صفحه 1187 از 1201 نخستنخست ... 187 687 1087 1137 1177 1183 1184 1185 1186 1187 1188 1189 1190 1191 1197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,861 تا 11,870 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درود بر شما

سرعت ، دیافراگم ایزو رو قبل از اینکه فیلم برداری رو شروع کنید تنظیم میکنید وقتی فیلبرداری شروع بشه با همون تنظیمات شما شروع میشه
    پس برای تنظیم کردن اینها از مود Auto یا P استفاده نمیتوان کرد ( چون این پارامتر ها توسط دوربین تعیین میشن )

در مود A شما دایافراگم رو تعین میکنید سرعت رو خود دوربین تعین میکنه
    در مود S شما سرعت رو تعین میکنید دیافراگم رو خود دوربین تعیین میکنه
    در مود M هم دیافراگم و هم سرعت رو ،شما تعیین میکنید.

پاینده باشید
    سلام مجدد . تون تنظیمات a , m , s را در عکاسی استفاده میکنم . ولی برای فیلمبرداری بلد نیستم . با این وجود امروز حالت های مختلف را تست کردم .
    لایو ویو را فعال کردن و قبل از فیلمبرداری وارد تنظیمات شدم . ایزو را 1600 گذاشتم فاصله کانونی 18 ، نوردهی را نقطه مرکزی و فوکوس را در حالت AF-S قرار دادم . البته این تنظیمات اخری بعد از بالای ده بار تغییر بدست اومد و نتیجه حاصل بهتر از قبل بود و تقریبا میشه گفت اون حالت تار و واضح شدن دائم را تقریبا ندیدم .
    به عبارتی پیرو راهنمایی قبلی مشکل تا حد زیادی در حال رفع شدنه .
    با سپاس
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.

كاربر جديد Balakhan آواتار ها
    تشکر کرده
    20

اساتید گرامی، لطفا بنده رو در انتخاب بین 2 دوربین Nikon D5600 AF-P 18-55 VR یا Canon EOS M6 15-45mm IS STM راهنمایی بفرمائید. واقعا انتخاب بینشون سخته برام ... کاربرد اصلیمم عکاسی پرتره ( بیشتر در نور مصنوعی یعنی مهمونی خانوادگی و فیلم برداری مناسب ) هستش
    نظر خودم روی M6 هستش ولی میگن M6 با لنز نایاب EF-M 22mm F2 با ارزش میشه! چقدر تفاوت بین دو لنز EF-M 22mm F2 با EF-M 15-45mm IS STM هست؟
    اگر کسی M6 یا حتی M5 داره بی زحمت 2تا نمونه عکس بذاره برام

ویرایش: بعد از 1 هفته تحقیق از صبح تا شب! خرید رو زدم ( برای یکی از اقوامِ که مبارکش باشه ) ولی همچنان اگه کسی تفاوت عمده این 2تا لنز رو میدونه بی زحمت بگه و نمونه عکسم بذارید، ممنون
    ویرایش توسط Balakhan : Tuesday 13 February 2018 در ساعت 18:30

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان
    بند قصد ارتقا دوربینو دارم تا حدود ۳ و نیم هم بودجه دارم
    در حال حاضر یک 550d canon دارم با یه لنز ۱۸_۵۵ و ۵۰ میلیمتری و ۲۴ میلی متری
    مشکل من با 550d تعداد کم نقطه فکوس که فقط 9 نقطه هست و مشکل بعدی محدودیت در افزایش iso در شرایط نوری کم هستش که حتی با iso 400 و iso 800 هم دچار نویز میشم
    تا این قیمت بهترین گزینه چیه که نقاط فکوس بیشتری داشته باشه و حداقل تا iso 1000 عکس بدون نویز باشه؟
    canon 750d
    canon 800d
    canon 77d
    ایا اینا از دوربین خودم با iso بالاتر بهتر عمل میکنند؟با 550d نمیتونم iso از ۲۰۰ بالاتر ببرم و بالاتر از اون با زوم کمی نویز دیده میشه
    البته تصمیم داشتم به این مجموعه فلاش اکسترنالم اضافه کنم ولی با توجه به محدودیت در بالا بردن iso فعلا منصرف شدم و گفتم اول دوربینو عوض کنم

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط amirba71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بند قصد ارتقا دوربینو دارم تا حدود ۳ و نیم هم بودجه دارم
    در حال حاضر یک 550d canon دارم با یه لنز ۱۸_۵۵ و ۵۰ میلیمتری و ۲۴ میلی متری
    مشکل من با 550d تعداد کم نقطه فکوس که فقط 9 نقطه هست و مشکل بعدی محدودیت در افزایش iso در شرایط نوری کم هستش که حتی با iso 400 و iso 800 هم دچار نویز میشم
    تا این قیمت بهترین گزینه چیه که نقاط فکوس بیشتری داشته باشه و حداقل تا iso 1000 عکس بدون نویز باشه؟
    canon 750d
    canon 800d
    canon 77d
    ایا اینا از دوربین خودم با iso بالاتر بهتر عمل میکنند؟با 550d نمیتونم iso از ۲۰۰ بالاتر ببرم و بالاتر از اون با زوم کمی نویز دیده میشه
    البته تصمیم داشتم به این مجموعه فلاش اکسترنالم اضافه کنم ولی با توجه به محدودیت در بالا بردن iso فعلا منصرف شدم و گفتم اول دوربینو عوض کنم
    سنسور 550d مشابه دوربین 7d بوده است. مقایسه زیر را در dpreview مشاهده فرمایید تا اختلاف نویز تضاویر را متوجه شوید:

Capturehjkhjkl.JPG

پیشنهاد من انتخاب بین 80d و 77d و 800d است. سنسور 750d قدیمی تر از این سه دوربین است و داینامیک رنج سنسور قدیمی به شکل محسوس پایین تر است.

Capturehbjbjhkjkk.jpg

با توجه به اینکه شما قبلا سری xxxD کنون داشته اید پیشنهاد من 77d هست :

Capturemmmm.JPG
    SHOK53، 47amir و Balakhan تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان
    بنده یه مقصد خرید دوربین دارم خیلی تحقیق کردم الان یع کامپکت دارم که دادم دسته بچه ام !
    حدود یک هفته ای با یه کنون 750 دستم بود توی نور کم خیلی کیفیتش پایین بود البته با لنز 18-55 با توجه به اینکه حدود 3 تومن دوستم خرید کرده بود یه کم زده شدم
    البته با یه کنون 5 دی که ماله حدود 8 ساله پش هم بود عکس گرفتم البته با لنز 18-24 که فکر کنم لنز خالیش الان 5 تومن باشه با اینکه بادیش ماله فکر کنم حداقل 8 سال پیش بود اما عکس های که گرفت وحشتناک عالی بود
    حالا واقا درمونده شدم دی 750 که حدود 3 تومن هست اصلا راضیم نکرد اما کنون 5دی که فول فریم هست و ماله 8 ساله پیشه حداقل فوق العاده بود
    الان من موندم چیکار کنم
    پوله لنز ندارم اگر هم بتونم بخرم نهایتش می تونم 2.5 پول بدم برای یه دوربین اما هم با دی 5300 نیکنون کار کردم البته با 18-55 و هم دی 750 کنون اصلا راضیم نکرد
    حالا کمک کنید راهنمایم کنید چیکار کنم
    من بیشتر پورتره و طبیعیت عکس می گیریم

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده یه مقصد خرید دوربین دارم خیلی تحقیق کردم الان یع کامپکت دارم که دادم دسته بچه ام !
    حدود یک هفته ای با یه کنون 750 دستم بود توی نور کم خیلی کیفیتش پایین بود البته با لنز 18-55 با توجه به اینکه حدود 3 تومن دوستم خرید کرده بود یه کم زده شدم
    البته با یه کنون 5 دی که ماله حدود 8 ساله پش هم بود عکس گرفتم البته با لنز 18-24 که فکر کنم لنز خالیش الان 5 تومن باشه با اینکه بادیش ماله فکر کنم حداقل 8 سال پیش بود اما عکس های که گرفت وحشتناک عالی بود
    حالا واقا درمونده شدم دی 750 که حدود 3 تومن هست اصلا راضیم نکرد اما کنون 5دی که فول فریم هست و ماله 8 ساله پیشه حداقل فوق العاده بود
    الان من موندم چیکار کنم
    پوله لنز ندارم اگر هم بتونم بخرم نهایتش می تونم 2.5 پول بدم برای یه دوربین اما هم با دی 5300 نیکنون کار کردم البته با 18-55 و هم دی 750 کنون اصلا راضیم نکرد
    ببین دوست عزیز اگر بتونی 5 دی مارک 2 تمیز گیر بیاری خیلی عالیه تمیز زیر 30 هزار شات تا 3 تومن پیدا میشه برای لنز برای طبیعت هم 14 م م سامیانگ فوق العده شارپ و با کیفیته من خریدمش 1300 البته دست دو بسیار تمیز البته بگم لنز منواله ولی برای طبعیت اتو فوکوس زیاد معنی نداره چون وایده و معمولا فوکوس تو بینهایته البته فوکوس دستی اش هم فوق العاده راحته برای پرتره هم یک لنز 50 اس تی ام 1.8 یا نهایت 85 کفایت میکنه چون پرتره اتوفوکوس بیشتر به کار می اید اگر هم زیاد نمی خوای هزینه کنی لنز های منوال 135 هست که کیفیت عالی دارند من خودم دوربین فوجی ایکس تی 10 دارم کنون 5 دی مارک 1 که مال 13 ساله پیشه هم دارم خواستی بهم پی ام بده نمونه عکس هایی که گرفتم رانشونت بدم ببینی این لنز سامیانگ چیه واقعا اما توی بادی ها اگر هالف فریم بخوای نیکون 5300 با لنز سیگمای 17 50 هم برات پرتره را به ارمغان میاره و هم برات طبیعت را. بازنمونه عکس از اون هم دارم اگر خواستی پیام بده تا بهت بدم شگفت زده بشی مورد بعدی هم دوربین فوجی است که هم کیفیت عکس فوق العاده داره و هم کیفیت بدنه فوق العده داره باز اون هم نمونه دارم بهت میدم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الان من موندم چیکار کنم
    من هم 70دی دارم هم 5 دی ، برای من کیفیت عکس های 5 دی خصوصا در نور کم خیلی بهتر از 70دی هست. شخصا میگم با همون 5دی و لنز 50 میشه عکس های خیلی خوبی گرفت
    SHOK53، obsidiyan و Pedram88 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام. 800D فوکوس خودکار نداره؟ در کل نظرتون چیه نسبت به این مدل؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinstpc نمایش پست ها
    با سلام. 800D فوکوس خودکار نداره؟ در کل نظرتون چیه نسبت به این مدل؟
    داره
    خوبه
    siber و hosseinstpc تشکر می‌کنند.

كاربر جديد simanegar آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Question خرید دوربین DSLR بین پنج تا هفت ملیون تومان

با عرض سلام ، احترام و خسته نباشید
    سال نو را به همه شما عزیزان تبریک میگویم ، امیدوارم سالی پر از خیر و برکت داشته باشید
    قصد خرید یک دوربین DSLR با مشخصات زیر دارم :

بودجه : حدود پنج تا هفت ملیون تومان
    کاربرد : مستند سازی حرفه ای
    انتظارات : فیلم برداری و عکاسی با Sharpness بالا
    فوکوس بسیار سریع
    ضبط تصاویر به صورت 4K
    دارای امکانات ضبط صدای حرفه ای

طبق تحقیقی که بنده انجام دادم ، بهترین گزینه موجود در این رنج فیمت دوربین عکاسی سونی مدل آلفا 6500 می باشد
    اگر با این مشخصات و در این رنج قیمت دوربین بهتری را می شناسید لطفا آن را معرفی نمایید

با سپاس
    47amir تشکر می‌کند.