صفحه 499 از 1201 نخستنخست ... 399 449 489 495 496 497 498 499 500 501 502 503 509 549 599 999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,981 تا 4,990 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا m_shr آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    دوست عزیز من فکر میکنم با این سرمایه شما نمیتونین دوربین مد نظرتونو خریداری کنین مگه اینکه دست دوم و یک چیزی تو مایه های دی 3100 نیکون بگیرین. در مورد شارپ و نورهای کم، نه که نشه ولی انتظار یک عکس مافوق کیفیت نداشته باشین خصوصا که دنیای عکاسی حرفه ای بدنه یک طرف، لنز مورد استفاده خودش یک طرف دیگه که با این بودجه شما من فکر نمیکنم تو dslr اون چیزی که مدنظرتونه به طور کامل محقق بشه. نظر من اینه رو گزینه هایی مثل کامپکتهای سری g کنون یا فوجی نتیجه بهتری با این بودجه براتون حاصل میشه یا یک مقدار صبر و پس انداز بیشتر.
    بازم دوستان و اساتید عزیز بهتر میتونن نظر بدن
    یا حق
    خب اگه بودجه رو افزایش بدم چه گزینه هایی رو پیشنهاد میدید؟
    راستی نظرتون در مورد canon 5d چیست؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shr نمایش پست ها
    من رنج قیمت 5d نمیدونم چنده ولی این دوربین خیلی قدیمیه. حداکثر بودجه ای که میتونین هزینه کنین رو اعلام کنین تا محدوده انتخاب هاتون معلوم بشه
    سپاس
    m_shr تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط m_shr نمایش پست ها
    شما ميتونی 40,550,1100 دی بگيری با لنز کيت
    5 دی بايد حدود 2500تومن باشه
    من دارم درسته منو ها قديميه اما چيزی که ميخوام رو داره و کيفيت عکس ها از دوربين های جديد تر کراپ بهتره
    هرچی باشه فول فريمه اما واسه شما که ميخوای تازه شروع کنی و بودجه محدودی داری خريد فول فريم به صرفه نيست چون قيمت لنز ها 2-3 برابر قيمت لنز های کراپه
    amir.komeily تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد loner آواتار ها
    تشکر کرده
    171

سلام. (ببخشید طولانیه)
    این اولین پست منه، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من به خاطر علاقه به عکاسی یه دوربین Sony HX100 خریدم و یک سال و نیم دستم بود.
    یه دوره یکماهه مبانی عکاسی هم رفتم، ولی از دوربینم راضی نبودم، همیشه با ایزو صد و نور کافی هم،
    عکس ها خوب در نمیومد، مثل نقاشی آبرنگ بود! رنگها انگار در هم بر هم بود!
    الان میخوام dSLR بخرم، از برند Nikon خوشم میاد (اگه نظری در این مورد دارین ممنون میشم بگید :) )
    الان میخم دوره پرتره ثبت نام کنم و حرفه ای تر به عکاسی نگاه کنم،
    بین D5100 و D5200 دو دل بودم، الان هم نمیدونم چه کار کنم که پولی که میدم حیف نشه.
    مثلا چند روزه به D7000 و D7100 و D90 هم فکر میکنم. در ضمن نمیتونم تا چندسال دیگه دوربینم رو هم عوض کنم.
    کمک کنید ممنون میشم. :)

تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط loner نمایش پست ها
    سلام. (ببخشید طولانیه)
    این اولین پست منه، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من به خاطر علاقه به عکاسی یه دوربین Sony HX100 خریدم و یک سال و نیم دستم بود.
    یه دوره یکماهه مبانی عکاسی هم رفتم، ولی از دوربینم راضی نبودم، همیشه با ایزو صد و نور کافی هم،
    عکس ها خوب در نمیومد، مثل نقاشی آبرنگ بود! رنگها انگار در هم بر هم بود!
    الان میخوام dSLR بخرم، از برند Nikon خوشم میاد (اگه نظری در این مورد دارین ممنون میشم بگید :) )
    الان میخم دوره پرتره ثبت نام کنم و حرفه ای تر به عکاسی نگاه کنم،
    بین D5100 و D5200 دو دل بودم، الان هم نمیدونم چه کار کنم که پولی که میدم حیف نشه.
    مثلا چند روزه به D7000 و D7100 و D90 هم فکر میکنم. در ضمن نمیتونم تا چندسال دیگه دوربینم رو هم عوض کنم.
    کمک کنید ممنون میشم. :)
    سلام
    ضمن خوش آمد گویی به فروم، loner عزیز من فکر میکنم یک بودجه برای دوستان تعریف بکن که بهتر بتونن راهنماییت کنن. خصوصا که مسلما بدنه یک طرف، بسته به بودجه تو دوستان لنز هم میتونن بهت معرفی کنن. به امید دیدن عکس های زیبات در آینده ای نه چندان دور
    موفق باشی
    یا حق
    loner تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    171

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    سلام
    ضمن خوش آمد گویی به فروم، loner عزیز من فکر میکنم یک بودجه برای دوستان تعریف بکن که بهتر بتونن راهنماییت کنن. خصوصا که مسلما بدنه یک طرف، بسته به بودجه تو دوستان لنز هم میتونن بهت معرفی کنن. به امید دیدن عکس های زیبات در آینده ای نه چندان دور
    موفق باشی
    یا حق

ممنون امیر جان،
    درست میگین، حواسم نبود.
    راستش اول، نظرم روی 3 تومن با لنز بود.
    اما الان میترسم به خاطر صرفه جویی بی مورد، فقط بودجه ام رو هدر بدم.
    اگه با یه خرید 3 تومنی (دوربین و لنز) میتونم تا 3 سال دیگه بدنه عوض نکنم. توی این رنج پیشنهاد بدین دوستان.
    اما
    اگه با این بودجه مجبور میشم زود بدنه عوض کنم یا عاقلانه تر اینه که بودجه ام رو بیشتر کنم، نهایتا تا 5 تومن (دوربین و لنز) پیشنهاد بدین.

تشکر کرده
    12403

ممنون امیر جان،
    درست میگین، حواسم نبود.
    اگه با یه خرید 3 تومنی (دوربین و لنز) میتونم تا 3 سال دیگه بدنه عوض نکنم. توی این رنج پیشنهاد بدین دوستان.
    اما
    اگه با این بودجه مجبور میشم زود بدنه عوض کنم یا عاقلانه تر اینه که بودجه ام رو بیشتر کنم، نهایتا تا 5 تومن (دوربین و لنز) پیشنهاد بدین.
    من در مورد برند کنون نمیتونم اظهار نظر کنم و امیدوارم دوستان دیگه که اطلاعات کامل تری دارند بیان تو میدون! ولی شخصا دی 7000 نیکون رو ترجیح میدم. اونم دست دوم تمیز چون الان حتی اگه صفر هم بخری و چند سال آینده بدنه رو بخوای عوض کنی یک ضرر خیلی قشنگ میکنی چون اون زمان این بدنه میشه بالای 6 ساله! پس دست دوم تمیز = کمترین ضرر در آینده و بودجه اضافه برای خرید لنز و بقیه وسایل. از اونجایی هم که قصد عکاسی پرتره داری فکر میکنم لنز و وسایل نورپردازی رو هم میتونی دست دوم تهیه و اینجوری با بودجه کمتر از 5 تومن کارو شروع کنی. بازم از دوستان و اساتید بهتر میتونن راهنمایی کنن.
    یا حق
    loner تشکر می‌کند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

ممنون امیر جان،
    درست میگین، حواسم نبود.
    اما
    با سلام
    در تایید فرمایشات جناب کمیلی و با اجازه ایشان، قطعا اگر هر2 بدنه D5200 و D7000 رو از نزدیک فقط ببینید متوجه خواهید شد که اولی در قبال دومی یک اسباب بازی بیش نیست(از لحاظ جنس و استحکام بدنه)
    ولی خب اگر فیلمیرداری هم مد نظرتون هست بد نیست عنوان کنید، چون D7000 فیلمبرداریش 24f/s هست متاسفانه والا یکی از بهترین در رده خود میباشد.
    قیمتش هم نسبت به بودجه ی اولیه شما نسبتا مناسبه
    ولی اگر خواستین در رده D5xxx بگیرید پیشنهاد میدم 5200 رو انتخاب نمائید.. فیلمبرداری 60فریم در 1080، پردازنده قویتر، دوربین جدیدتر، رزولوشن بالاتر(در صورت نیاز)
    موفق باشید.
    amir.komeily، navid.danesh و loner تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    171

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    با سلام
    در تایید فرمایشات جناب کمیلی و با اجازه ایشان، قطعا اگر هر2 بدنه D5200 و D7000 رو از نزدیک فقط ببینید متوجه خواهید شد که اولی در قبال دومی یک اسباب بازی بیش نیست(از لحاظ جنس و استحکام بدنه)
    ولی خب اگر فیلمیرداری هم مد نظرتون هست بد نیست عنوان کنید، چون D7000 فیلمبرداریش 24f/s هست متاسفانه والا یکی از بهترین در رده خود میباشد.
    قیمتش هم نسبت به بودجه ی اولیه شما نسبتا مناسبه
    ولی اگر خواستین در رده D5xxx بگیرید پیشنهاد میدم 5200 رو انتخاب نمائید.. فیلمبرداری 60فریم در 1080، پردازنده قویتر، دوربین جدیدتر، رزولوشن بالاتر(در صورت نیاز)
    موفق باشید.
    سلام S_Mahdi عزیز،
    بله، درست میفرمایید بدنه D7000 و D7100 هردو خیلی مستحکم تر از D5xxx هست، و در ضمن weather sealing بودنش هم منو وسوسه میکنه.
    اما من بیشتر شنیدم که برای شروع عکاسی همه میگن از یه Mid-Size dSLR باید شروع کرد، علتش چیه؟ یعنی بده یه نفر با یه دوربین full frame یا چیزی مثل D7xxx
    شروع کنه؟
    ممنون که فیلم برداری رو گفتین، راستش فیلم برام مهمه ولی بیشتر عکسش برام مهمه.

{چه جوری میشه یه پست رو حذف کرد؟}

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام S_Mahdi عزیز،
    بله، درست میفرمایید بدنه D7000 و D7100 هردو خیلی مستحکم تر از D5xxx هست، و در ضمن weather sealing بودنش هم منو وسوسه میکنه.
    اما من بیشتر شنیدم که برای شروع عکاسی همه میگن از یه Mid-Size dSLR باید شروع کرد، علتش چیه؟ یعنی بده یه نفر با یه دوربین full frame یا چیزی مثل D7xxx
    شروع کنه؟
    ممنون که فیلم برداری رو گفتین، راستش فیلم برام مهمه ولی بیشتر عکسش برام مهمه.

{چه جوری میشه یه پست رو حذف کرد؟}
    درود
    دوست من دوربین هایی مثل d7000و 60dو....در واقع mid_size هستند و 5100 و ... در واقع entry level محسوب می شوند
    بهتره برای خرید بدنه زیاد هزینه نکنید و بودجتونو برای خرید لنز بذارید.... مثل دست دوم 60دی از کنون دی 7000 از نیکون البته دوربین هایی مثل 5100 و 5200 ویا 600 دی کنون هم بسیار مناسب هستند و با تجربه قبلی که شما داشتید این دوربین ها قطعا شما رو راضی می کنند ، حتما یادتون باشه یه دی 7000 با یه لنز کیت مثل 18 55 مثا اسلحه مشقی هست ولی 5100 با یه لنز خوب کارایی بهتری برای شما خواهد داشت البته این فقط برای مثال بود
    در ضمن پستها با تشخیص مدیران حذف می شوند
    Majix و loner تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography