صفحه 195 از 1201 نخستنخست ... 95 145 185 191 192 193 194 195 196 197 198 199 205 245 295 695 1195 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط superman_gh نمایش پست ها
    دوستان من سلام مجدد من واضح توضييح ندادم اين دوربينم را يه جوري ميخوام ردش كنم (حالا فكركنيد به شركتي كه در ان كارميكنم ) من هنوز با اين دوربين 100 شات هم عكس نگرفتم تقريبا نزديك به اك ميمونه و با يه فلاش 430 و يه كيف لوپريو كه داشتم اونم بدم چيزي هم بزارم روش جداكثر اگه زور بزنم نزديك 2 تومن ميشه كه ميخوام يكي ديگه بگيرم خودم دلم تو برند نيكونه ويه چيز ديگه مزيت يا كيفيت دو برند بالا بجز ارزاني لنز هاي نيكون چيز خاص ديگه هم هست بدور از تعصب لطف كنيد بگيد حالا دو مدل كنن هم كه تو همين رده هستند شما كه استاد اين كاريد بفرمائيد انتخابم چي باشه
    بازم ممنون
    ممنون از همه ذوستان رضا - بندرعباس
    ارزانی لنز های نیکون ؟ معمولا لنز های مشابه قیمت های نزدیکی دارند شما نوع عکاسی خودتون رو مشخص نکردین تو لیستتون به ترتیب نیکون d7000 کنون 7d انتخاب بهتری هستند 60d بدنه ضعیفی داره
    d300s هم بزودی جانشینش میاد
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

دوستان من سلام مجدد من واضح توضييح ندادم اين دوربينم را يه جوري ميخوام ردش كنم (حالا فكركنيد به شركتي كه در ان كارميكنم ) من هنوز با اين دوربين 100 شات هم عكس نگرفتم تقريبا نزديك به اك ميمونه و با يه فلاش 430 و يه كيف لوپريو كه داشتم اونم بدم چيزي هم بزارم روش جداكثر اگه زور بزنم نزديك 2 تومن ميشه كه ميخوام يكي ديگه بگيرم خودم دلم تو برند نيكونه ويه چيز ديگه مزيت يا كيفيت دو برند بالا بجز ارزاني لنز هاي نيكون چيز خاص ديگه هم هست بدور از تعصب لطف كنيد بگيد حالا دو مدل كنن هم كه تو همين رده هستند شما كه استاد اين كاريد بفرمائيد انتخابم چي باشه
    بازم ممنون
    ممنون از همه ذوستان رضا - بندرعباس
    منظورتان از لنز ارزان نیکون کدام لنز است؟ این در حالت کلی بستگی به رنج دلخواه شما دارد. مثلا نیکون لنز Walkaround 18-105 مناسبی دارد و کنون یک 85-15 جذابتر!
    و ده ها لنز ریز و درشت و واید و تله دیگر..
    بهتر است ابتدا لنز خودتان را مشخص کنید، زیاد هم لازم نیست در ابتدا جیب خودتان را بچلانید. اگر همین دوربین را با همین امکانات نگه دارید، که چه بهتر! اگر هم برای تعویض آن اصرار دارید، در همین رده ، دوربین D3100 را با لنز 105-18 بسیار مناسب و کم هزینه خواهد بود و با بقیه پولتان می توانید در آینده لنزهای کاملتر و تجهیزات مناسب تهیه کنید. کلا خرج کردن تمام پس انداز برای تهیه مثلا D7000 با یک لنز کیت را صلاح نمی دانم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6460

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    ارزانی لنز های نیکون ؟ معمولا لنز های مشابه قیمت های نزدیکی دارند شما نوع عکاسی خودتون رو مشخص نکردین تو لیستتون به ترتیب نیکون d7000 کنون 7d انتخاب بهتری هستند 60d بدنه ضعیفی داره
    با سلام میشه در مورد قسمت بولد شده توضیح بدید؟؟!!
    persian.boy و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

حالا خوبه این دوستمون گفت لطفا فارغ از تعصب برندی جواب بدین. با چه منطقی به این ترتیب برتری رسیدین؟
    lamagra و NetNegar تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

در یکی دوتا پست قبلی دوستمون 3تا دوربین رو معرفی کردن و مونده بودن که کدومو انتخاب کنن... از اونجایی که من هم مشکل مشابهی با ایشون دارم، از دوستان تقاضا دارم یه کمک بدون تعصب (روی برند) و البته با دلیل ارائه کنن.

