صفحه 193 از 1201 نخستنخست ... 93 143 183 189 190 191 192 193 194 195 196 197 203 243 293 693 1193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    62

سلام من دو سه روز دارم تمامی تاپیک ها رو می خونم که یکم تجربه شما اساتید رو یاد بگیرم
    در کل به این تاپیک که رسیدم کلی نا آمید شدم . افسردگی گرفتم شدیدا :( , قبل از اینکه بیام فروم اصلا هیچ طرز فکری نداشتم راجب عکاسی و اینکه چقدر سخته ولی چقدر می تونه لذت بخش باشه . از اونجایی هم که زیاد بودجه ندارم یعنی حداکثر 500 موندم نکنه هزینه کنم بعد نتونم ازش اونطور که دلم می خواد استفاده کنم . یعنی دوربین کیفیت عکسش و اینا مجبورم کنه عقبگرد کنم . :(

آیا مثلا Slr Like هست که مثلا بتونه یک Slr قدیمی رو از نظر کیفیت از دور خارج کنه ؟ آیا این طرز تفکر من درسته ؟

ارزون ترین Slr چند و چه نوعی هست حالا یعنی میشه مثلا با بودجهُ زیر 500 یکی ردیف کرد ؟
    مرسی از اساتید گرامی
    ویرایش توسط pashgel : Saturday 9 April 2011 در ساعت 20:41
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط pashgel نمایش پست ها
    سلام من دو سه روز دارم تمامی تاپیک ها رو می خونم که یکم تجربه شما اساتید رو یاد بگیرم
    در کل به این تاپیک که رسیدم کلی نا آمید شدم . افسردگی گرفتم شدیدا :( , قبل از اینکه بیام فروم اصلا هیچ طرز فکری نداشتم راجب عکاسی و اینکه چقدر سخته ولی چقدر می تونه لذت بخش باشه . از اونجایی هم که زیاد بودجه ندارم یعنی حداکثر 500 موندم نکنه هزینه کنم بعد نتونم ازش اونطور که دلم می خواد استفاده کنم . یعنی دوربین کیفیت عکسش و اینا مجبورم کنه عقبگرد کنم . :(

آیا مثلا Slr Like هست که مثلا بتونه یک Slr قدیمی رو از نظر کیفیت از دور خارج کنه ؟ آیا این طرز تفکر من درسته ؟

ارزون ترین Slr چند و چه نوعی هست حالا یعنی میشه مثلا با بودجهُ زیر 500 یکی ردیف کرد ؟
    مرسی از اساتید گرامی
    سلام.
    اولا اسم "اساتید" رو که میارین آدم میترسه جواب بده ! حالا تا اساتید بیان من در حد معلوماتم جواب میدم . .
    اگر هدفتون از عکاسی حرفه ای هست که به نظر حتما SLR بگیرید...یه جورایی قابل مقایسه با لایک ها نیست. البته کسانی هم هستن که عکس هایی با همین اس ال ار لایک ها میگیرن که خیلی با دوربین های چند میلیونی هم نمیگیرن.. البته استثنا هستن..
    کلا این 2 تا بحثشون از هم جداست...شاید واسه یه نفر که دنبال دوربین کامپکت هست و هدفش این هست که مثلا عکس های خانوادگی بگیره اس ال ار لایک گزینه عالی باشه ولی واسه یه نفر که میخواد عکاسی رو به عنوان یه هنر ادامه بده و بخواد عکاسی حرفه ای رو یاد بگیره انتخاب چندان خوبی نیست...
    در ضمن به این نکته توجه کنین که شما وقتی یه اس ال ار میخرین باید هم مموری بگیرین هم کیف...که خودش حداقل یه 70 تومنی میشه...
    کنون 1000D تا قبل از عید من آکبندش رو توی مغازه ها دیده بودم ...فکر کنم 550-540 بود..نمیدونم الان موجود باشه یا نه چون 1100D توی راه هست.
    به نظر من یا یکم صبر کنین و بودجتون رو افزایش بدید یا به فکر اس ال ار دسته دوم باشید..
    fazel graphic، Walkman، farzadb2 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض سلام

البته اگر فقط قصدتون خرید دوربین نو نباشه میتونید با 500 تومن چیز خوبی بگیرید . برای شروع خیلی تو بند هزینه برای لنز و فلاش و ... نباشید . چون همون لنز 18-55 هم از نظر کیفیت کاری رو میکنه که هیچکدوم از slrlike ها نمیکنن . فلاششم 12متر برد داره که در حالت عادی نیاز به فلاش خارجی رو حس نمیکنید . یه رم 2 گیگ حدود 300 تا عکس میگیره که 6 7 تومن پولشه . فقط اگر میخوای جای دوربین فیلمبرداری هم باشه دوربینی رو بگیر که فیلمبرداری داشته باشه . شما میتونید با 500 تومن یه eos500 یا d5000 نیکون بگیری . اگر هم قصد گرفتن دوربین نو هست فقط canon eos1000 یا nikon d3000 هست که فیلمبرداری ندارن .
    M. Beyrami، milad_iut، Walkman و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد pedram_ashena آواتار ها
    تشکر کرده
    16

