صفحه 951 از 1201 نخستنخست ... 451 851 901 941 947 948 949 950 951 952 953 954 955 961 1001 1051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 9,501 تا 9,510 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام من قصد خرید دوربین دارم برای عکس های پرتره و خوانوادگی . عکاسی بلد نیستم ولی میخوام به طور کامل یاد بگیرم بودجه کم هم دارم تا 4 تومن لنز رو انتخاب کردم mm85 (1.8 . ;i که یک میلیون و پانصد تقریبا هست منتها هر کاری میکنم عکسهای بدنه کراپ برام جالب نیست وقتی عکس رو توی سایز اصلی خودش نگاه میکنی خیلی شفاف نیست گوشه های تصویر که کلا کدر میشه ولی عکس با سایز کوچیک تقریبا خوبه ولی مهم اینه که تو سایز واقعی چطوری باشه . از یه طرف بدنه 750 گرونه ولی میتونم بدنه 610 بگیرم ولی 610 رومیگن مشکل داره روغن پاشی و این چیزا لطفا راهنمایی کنید در ضمن عکسهای 7100 و 7200 هم با 5300 و 5500 از نظر من فرقی نداشت که جالب نیست تو سایز واقعی . قصد عکاسی توی تاریکی هم ندارم میخوام یه بدنه با یه لنز بگیرم 7 8 سال استفاده کنم . ممنون میشم راهنمایی کنید
    مشکل گوشه های تصویر بخاطر لنز هست نه سنسور!

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    با در نظر گرفتن لنز ثابت مثل 85 یا 50 در نور یکسان و کافی مثل نور بیرون در وسط روز عکسهای بادی های فول به نظرم شفاف تر از کراپ هست پس چطور شما میگی بدنه 7200 با 750 خیلی فرق نمیکنه توی نور کافی؟ توی بدنه کراپ کلا گوشه های تصویر افتضاح میشه . کلا پرتره های که با بدنه فول دیدم جزئیات صورت خیلی شفاف تره کاملا طبیعی و زنده ولی تو کراپ ماتی زیاد داره . تمام دی پی ریوی رو زیر و رو کردم سمپل های مختلف کراپ تو پرتره جالب نبست . تو کراپ یه خورده از وسط فوکوس به کناره ها میری ماتی و تاری شروع میشه
    سلام
    امشکل گوشه های تصویر دو دسته است:
    شفافیت کم (شارپنس کمتر) در گوشه ها
    تیره تر بودن (وینیه تینگ) در گوشه ها
    اگر یک لنز فول فریم را روی هر دو دوربین فول فریم و کراپدار ببندیم، مشکل گوشه های تصویر در دوربین فول فریم بیشتر از کراپدار است. در دوربین کراپدار نسبت به دوربین فول فریم بخش کوچکتری از دایره تصویر خروجی لنز، روی سنسور ثبت می شود پس بخش کمتری از گوشه های تصویر که مشکل دارند در تصویر ثبت می شود.
    ارادت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

Nikon D7100 kit 18-140
    یا
    Nikon D7100 kit 18-105
    ?

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    شما ابتدا مدت 2-3 ماه وقت بزارید مسائل اولیه عکاسی و نیز عکاسی صنعتی (نگفتید از چه چیزی می خواید بگیرید) . کیت لنز هم یعنی لنزی که همراه دوربین شرکت سازنده میفروشه . شما به یک دوربین ، لنز پرایم یا لنز کیت (بسته به مدل عکاسیتون) و یک فلاش اکسترنال حداقل لازم دارید . ابتدا باید مبانی عکاسی رو بگذرونید و بعد دوره های عکاسی صنعتی
    ممنونم ازراهنمایی
    کالاهایی ک میخام عکس بگیرم اکثرا پیپ هستند.
    دررابطه با کلاس عکاسی;ایا باید سه دوره مقدماتی صنعتی و نورپردازیو شرکت کنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    این اعتماد به نفس زیادی چیز خوبی نیست
    آخه چه کاریه عکسی 2 تومان بدید یک عکاس براتون بندازه 100 بار بهتر از کاری خواهد بود که خودتان انجامش بدهید و کار را نابود کنید
    سر فرصت هم عکاسی یاد بگیرید
    برای این کار حداقل 2-3 میلیون دوربین و لنز لازمه 1.5 هم نور

