صفحه 1001 از 1201 نخستنخست ... 501 901 951 991 997 998 999 1000 1001 1002 1003 1004 1005 1011 1051 1101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 10,001 تا 10,010 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2290

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh67 نمایش پست ها
    دوستاان عزیزاگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه خیلی خوشحال میشم.خیلی سر درگمم...
    دوست عزیز
    بین 700D و 650D تفاوت انچنانی نیست اگر بتونی 650D پیداکنی در خرید لنز یه کم دستت از لحاظ بودجه بازتره .با توجه به چیزی که گفتی فکر کنم لنز 18-135 STM تهیه کنید بهتره.
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Shikar آواتار ها
    تشکر کرده
    34

سلام
    بالاخره بعد از ماهها اطمینان از انتخاب

امروز رفتم پایتخت یه دوری بزنم .. جناب پیکسل یک D5300 18-140 انداخت دور گردنم و از مغازه امدیم بیرون
    همراه یک UV فیلتر 070067 به قیمت 45 هزار تومن و یک مموری Sandisk 32G U3 به قیمت 89 هزار تومن و خود دوربین هم که در سایت هست 2385000
    محافظ صفحه نمایش نگرفتم

برای اولین تجربه عکسهای گرفته شده همه در شب هست و از دید من عالی میتونم بگم

پیشنهاد من به دوستانی که نیاز به فیلم برداری زیاد ندارند همین ست هست

کیف و سه پایه هم باید بگیرم
    لطفا راهنمایی بفرمایید

ممنون از همه اساتید
    mostafa_1366 و E.K.Studio تشکر می‌کنند.

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    2166

نقل قول نوشته اصلی توسط vjk2589 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    سال نو مبارک
    من می خوام برای تولد همسرم که خیلی به عکاسی علاقه داره دوربینی در محدوده 1میلیون نهایتا تا 1و نیم با لوازم جانبی که واجبه بخرم (چیزایی که واجب نیست رو بعدا می خریم بیشتر بودجه ندارم)
    یه دوربین نیمه حرفه ایی می خوام برای عکاسی خانوادگی و طبیعت و اطلاعاتی ار دوربین ندارم . اما طی پرس و جو هایی که داشتم فهمیدم dslr بهتره درسته ؟
    چه دوربینی پشنهاد می کنید ؟
    برند کنون بهتره یا نیکون ؟
    چه لوازم جانبی برای استفاده اولیه لازمه حتما خریداری بشه ؟
    از وقتی که می ذارید کمال تشکر رو دارم
    سلام، بنده بدنه نیکون D3200 یا D5200 یا از کانن بدنه 600D یا D650 رو پیشنهاد میکنم.
    البته نیکون D3100 هم با قیمت 950 گزینه مقرون به صرفه با کیفیت تصویر مناسب و خوبیست.
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط vjk2589 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    سال نو مبارک
    من می خوام برای تولد همسرم که خیلی به عکاسی علاقه داره دوربینی در محدوده 1میلیون نهایتا تا 1و نیم با لوازم جانبی که واجبه بخرم (چیزایی که واجب نیست رو بعدا می خریم بیشتر بودجه ندارم)
    یه دوربین نیمه حرفه ایی می خوام برای عکاسی خانوادگی و طبیعت و اطلاعاتی ار دوربین ندارم . اما طی پرس و جو هایی که داشتم فهمیدم dslr بهتره درسته ؟
    چه دوربینی پشنهاد می کنید ؟
    برند کنون بهتره یا نیکون ؟
    چه لوازم جانبی برای استفاده اولیه لازمه حتما خریداری بشه ؟
    از وقتی که می ذارید کمال تشکر رو دارم
    سلام
    سال نو شما هم مبارك
    در اينكه DSLR براي علاقمندان جدي و كساني كه واقعا مي خوان وقت بذارن كاملا مناسبه بحثي نيست. DSLR ها نتايج فوق العاده اي به دست ميدن اگه واقعا براي فراگيري تلاش كنيد. اين كه ميفرمائيد DSLR بهتره در خصوص اين قشر صادقه. اما اگه توقع داريد بدون مطالعه كافي و يادگيري عميق مفاهيم، عكس هاي درخور نام DSLR ثبت كنيد در اشتباهيد. پيشنهاد ميكنم اول اين تاپيك رو با دقت مطالعه كنيد و بعد تصميمتون رو براي خريد DSLR قطعي كنيد.