دوستان اگر امكاناتش را دارند يك عكس از دوربين هاي لايك پيشرفته بگيرند و با همان موضوع يك عكس با دوربين slr ساده.تصاوير را نمايش دهند تا امثال من بهتر متوجه تفاوت شوند
    pashgel، green day و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Pouria Arshadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1006

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_ashena نمایش پست ها
    دوستان اگر امكاناتش را دارند يك عكس از دوربين هاي لايك پيشرفته بگيرند و با همان موضوع يك عكس با دوربين slr ساده.تصاوير را نمايش دهند تا امثال من بهتر متوجه تفاوت شوند
    به سایت dpreview.com مراجعه کنید اونجا اطلاعات خوبی میتونید کسب کنید.
    نمونه عکس هم موجود هست.
    pashgel، pedram_ashena و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض سلام

سلام و درود بر تمام بزرگواران

عزیزان من قصد خرید یه 5D mk2 رو دارم که البته متذکر بشم اوتالار مقایسه با 7D رو هم تا انتها خوندم

نظره خودم رویه 5d mk2 هست البته کیت که با 24/105 عرضه میشه ، ولی یه سری از نواقص منو دو به شک کرده
    یکی نقاط فوکوس کم
    سینک نشدن وایرلس با فلاشهای کنون
    و . . .

اینم بگم که کاره من عکاسی صنعتی و جدیداً مدلینگ هم میگیرم هست حالا یه راهنمایی بفرمائید مارو خلاص کنید

راستی به نظرتون انتظار برایه اومد مارک 3 ب نظرتون منطقیه و اینکه آیا این قیمت الان (3/950/000 تومان) با گارانتی ایده آلکاذب و پائین میاد یا بالا میره

یه سوال دیگه و خلاص
    آیا با 5D mk2 میشه دستی یکی از نقاط فکوس رو انتخاب کرد ، چون ما صنعتیامونو تو خیمه میگیریم و از یه سری قطعه عکاسی میکنم که مثلاً منظور یکیشونه و این قابلیت خیلی کمک میکنه
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط m.sharif نمایش پست ها
    سلام و درود بر تمام بزرگواران

عزیزان من قصد خرید یه 5D mk2 رو دارم که البته متذکر بشم اوتالار مقایسه با 7D رو هم تا انتها خوندم

نظره خودم رویه 5d mk2 هست البته کیت که با 24/105 عرضه میشه ، ولی یه سری از نواقص منو دو به شک کرده
    یکی نقاط فوکوس کم
    سینک نشدن وایرلس با فلاشهای کنون
    و . . .

اینم بگم که کاره من عکاسی صنعتی و جدیداً مدلینگ هم میگیرم هست حالا یه راهنمایی بفرمائید مارو خلاص کنید

راستی به نظرتون انتظار برایه اومد مارک 3 ب نظرتون منطقیه و اینکه آیا این قیمت الان (3/950/000 تومان) با گارانتی ایده آلکاذب و پائین میاد یا بالا میره

یه سوال دیگه و خلاص
    آیا با 5D mk2 میشه دستی یکی از نقاط فکوس رو انتخاب کرد ، چون ما صنعتیامونو تو خیمه میگیریم و از یه سری قطعه عکاسی میکنم که مثلاً منظور یکیشونه و این قابلیت خیلی کمک میکنه

با سلام و خوش آمد

اول اینکه قبل از ارسال پست قوانین فروم رو حتما مطالعه فرمایید

اما جواب سوالاتون

نقاط فوکوس کم و سینک نشدن با فلاش به کاربردتون برمیگرده

در جواب اینکه صبر برای 5D Mark III خواندن این وب سایت خالی از لطف نیست

اما سواله سومتون: بله میشه دستی هم فوکوس کرد، و میشه هریک از 9 نقطه فوکوس را تنها انتخاب کرد

موفق باشید.......
    NetNegar تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

تا الان با 50D ولی رویای فول فریم مارو دیوانه کرده ، گفتم خودم نظرم رو 5D MK2 هست ولی خوندن اون تاپیک 5d II or 7D مارو گیج کرده
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض تجهیزات

خلاصه بزرگواران تجهیزاتی که ما مد نظرمون بود به این ترتیبه
    5d MKII + 24/105
    580 ex2
    Greep
    سه پایه منفرتو
    رمو نمیدونم چی بگیرم تفاوته قیمتاشون زیاده لطفاً راهنمایی
    کیف لوپرو
    همینا فک میکنم با قیمتهایه الان یه 5 تومنی بشه ما که داریمهزینه میکنیم میخوام یه بار خلاصش کنم و با کمک شما بزرگواران بعداً افسوس نخورم که ای کاش چنین میکردمو چنان

پیشاپیش سپاسگذار
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    62

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram_ashena نمایش پست ها

سلام
    اینجا هم میشه
    http://www.imaging-resource.com/IMCOMP/COMPS01.HTM

من فکر می کنم دقیقا این عکس مشخص می کنه تفاوت ها تا کجا میره

Digital Cameras, Canon EOS 1000D Rebel XS Test Image

Digital Cameras, Canon PowerShot S95 Test Image

ولی خب من دقیقا مطمئن نیستم مقایسه s95 با Canon EOS 1000D کار درستی هست یا نه ولی چون خودم تصمیم خرید s95 رو داشتم این مقایسه رو انجام دادم
    ssz1370، Hamid.d، farzadb2 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.