صفحه 13 از 1201 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 113 513 1013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    61

پیش فرض پاسخ: ميخوام به جمع DSLR دارها وارد بشم لطفا راهنمايي كنيد

درسته قیمتا همونی هست که شما میگی
    A300 :770 ، A350 : 900
    300 با 350 اینقدر فرق داره؟ یعنی به 130 تومنش میارزه؟
    محمد ایرانی شاد
    Canon SX210 IS

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

من پیشنهاد میدم چون به زودی دوربین های جدید سونی وارد بازار میشن، شما یا صبر کنین، یا یه بدنه پایین بخرین و بعدا تعویض کنین. (یه آلفا 100 با 18 70 توی تاپیک خرید و فروش هست که من خودم به شدت تاییدش می کنم.)
    MBIS تشکر می‌کند.
    اصلان نورقاسمی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    61

ممنون از راهنماییتون
    ترجیح میدم صبر کنم .....
    محمد ایرانی شاد
    Canon SX210 IS

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    من پیشنهاد میدم چون به زودی دوربین های جدید سونی وارد بازار میشن، شما یا صبر کنین، یا یه بدنه پایین بخرین و بعدا تعویض کنین. (یه آلفا 100 با 18 70 توی تاپیک خرید و فروش هست که من خودم به شدت تاییدش می کنم.)
    سلام

من هيچ وقت به هيچ علاقمندي توصيه نمي كنم كه به هر دليلي صبر كند. فعلا دوربين هاي جديد در حد شايعه است. چند ماه بايد صبر كنند تا به واقعيت بپيوندد و چند ماه هم صبر كنند تا به بازار ايران بيايد و لابد چند ماه هم صبر كنند تا قيمت ها از كاذبي موقع ورود پايين بيايد. در اين مدت چندين ماه كلي مي توانند عكاسي كنند و چيز ياد بگيرند. اينها همه وسيله اند، اصل عكاسي است نه دوربين.

من كه توصيه مي كنم اگر واقعا علاقمنديد و مي خواهيد ادامه دهيد و پيه DSLR را به تنتان ماليده ايد امروز دوربين بخريد بهتر از فرداست. اگر كاوه جان در ديدار بعديمان بنده را چپ و راست نكنند پيشنهاد مي كنم 450D بخريد
    Amir Mohebi، ME، A_Maddah و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    61

ممنون از راهنمایی های شما
    من گفتم اگه این مدل های جدید تا نهایتا 2 ماه آینده میان صبر کنم چون اومدنه اینا باعث میشه قیمت A300،350 بیاد پایین و با همین پول یه A350 بگیرم ، ولی اگه بنا باشه چندین ماه صبر کنم که هیچی
    من البته تعصب خاصی رو برندی ندارم ولی فکر کنم A300 بهتر از 450D باشه (ISO A300 3200)
    البته اختلاف قیمتشون رو نمیدونم الان چه قدره
    محمد ایرانی شاد
    Canon SX210 IS

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

نقل قول نوشته اصلی توسط MBIS نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی های شما
    من گفتم اگه این مدل های جدید تا نهایتا 2 ماه آینده میان صبر کنم چون اومدنه اینا باعث میشه قیمت A300،350 بیاد پایین و با همین پول یه A350 بگیرم ، ولی اگه بنا باشه چندین ماه صبر کنم که هیچی
    من البته تعصب خاصی رو برندی ندارم ولی فکر کنم A300 بهتر از 450D باشه (ISO A300 3200)
    اگر کانن ایزو 3200 نداشته باشد حداقل چیزهایی دارد که سونی ندارد :
    سنسور 14 بیت CMOS
    12 مگا پیکسل
    استفاده از کارتهای SD
    وزن کمتر
    LCD بزرگتر
    و ...
    قیمتش هم حدود 730 -740 تومن (اگر اشتباه نکنم) با لنز کیت

البته من هم تعصب ندارم ولی بهتره با اطلاعات کامل و دقیق یک اس ال آر رو انتخاب کنید

موفق باشید :)
    Anoosh-Em، M.Mobin و MBIS تشکر می‌کنند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12229

نقل قول نوشته اصلی توسط MBIS نمایش پست ها
    با درود

هیچ وقت اینقدر راحت نمیشه نتیجه گرفت که چی بهتر از چیه، در نتیجه این فکرتون غلطه.

ضمنا قبل از اینکه فکر کنید چه بدنه ای انتخاب کنید ، فکر کنید چه نوع عکاسی میخواین انجام بدهید و این جنس عکاسی شما چه نوع لنز هایی میخواد ، و لنز های کدوم برند کیفیت وتنوع ،در نهایت با دو فاکتور قبلی قیمت خوبی هم داره که بتونه پاسخ گوی نیازتون باشه. ضمنا انتخاب بدنه از برند های خوبی مثل نیکون و کنون ، به همرا لنزهای متفرقه هم غلط میباشد ( اگر بنا باشد از لنزهای متفرقه استفاده بشه نیازی نیست برای بدنه دیگه این مقدار هزینه بشه) در کیفیت خروجی کار، لنز بسیار مهمتر از بدنه است. اینجاست که انتخاب بد بدنه میتونه کلا مایوستون کنه ونتایج تلخی سر دستتون بگذاره. چون مثلا با انتخاب بدنه از مارک X انتخاب های شما برای لنز محدود به لنزهای همون برند X میشه که همین باعث میشه خیلی از برند ها نسبت به بقیه کمتر رایج باشند و امکان فروششون رو هم نداشته باشین حتی.

موفق باشید
    انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Friday 15 May 2009 در ساعت 16:31
    MBIS تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    61

پیش فرض پاسخ: SLR خوب؟(700-800 تومن)

اگر کانن ایزو 3200 نداشته باشد حداقل چیزهایی دارد که سونی ندارد :.....
    .
    .
    .
    البته من هم تعصب ندارم ولی بهتره با اطلاعات کامل و دقیق یک اس ال آر رو انتخاب کنید

من هم دقیقا همین قصد رو دارم که با اطلاعات کامل و دقیق یک دوربین انتخاب کنم برای همین از شما دوستان کمک خواستم

هیچ وقت اینقدر راحت نمیشه نتیجه گرفت که چی بهتر از چیه، در نتیجه این فکرتون غلطه.......
    .
    .
    .
    .
    .
    .....
    خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین
    من چون تازه میخوام SLR بگیرم از وضعیت لنزها اطلاعات چندانی ندارم
    ولی حدس میزنم با توجه به گستردگی بیشتر کنون ، نیکون برای این دو لنزهای متنوع و بیشتر و با قیمت مناسبتری باشه
    اگه اینطور باشه باید انتخابم رو بیارم روی این دو ،که البته با توجه به اطلاعاتی که آقا رضا دادن فکر کنم D450 انتخاب خوبی باشه

من چون اطلاعات زیادی از بدنه های نیکون و کنون ندارم اگر شما بدنه ای مناسبتر میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید
    محمد ایرانی شاد
    Canon SX210 IS

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12229

سلام

ببینید بودجه شما طبق فرمایشتان ماکسیمم 800 هزار تومان است.

در برند کنون که جناب فرهاد خان 450D رو به شما معرفی کردن
    اما در برند نیکون ، پول شما به D60 میخورد ( 600 هزار تومان با لنز کیتش) و از D90 هم که مدل بهتری است 200 هزار تومانی کم دارد( D90 یک میلیون تا یک و صد هست با لنز کیتش). مدلی بنام D5000 هم بیبن این دومدل عرضه شده که مشخصاتش جالب است با مشخصاتی نزدیک به D90 قیمتی نزدیک به D60 دارد . خوب البته عرضه آن در ایران هنوز انجام نشده. انتخاب D60 میتونه شما را راضی کنه اما خوب D90 مسلما تفاوتهایی داره که ارزشش رو داره که کمی پولتون رو بیشتر کنید . اما مدلهای بالاتر از D90 از نظر کیفیتی چیزی بیشتر از D90 ندارند بلکه از نظایر دیگری تجهیز شده اند که شاید برای هر کسی با توجه به نوع عکاسیش تا سالها کاربرد نداشته باشد.

به نظرم D90 حد میانه ای از کارایی و کیفیت در برابر قیمت است. ضمنا لنز کیتش هم لنز خوبی است که خیلی ها هم خودشون اون رو برای بدنه های دیگر هم هم تهیه کردن.( Nikkor 18 105VR ) چیزی که شما رو میتونه ترقیب بکنه که بعدا لنزهای بهتری هم براش تهیه کنید اما من شخصا با D60 ترجیح میدهم قبل از هزینه کردن برای لنز بدنه رو آپدیت کنم.

فعلا با کل بودجتون فقط یک بدنه با لنز کیتش تهیه کنید( لنز کیت یعنی لنزی که خود کارخانه برای اون مدل در نظر گرفته و معمولا ساده و ارزان است)
    تا بعدا پول جمع کنید و به تهیه لنز های مورد نظرتون با توجه به شناختی هم که در این مدت از نوع عکاسی که مدنظرتون هست پیدا میکنید به تهیه لنز ها مبادرت کنید

من گزینه اول را بهتر میدانم فقط یادتان باشد انتخاب بدنه شما را در مورد محدوده لنز هایش محدود خواهد کرد.

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Saturday 16 May 2009 در ساعت 00:40
    MBIS تشکر می‌کند.

كاربر آشنا digicam آواتار ها
    تشکر کرده
    62

پیش فرض پاسخ: SLR خوب؟(700-800 تومن)

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    جالب اينجاست كه ديجي كالا قيمت A350 رو زده 690 و A300 رو زده 795 ( احتمالا 890 بوده كه اشتباها 690 درج شده. تازه با گارانتي اصلي نيست ! )
    من فکر میکنم همان 690 برای 350 درست است چون دیجی کالا امروز تبلیغ خاص و بزرگ این دوربین رو با همان قیمت در صفحا اول قرار داده است
    MBIS تشکر می‌کند.

صفحه 13 از 1201 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 113 513 1013 ... آخرینآخرین