مدلهای انتخابی من به ترتیب اولویت:

Nikon D5100
    Nikon D3100
    Canon 550D (or Canon 600D

با سلام
    با بودجه شما گزینه های D5100 حذف میشه چون قیمتش در بدو ورود احتمالاً حدود 1 میلیون باشه!
    بین D3100 و 550D باید انتخاب کنید .
    نکته ای که خیلی مهمه یادتوون باشه اینه که موقع انتخاب دوربین بر اساس بودجه ، باید دوربینی انتخاب کنید که حدود 100 تومت از بودجه شما ارزونتر باشه!چرا؟چون علاوه بر دوربین لوازم جانبی مهمی هست که باید همون اول در کنار ئوربین تهیه کنید!بعنوان مثال شما نیاز 100% به یک کارت حافظه دارید که مدل 8 گیگ اون بین 30 تا 40 تومن قیمت داره ! نیاز یه فیلتر لتز دارید که جنس خوبش 10 تا 20 تومن هزینه داره ! نیاز به یه کیف مخصوص دوربین هم دارید و همونطور که میدونید این محصول بطرز ناجوانموردانه ای گرونه !
    پس اینطوری حساب نکنید که اگه 850 بودجه دارم ببینم چه دوربینی توو این رنج پیدا میشه بلکه همیشه دوربینی رو انتخاب کنید که 100 تومنی از بودجتون ارزونتر باشه
    موفق باشید
    Saeed Barikani، Walkman، prana و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    با سلام میشه در مورد قسمت بولد شده توضیح بدید؟؟!!
    سلام به نسبت ۳ مدل دیگه که مد نظر ایشون بود (7d d7000 d300s)
    Anoosh-Em و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

يه چيز ديگه مزيت يا كيفيت دو برند بالا .... چيز خاص ديگه هم هست بدور از تعصب لطف كنيد بگيد

درود

دوست عزیزی که قصد بررسی و تحقیق پیرامون مسائل فنی دارید ، این راه خوبی برای اطلاعات گرفتن نیست. با مطرح کردن چنین چیزی تنها چیزی که عایدتان نمیشود نتیجه صحیح درست هست.

دوستان اگر قرار است سوالی بپرسند یا اگر قرار است پاسخ های مستدلی داشته باشند ، از بکار بردن چنین واژه هایی پرهیز کنند.

با سپاس

انوش
    prana، superman_gh و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

سلام به نسبت ۳ مدل دیگه که مد نظر ایشون بود (7d d7000 d300s)
    بله درست هست که در این بین آن سه مدل بدنه ای آلیاژ منیزیمی دارند و
    عایق در برابر رطوبت و گرد و غبار هستند و 60d فاقد این موارد هست، و از این نظر که مقصود نظرتان بود حق با شماست
    اما برای استفاده در محیط خانه یا استودیو نداشتن این موارد مشکلی هم نیست .

موفق باشید

انوش
    Walkman، aliii و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    165

درود.
    براي خريد دوربين من بين d5100 و d90
    دو به شک هستم.
    ممنون ميشم راهنمايي کنيد.
    موارد استفاده:
    براي عکاسي در استديو و مدلينگ و عکسهاي پرتره و همچنين عکاسي در طبيعت کوه و..
    اين اولين دوربين ديجيتالي است که دارم تهيه ميکنم قبلا" با آنالوگ کار ميکردم
    d90 يه دوربين فوق العادس که کلاس بالاتري داره و نقد هاي خيلي خوبي گرفته و کارآييش رو ثابت کرده.
    d5100 هم سنسور d7000 رو داره يه سري قابليت مثل اتوفوکوس و... در بدنش نيست که نميدونم با اين توصيفات در رده entery level قرار ميگيره يا نه

منتها چند ملاک در خريد براي من واقعا"مهمن که صبر کردم:
    1.آيا اسکرين d5100 قابل چرخش هست تا درجه اي که بشه از خودت سلف پرتره بگيري(همانند اسکرين هاي فيلمبرداري هندي کم) اگه مقابل دوربين بايستي يا نه؟(من با خيلي از فروشندگان و نمايندگي ها صحبت کردم و صراحتا" و با اطمينان اعلام کردن خير!!!.در همون پشت دوربين تنها قابليت چرخش داره ولي سايت نيکون اگه ببينيد چيز ديگه اي نشون ميده.)
    واقعا" گيج شدم!!
    2.,مسلما" مگا پيکسل بيشتر تعين کننده بهتر بودن نيست,اما من چاپ حتما" زياد انجام خواهم داد که 45*80 مثلا" چاپ ميکنم.امادر بهتر نمايش دادن عکسها با رنگ واقعي و شارپنس خوب و نويز کمتر کدام موفق ترن
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط poker نمایش پست ها
    1.آيا اسکرين d5100 قابل چرخش هست تا درجه اي که بشه از خودت سلف پرتره بگيري(همانند اسکرين هاي فيلمبرداري هندي کم) اگه مقابل دوربين بايستي يا نه؟(من با خيلي از فروشندگان و نمايندگي ها صحبت کردم و صراحتا" و با اطمينان اعلام کردن خير!!!.در همون پشت دوربين تنها قابليت چرخش داره ولي سايت نيکون اگه ببينيد چيز ديگه اي نشون ميده.)
    واقعا" گيج شدم!!
    بله. تصوير زير گوياست:

Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، prana و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني