخونی متوجه میشی که یه سری ایرادات رو قطعا داره حالا بماند بحث بدون آینه و دی اس ال آر
    نکته بعدی چرا باید یه نفر بیاد تو سال 2018 دوربین چند سال پیش رو خریداری کنه !!! اونم مثلا 750 نیکون که زمان اومدنش یادمون نرفته چه قدر مشکلات داشت

گفتید علایق صد در صد میگم تجربه من الان 4 ساله دارم از سری 5 دی استفاده میکنم جزو پر فروش ترین دوربین های دنیا بوده تو این چند سال کی میخواد منکر ای موضوع بشه ضمنا این بر کسی پوشیده نیست که دوربین های نیکون توی تصویر برداری به کنون نمیرسن اونم مارک 4 که از هر لحاظ دوربین کاملیه

ضمنا نیکون و کنون و سونی هر کدوم مزایا و معایت خودشون رو دارن شما مثلا اگه میخواستی راهنمایی کنی دقیقا مدلی رو که روش علاقه داشتی پیشنهاد میدادی همه همینجوری فکر میکنن

شما بیا مقایسه کن پیشنهاد بده به جای این حرفا
    ویرایش توسط scorpion8 : Thursday 5 April 2018 در ساعت 09:26
    naghli تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

علایق شخصی!!!!!!!!!

اولا که اینجا هر کی میتونه نظر خودشو بگه هر کسی هم میتونه تحقیق کنه ببینه نظری که گفته شده درسته یا غلط

اولا یه سری به تاپیک سونی بزن بررسی هاشو بخونی متوجه میشی که یه سری ایرادات رو قطعا داره حالا بماند بحث بدون آینه و دی اس ال آر
    نکته بعدی چرا باید یه نفر بیاد تو سال 2018 دوربین چند سال پیش رو خریداری کنه !!! اونم مثلا 750 نیکون که زمان اومدنش یادمون نرفته چه قدر مشکلات داشت

گفتید علایق صد در صد میگم تجربه من الان 4 ساله دارم از سری 5 دی استفاده میکنم جزو پر فروش ترین دوربین های دنیا بوده تو این چند سال کی میخواد منکر ای موضوع بشه ضمنا این بر کسی پوشیده نیست که دوربین های نیکون توی تصویر برداری به کنون نمیرسن اونم مارک 4 که از هر لحاظ دوربین کاملیه

ضمنا نیکون و کنون و سونی هر کدوم مزایا و معایت خودشون رو دارن شما مثلا اگه میخواستی راهنمایی کنی دقیقا مدلی رو که روش علاقه داشتی پیشنهاد میدادی همه همینجوری فکر میکنن

کاملا درسته سری های 5d بی دردسر ترین و باقلوا ترین دوربین ها بوده اگه پولش باشه همون مارک 4 عالیه. مسعله بعدی لنز ها هست که انصافا کنون جلوتر بوده و هست نیکون توی اپدیت لنزهاش خیلی با طمانینه عمل میکنه . کلا کنون به روز تر هست . نیکون یه سری از لنزاش رو تا الان که هیچ خیلی زودتر باید اپدیت میکرده که هنوز نکرده مثل 16-35 اف 4 . و ..... من الان دنبال یه لنز زوم واید میگردم براش نمیتونم انتخاب کنم 14-24 به کارم نمیاد . 16-35 هم روی 750 شارپنس 16 مگا پیکسل رو داره که به نظرم خیلی کمه این لنز مال همون دوره ی d700 12 مگاپیکسلی هست به درد های رزولوشن ها نمیخوره
    M.Nouri، obsidiyan و naghli تشکر می‌کنند.
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

این بحث سال ساخت، هرگز بحث درست و کاملی نیست. بر طبق این نظر، اگر در مورد خود کانن مثال بزنم، کسانی که مارک III همین بدنه را دارند، یا همچنان خریداری می‌کنند در حال اشتباه هستند!
    در حالی‌که بسیاری از کاربران در سراسر دنیا همیشه صبر می‌کنند مدتی بین یک تا دو سال از سال تولید یک محصول بگذرد و بعد آن‌را خریداری کنند تا قیمت‌ها افت لازم را بکنند و خریداری آن‌ها به‌صرفه‌تر باشد.
    ضمن این‌که معایب و مشکلات اولیه مشخص‌شوند و برطرف شده، ریویوها را مطالعه‌کنند و بعد نسبت به تهیه بدنه‌ اقدام کنند.
    اما در مورد بحث فنی در مورد بدنه‌ها مطالب کافی و منابع معتبری وجود دارند مانند DXO که نگاهی به آن‌ها رتبه و جایگاه سنسورها را نشان می‌دهد، و جایگاه بدنه‌ها مشخص‌ند. همچنین ریویوهای معتبر دیگری.
    یک نگاهی به آن‌ها بسیاری چیزها را مشخص می‌کند :
    https://www.dxomark.com/Cameras/Ratings
    M.Nouri، obsidiyan، pyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

من قصد خرید یه DSLR رادارم ، به دو انتخاب رسیدم البته یکیش را باید نقدی بخرم که نیکون D5300 18-140 هست و یکی از دوستانم هم یه دوربین کنون 80D با لنز 18-55 STM داره که به دلیل مشکل مالی میخواد بفروشه و با من سر پولش کنار میاد ، عکاس حرفه ای نیستم ولی علاقه به عکاسی دارم و قصد دارم تفریحی عکاسی کنم ولی دوست دارم دوربین خوبی داشته باشم ، به نظر دوستان چیکار کنم

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    من قصد خرید یه DSLR رادارم ، به دو انتخاب رسیدم البته یکیش را باید نقدی بخرم که نیکون D5300 18-140 هست و یکی از دوستانم هم یه دوربین کنون 80D با لنز 18-55 STM داره که به دلیل مشکل مالی میخواد بفروشه و با من سر پولش کنار میاد ، عکاس حرفه ای نیستم ولی علاقه به عکاسی دارم و قصد دارم تفریحی عکاسی کنم ولی دوست دارم دوربین خوبی داشته باشم ، به نظر دوستان چیکار کنم
    هر دو دوربین خوبی هستند. اگر 80D سالم است و تعداد شات کمی دارد، و از نظر وضعیت ظاهری و بدنه و البته قیمت مناسب است می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد چون از رده‌ی بالاتری محسوب می‌شود. در نیکون معادل سری 7000. فقط بهتر است وقت تست بگیرید و به یکی از مراکز فنی مجاز برای تست ببرید.
    M.Nouri، SHOK53، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    هر دو دوربین خوبی هستند. اگر 80D سالم است و تعداد شات کمی دارد، و از نظر وضعیت ظاهری و بدنه و البته قیمت مناسب است می‌تواند گزینه‌ی بهتری باشد چون از رده‌ی بالاتری محسوب می‌شود. در نیکون معادل سری 7000. فقط بهتر است وقت تست بگیرید و به یکی از مراکز فنی مجاز برای تست ببرید.
    ممنون از راهنمايي كه كرديد ، پس ميفرماييد ارزشش را داره يه كم بيشتر هزينه كنم و ٨٠D را بردارم ، يه سوال ديگه اينكه لنز ١٨-٥٥ ٨٠D كنون خيلي ضعيف نيست نسبت به لنز ١٨-١٤٠ D5300 نيكون

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

علایق شخصی!!!!!!!!!

سلام. این نوع ادبیات نوشتاری و طرز برخورد شما منو بی اختیار یاد فیلم قیصر جناب کیمیایی میندازه.
    بله ظاهرا رویه فروم تخصصی عکاسی عوض شده. قبلنا اگه کسی نظری یا اطلاعاتی در هر زمینه ای داشت با ذکر منبع عنوان میکرد. ولی حالا: اولا که اینجا هر کی میتونه نظر خودشو بگه هر کسی هم میتونه تحقیق کنه ببینه نظری که گفته شده درسته یا غلط
    دوست جوان پرانرزی و عجول کمی آرومتر. اینجا کسی با کسی دعوا نداره.کل کل برندی هم مطرح نیست. یه مورد ساده و منطقی مطرح شد: رفرنس. این نیکون به کنون نمیرسه و اونیکی به فلانی میرسه و من 4ساله از فلان استفاده میکنم شد همون پست قبلیه شما.
    زیاد دیگه نمیخوام موضوع کش پیدا کنه. فرض میکنیم همونیکه شما میگی درسته. هر کسی هم خواست به جوابش برسه خودش میره تحقیق میکنه...
    DELL، pyan و amir.komeily تشکر می‌کنند.