اگر هم دوست دارید و اصرار دارید کار را نابود کنید یک عدد g16 بردارید بیوفتید به جون کار
    جناب اعتماد بنفس نیس
    یادگیریه
    میخام یه سایت اینترنتی راه بندازم و نیاز دارم به یادگرفتن عکاسی هم برای سایت هم برای کاتلوگ تا بتونم تبلیغ کنم
    ریسک کار بالاس تاجایی ک امکان داره کمتر هزینه میکنم برای همین هم از عکاس استفاده نمیکنم
    جای قضاوت راهنمایی ام میکردید

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط موسوی نمایش پست ها
    جناب اعتماد بنفس نیس
    یادگیریه
    میخام یه سایت اینترنتی راه بندازم و نیاز دارم به یادگرفتن عکاسی هم برای سایت هم برای کاتلوگ تا بتونم تبلیغ کنم
    ریسک کار بالاس تاجایی ک امکان داره کمتر هزینه میکنم برای همین هم از عکاس استفاده نمیکنم
    عزیز از اونجایی که خودم 5-6 سال کارم عکاسی صنعتی بود دارم بهتون میگم همین الان میتونم سایتی رو بهتون معرفی کنم که با دوتا سافت باکس و یه خیمه و یه ست 450D + 18-55 و یه 100 ماکرو دارن عکاسی صنعتی میکنند و روزانه بیشتر از 50 عکس دارند تو سایتشون آپلود میکنند.
    کل تجهیزات عکاسیشون 2.5 میلیون هم نمیشه اما دارن ماهی 5 میلیون حقوق میدند به 2تا عکاسشون.یک شرکت با توان مالی زیاد که دفتر اصلیشون تو زعفرانیه هست و اگر اسم سایتشون رو بگم شاید باور نکنید.
    هر وقت هم چه شما و چه دیگر دوستان خواستند میتونید بیایید با هم بریم و روند کار رو از نزدیک ببینید.
    در کل همه اینها رو گفتم که به این برسم تجهیزات کاری نمیکنه برای کسی.90% خروجی بسته به اپراتوری داره که عکاسی و ادیت میکنه.مخصوصا تو عکاسی صنعتی که در کنار نور ادیت تاثیر بسیار بالایی داره
    شما هم حالا با کمک دوستان یه تجهیزاتی فراهم بفرمایید و با کلاس ها و مرور زمان تجربه انجام شدنی میشه.
    Nima Sadigh و siosha تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط موسوی نمایش پست ها
    جناب اعتماد بنفس نیس
    یادگیریه
    ما راهنمایی کردیم ولی چون شما اطلاعاتی از عکاسی ندارید متوجه نشدید
    قبل از هر چیزی کلاس عکاسی + فوتوشاپ شرکت کنید
    بدون 4حداقل 4 میلیون نمیتوان عکاسی صنعتی و اشیا قابل قبول انجام داد مگر دست دوم گیر بیارید و یا خودتون را تحت فشار بگذارید و با نور ثابت برای خودتون خیمه درست کنید که باز هم نیاز به دانش و شناخت نور دارد
    ویرایش توسط siosha : Friday 25 December 2015 در ساعت 00:37

كاربر جديد AMIRGHS640 آواتار ها
    تشکر کرده
    75

خدا رو شکر دوربین d750 نیکون با لنز 24-70 دیاف 2.8 نیکور گرفتم که بسیار راضی هستم.
    در خدمت عزیزان هستم اگر سوالی بود .
    obsidiyan و ali.rezaie تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    633

سلام دوستان ارجمندم

جهت عکاسی حرفه ای کدام یک مناسبتر است؟

Canon EOS 70D 18-135

Nikon D7100 kit 18-140

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.hosseini نمایش پست ها
    سلام دوستان ارجمندم

جهت عکاسی حرفه ای کدام یک مناسبتر است؟

Canon EOS 70D 18-135

Nikon D7100 kit 18-140
    هر دو دوربین و لنز کیت که مد نظرتان هستند عالی و می توان گفت بی نقص هستند.
    اگر بین شان مردد هستید به فروشگاهی بروید و هر دو را دست بگیرید و با هر کدام بیشتر ارتباط برقرار کردید همان را بخرید.
    msh2200، S.Khosravi و ali.hosseini تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4