صفحه 51 از 1201 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 551 1051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ..... ا

مثلاً همین عکاس حیات وحش که 20 - 30 تومن باید هزینه تجهیزات کنه، منبع درآمدش از کجاست؟
    از ارگان ها (ارگان های بدن را نمی گویم!) که بگذریم و سازمان ها را هم که پشت سر بگذاریم. می رسیم به شرکت های بزرگ البته نه حتی خیلی بزرگ! مثلا می بینند که نیاز به حدود 100 شات از روند پروژه دارند از دو تا عکاس قیمت می گیرند می بینند هر شات 10 هزار تومان میشه میگن خوب یک دوربین 1میلیونی می خریم حالا کافیه یک نصبت تناسب ببندید بین بزرگی پروژه تعداد عکس ها و قیمت دوربین فکر کنم خیلی زود به فول فریم می رسیم! مثلا تونل توحید هتل فلان مشهد مرکز همایش های بین المللی (بخوانید سالن کنسرت ها ی وطنی) برج میلاد .... حالا این ها به کنار!

برای یک آرایشگاه گاهی عکاسی می کردم اما مدیره محترمه خیلی زود تصمیم گرفتند خودشان دوربین بخرند و بهترینش را هم بخرند لذا یک عدد 5دی مارک 2 به همراه 105-24 تهیه فرمودند ...

اما یک عکاس- فیلمبردار طبیعت هم می شناسم که آرزوی داشتن دوربین های فیلمبرداری سریع را دارد یا آرزوی داشتن پرایم 600 مم و جالب اینکه چون ایشون معروف است یکی از برند های معروف پیشنهاد اسپانسری به ایشان داده جالب تر اینکه چون در استخدام رسانه ملی است اجازه پذیرفتن این پیشنهاد را ندارد.

از همه این ها که بگذریم دوربین فقط کنون و نیکون نیست همه را بر رسی کنید!
    Hamid-P و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    کم کم تفاوت در ایزو 1600 داره میشه تفاوت خروجی فاضلاب (نیکون) و چشمه .....
    جناب غفاری فکر نمیکنید کمی دارید اغراق میکنید؟
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_kh نمایش پست ها
    جناب غفاری فکر نمیکنید کمی دارید اغراق میکنید؟
    بهنام عزیز
    قطعا حرف من اغراق امیز است اما شما هم فکر نمیکنید این جمله کمی اغراق امیز است:

تا چند سال پیش تفاوت های کلی در کیفیت عکس ها میان کانن و نیکون وجود داشت که ناشی از کیفیت سنسور ها بود

ایا تا چند سال پیش تفاوتهای کلی در کیفیت کانن و نیکون بود؟ اصلا پس به چه دلیلی عکاسان با این تفاوت حاضر میشدند پولشان را برای نیکون بپردازند؟ ایا برای مثال خروجی دوربینهای 4-5 سال پیش نیکون و کنون اینقدر اختلاف کیفیت داشتند.
    شکی نیست که برای Astro Photography یا عکاسی در شب کنون انتخاب اول بود به خاطر اینکه در نوردهی طولانی و ایزو بالا بهتر جواب میداد که البته شاید هنوز هم کنون انتخاب اول باشد.

البته چند سالی است که من وارد بحث های برندی نمیشوم و این یکی را شما و دوستان ببخشید
    M.Mobin و Ali Talebi تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه
    تشکر کرده
    844

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    اما یک عکاس- فیلمبردار طبیعت هم می شناسم که آرزوی داشتن دوربین های فیلمبرداری سریع را دارد یا آرزوی داشتن پرایم 600 مم و جالب اینکه چون ایشون معروف است یکی از برند های معروف پیشنهاد اسپانسری به ایشان داده جالب تر اینکه چون در استخدام رسانه ملی است اجازه پذیرفتن این پیشنهاد را ندارد.

از همه این ها که بگذریم دوربین فقط کنون و نیکون نیست همه را بر رسی کنید!
    با سلام.
    یکبار بحث تبلیغات و... را در تاپیک کنون یا نیکون مطرح کردم، متاسفانه بدجوری مورد عنایت دوستان قرار گرفتم. نمیخواهم بحثی بوجود بیارم، در چند جمله بگویم:
    این مورد که گفتید کم نیستند، بسیارند. دلیلی ندارد عکاسان بزرگ دوربین و لنز و برند را بخرند، مجانی هم دریافت میکنند. برای تبلیغات این هزینه ها برای یک برند هیچ است.
    چه بسیارند فوتبالیست ها و کلا ورزشکارانی که قرارداد میبندند و چندین سال(حتی یک عمر!!) از لوازم ورزشی یک مارک استفاده میکنند.(دیوید بکهام، زیدان، رونالدو، کاکا، کریستیانو رونالدو، رونالدینهو؛ شکیل اونیل، فدرر و.... همه حرفه ای هستند و حرفه ای انتخاب میکنند(هیچ وقت تبلیغ بکهام برای تیغ را فراموش نمیکنم):biggrin:)
    این در همه حرفه ها است، حتی عکاسی.
    حمید
    6D / 24-70L f2.8 II / 24-105L / 70-200L f2.8 III / 600EX / 430EX II
    parsluxe.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 7D

سلام.
    میشه راهنمایی کنید از کجا بخرم این 7 دی رو؟
    و اینکه برای شروع چه لنزی رو بگیرم بهتره؟
    این اولین دوربین SLR که دارم میخرم.
    متشکرم

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

برای مرکز خرید به امضای فرهاد خان مراجعه کنید ( موارد توصیه شده نیست و جهت راهمنایی هست - دیگر فروشگاههای فروش دوربین و تجهیزات دیگر هم در سطح شهر فراوانند )

انتخاب لنز Walk Around برای دوربینهای کانن

یک سوال

ایا این دوربین را از لحاظ امکانات و غیره با دیگر دوربین ها مقایسه کرده اید و اینکه تمامی موارد کاربردی هست ؟

این سوال رو پرسیدم چون بار اول هست که دوربین DSLR می خرید
    Arshak تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها
    برای مرکز خرید به امضای فرهاد خان مراجعه کنید ( موارد توصیه شده نیست و جهت راهمنایی هست - دیگر فروشگاههای فروش دوربین و تجهیزات دیگر هم در سطح شهر فراوانند )

انتخاب لنز Walk Around برای دوربینهای کانن

یک سوال

ایا این دوربین را از لحاظ امکانات و غیره با دیگر دوربین ها مقایسه کرده اید و اینکه تمامی موارد کاربردی هست ؟

این سوال رو پرسیدم چون بار اول هست که دوربین DSLR می خرید
    ممنون از جوابتون.

من قبلا قصد خرید دوربین Nikon D90 رو داشتم ، هم از نظر قیمت برام مناسب بود هم امکاناتش کافی بود.
    با دیدن ربویو این دوربین تو سایتهای مختلف تصمیم گرفتم صبر کنم که وارد بازار شه، که شد و تفاوت قیمتش با D90 حدود 700-800 تومانه.

میخوام بصورت حرفه ای عکاسی کنم.طبیعت و مردم و...
    موضوع اینه که نمیتونم بگم الان D90 یا یک چیز پایین تر بخرم بعد 2 سال دیگه عوضش کنم.
    میخوام یک دوربینی بگیرم که حالا حالا داشته باشم و احتیاج به تعویضش نداشته باشم.
    یکم گیچ شدم والا.:confused:
    یه دوست گفت که یک دوربین فول فریم بگیرم Nikon D700 رو معرفی کرد.
    ولی اون دیگه خیلی گرون میشه برام.
    نمیدونم اصلا این 7d بکارم میاد برای شروع؟ یا هزینه اضافی و الکی کردنه؟:confused:
    ممنون

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshak نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

من قبلا قصد خرید دوربین Nikon D90 رو داشتم ، هم از نظر قیمت برام مناسب بود هم امکاناتش کافی بود.
    با دیدن ربویو این دوربین تو سایتهای مختلف تصمیم گرفتم صبر کنم که وارد بازار شه، که شد و تفاوت قیمتش با D90 حدود 700-800 تومانه.

میخوام بصورت حرفه ای عکاسی کنم.طبیعت و مردم و...
    موضوع اینه که نمیتونم بگم الان D90 یا یک چیز پایین تر بخرم بعد 2 سال دیگه عوضش کنم.
    میخوام یک دوربینی بگیرم که حالا حالا داشته باشم و احتیاج به تعویضش نداشته باشم.
    یکم گیچ شدم والا.:confused:
    یه دوست گفت که یک دوربین فول فریم بگیرم Nikon D700 رو معرفی کرد.
    ولی اون دیگه خیلی گرون میشه برام.
    نمیدونم اصلا این 7d بکارم میاد برای شروع؟ یا هزینه اضافی و الکی کردنه؟:confused:
    ممنون
    سلام
    دوست عزيز
    ابتدا بايد دقيقا بفرماييد مورد استفادتون چه ژانري از عکاسيه چون فرموديد ميخواهيد حرفه اي کار کنيد
    اگر منظورتون از حرفه اي کار در سطح قابل قبوليه بفرماييد چقدر پول داريد چون عکاسي فقط دوربين و لنز نيست
    اگر هدفتون عکاسي طبیعت و مردم با کمتر از اينها هم بهترين نتيجه ها رو خواهيد گرفت
    farhad44، Afshin.Prt و Arshak تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز
    ابتدا بايد دقيقا بفرماييد مورد استفادتون چه ژانري از عکاسيه چون فرموديد ميخواهيد حرفه اي کار کنيد
    اگر منظورتون از حرفه اي کار در سطح قابل قبوليه بفرماييد چقدر پول داريد چون عکاسي فقط دوربين و لنز نيست
    اگر هدفتون عکاسي طبیعت و مردم با کمتر از اينها هم بهترين نتيجه ها رو خواهيد گرفت
    حدود 2 تا 2100.
    بله منظورم در سطح قابل قبوله.

كاربر آشنا rebekaraz آواتار ها
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshak نمایش پست ها
    حدود 2 تا 2100.
    بله منظورم در سطح قابل قبوله.
    سلام
    دوستان عزیز ممنون میشم اگه لطف کنین و یه خورده در مورد مفهوم DIGIC در دوربین های کانن توضیح بدین و بزرگ و کوچک بودن عدد DIGIC چه تاثیری در تصاویر ثبت شده در سنسور را دارد ؟

صفحه 51 از 1201 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 101 151 551 1051 ... آخرینآخرین