SLR ارزان قیمت یا کامپکت گران قیمت؟
    ویرایش توسط Ali M.Rezaei : Wednesday 30 March 2016 در ساعت 07:28

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

با سلام خدمت اساتید عزیز، بنده خیلی علاقه به عکاسی داشتم همیشه ولی هیچ وقت فرصت نشده که بخوام حرفه ای دنبالش کنم الان قصد دارم شروع کنم و با مطالعه و کلاس رفتن بتونم دانش عکاسیمو افزایش بدم. البته قصدم صرفا گرفتن عکس های با کیفیت و عمق خیلی بالا از خودم و خونوادم تو سفر ها و طبیعت و ... است نه انتخاب عکاسی به عنوان شغل و حرفه ی اصلی. با بودجه ی زیر ۴ تومن خودم بادی nikon d7200 رو انتخاب کردم میدونم خیلی فراتر از نیازهای منه ولی دوس دارم یه بادیه خیلی خوب داشته باشم تا تو آینده که حرفه ای تر شدم با خرید لنز های مختلف کیفیت کارمو افزایش بدم و دیگه تا سالها نیازی به تغییر بدنه نباشه.
    (البته قبلا بین d7100 و canon 70d به خاطر وای فای صفحه چرخان و تاچ اسکرین و فوکوس بهتر کنون مردد بودم که با اومدن 7200 با وای فای و فوکوس بهتر راحتتر نیکون رو انتخاب کردم)
    به نظرتون 7200 بدنه ای هست که با توجه به نیازهام تا سالها نیازی به تغییر بادی حس نشه ؟
    در مورد کیفیت برند نیکون در مقابل کنون چی ؟ با توجه به اینکه کنون made in japan هست. (که البته میدونم اصلا اهمیتی نداره. )

حالا سوال اصلیم اینه که اگه برای شروع بخوام فقط یک لنز بخرم ، لنزی که اکثر نیازهامو برطرف کنه و کیفیت خوبی هم داشته باشه چیه؟
    دوم اینکه مثلا لنز ۱۸-۱۴۰ که با عنوان kit همراه دوربین فروخته میشه با لنز ۱۸-۱۴۰ ای که خودمون جدا خریداری کنیم فرقی داره یا همونه ؟!
    کلا برا لنز پیشنهادتون چیه که فعلا نیازهامو (عکاسی از افراد تو طبیعت و سفر و نور کم و عکس های خانوادگی)با کیفیت بالا برطرف کنه؟!

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

سلام بادی 750 نیکون بگیر با لنز 24-120 تا 10 سال بی نیاز از بادی و لنز میشی .اگه کیفیت و عمق برات مهمه فقط به بادی فول فریم فکر کن. چون 3 4 سال دیگه همین موبایل ها تقریبا به کیفیت عکس دوربین های هاف فریم خواهند رسید کما اینکه همین الان ایفون 6 از یه بادی هایی مثل 3100 نیکون و 500d کنون و ..... خوشگل تر عکس میگیره
    Alii. Fath تشکر می‌کند.

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط Alii. Fath نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید عزیز، بنده خیلی علاقه به عکاسی داشتم همیشه ولی هیچ وقت فرصت نشده که بخوام حرفه ای دنبالش کنم الان قصد دارم شروع کنم و با مطالعه و کلاس رفتن بتونم دانش عکاسیمو افزایش بدم. البته قصدم صرفا گرفتن عکس های با کیفیت و عمق خیلی بالا از خودم و خونوادم تو سفر ها و طبیعت و ... است نه انتخاب عکاسی به عنوان شغل و حرفه ی اصلی. با بودجه ی زیر ۴ تومن خودم بادی nikon d7200 رو انتخاب کردم میدونم خیلی فراتر از نیازهای منه ولی دوس دارم یه بادیه خیلی خوب داشته باشم تا تو آینده که حرفه ای تر شدم با خرید لنز های مختلف کیفیت کارمو افزایش بدم و دیگه تا سالها نیازی به تغییر بدنه نباشه.
    (البته قبلا بین d7100 و canon 70d به خاطر وای فای صفحه چرخان و تاچ اسکرین و فوکوس بهتر کنون مردد بودم که با اومدن 7200 با وای فای و فوکوس بهتر راحتتر نیکون رو انتخاب کردم)
    به نظرتون 7200 بدنه ای هست که با توجه به نیازهام تا سالها نیازی به تغییر بادی حس نشه ؟
    در مورد کیفیت برند نیکون در مقابل کنون چی ؟ با توجه به اینکه کنون made in japan هست. (که البته میدونم اصلا اهمیتی نداره. )

حالا سوال اصلیم اینه که اگه برای شروع بخوام فقط یک لنز بخرم ، لنزی که اکثر نیازهامو برطرف کنه و کیفیت خوبی هم داشته باشه چیه؟
    دوم اینکه مثلا لنز ۱۸-۱۴۰ که با عنوان kit همراه دوربین فروخته میشه با لنز ۱۸-۱۴۰ ای که خودمون جدا خریداری کنیم فرقی داره یا همونه ؟!
    کلا برا لنز پیشنهادتون چیه که فعلا نیازهامو (عکاسی از افراد تو طبیعت و سفر و نور کم و عکس های خانوادگی)با کیفیت بالا برطرف کنه؟!

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    بله گزینه خوبیست D7200+18-140 بگیرید و باقی بودجتونم هم خرج تجهیزات جانبی مانند کیف ، رم ، سه پایه و ... کنید . خیر فرقی نداره همون هست ولی لنزی که کیت هست ارزون تر در میاد . سریعتر دوربین رو خریداری کنید و بیشتر به دنبال یادگیری عکاسی باشید یکی از عوامل بسیار موثر کیفیت در عکاسی دانش عکاسی هست
    Alii. Fath تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    بله گزینه خوبیست D7200+18-140 بگیرید و باقی بودجتونم هم خرج تجهیزات جانبی مانند کیف ، رم ، سه پایه و ... کنید . خیر فرقی نداره همون هست ولی لنزی که کیت هست ارزون تر در میاد . سریعتر دوربین رو خریداری کنید و بیشتر به دنبال یادگیری عکاسی باشید یکی از عوامل بسیار موثر کیفیت در عکاسی دانش عکاسی هست
    خیلی ممنون از راهنماییتون. قطعا حتما همین کارو خواهم کرد.
    Farshid.Y تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    49

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    سلام بادی 750 نیکون بگیر با لنز 24-120 تا 10 سال بی نیاز از بادی و لنز میشی .اگه کیفیت و عمق برات مهمه فقط به بادی فول فریم فکر کن. چون 3 4 سال دیگه همین موبایل ها تقریبا به کیفیت عکس دوربین های هاف فریم خواهند رسید کما اینکه همین الان ایفون 6 از یه بادی هایی مثل 3100 نیکون و 500d کنون و ..... خوشگل تر عکس میگیره
    ممنون از پاسختون دوست عزیز ولی فکر نمیکنم منطقی باشه که نزدیک دو برابر بیشتر هزینه کنم و دوربین فول فریم بگیرم!!!!! برا منی که شغلم عکاسی نخواهد بود.
    کیفیت عکس موبایل هم به نظر بنده فقط تو شرایط نوری و محیطی ایده آل اونم در صورت نمایش روی صفحه ی موبایل و اونم از نگاه عوام شاید کیفیتی مشابه DSLR ها داشته باشه.
    I.Givili و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    ..... !

بله گزینه خوبیست D7200+18-140 بگیرید
    پیشنهاد فرشید جان منطقی و به صرفه است منم با نظر ایشون موافق هستم .
    پیشاپیش هم مبارکتون باشه
    M.Kazemi، lamagra، M.Nouri و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt