صفحه 1183 از 1201 نخستنخست ... 183 683 1083 1133 1173 1179 1180 1181 1182 1183 1184 1185 1186 1187 1193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11,821 تا 11,830 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط mourner9 نمایش پست ها
    بی زحمت یه کیت جدا گانه هم برای منظره بفرمایید
    کیت که جالب نمیشه ولی اگه پولش هست لنز AF-S NIKKOR 20mm f/1.8G ED
    nikon d750 + nikon 70-200 fl ed vr +godox v860 2 +sirui t-2004 xl

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.وقت بخیر.من میخوام دروبین بخرم.بین کانون d700 با لنز 135 و کانون d750 با لنز 18-55 ؟ تو بررسی ها هم حس کردم تقریبا قیمت و سخت افزار مشابه دارد.اما من خیلی سر در نمیارم و میخوام هدیه بخرم.دوستانی که اطلاعات دارند ممنون میشم راهنمایی کنن.متشکرم

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

با سلام.دوستان من قصد تعویض دوربینمو دارم درحال حاضر یه کنون 600دی دارم وتا الانم ازش راضی بودم ولی متاسفانه به علت ابعاد نسبتآ کوچیکش برام خوشدست نیست یعنی بهتربگم که اصلا مناسب دستای من نیست و خیلی نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم برای همین قصد فروش بادی ویا درصورت تغییربرند فروش مجموعه رو دارم.ازدوستان تقاضا دارم یه مدل مناسب که اندازه مناسبی هم داشته باشه برام معرفی کنید.اولویت هام به ترتیب عبارتست از:
    1)خودشت بودن وآرگونومی خوب
    2)بدنه مقاوم وضدگردو غبار
    3)نیکون و کنون بودنش مهم نیست جدای کیفیت عکاسی کیفیت فیلمبرداری مناسبی هم داشته باشه
    4)سقف بودجه بافروش دوربینم 4 تا نهایتآ 5 تومن
    سپاس

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط aryobarzan نمایش پست ها
    با سلام.دوستان من قصد تعویض دوربینمو دارم درحال حاضر یه کنون 600دی دارم وتا الانم ازش راضی بودم ولی متاسفانه به علت ابعاد نسبتآ کوچیکش برام خوشدست نیست یعنی بهتربگم که اصلا مناسب دستای من نیست و خیلی نمیتونم باهاش ارتباط بگیرم برای همین قصد فروش بادی ویا درصورت تغییربرند فروش مجموعه رو دارم.ازدوستان تقاضا دارم یه مدل مناسب که اندازه مناسبی هم داشته باشه برام معرفی کنید.اولویت هام به ترتیب عبارتست از:
    1)خودشت بودن وآرگونومی خوب
    2)بدنه مقاوم وضدگردو غبار
    3)نیکون و کنون بودنش مهم نیست جدای کیفیت عکاسی کیفیت فیلمبرداری مناسبی هم داشته باشه
    4)سقف بودجه بافروش دوربینم 4 تا نهایتآ 5 تومن
    سپاس
    کانن 80D دوربین کامل و مناسبی هست
    aryobarzan تشکر می‌کند.

كاربر جديد aryobarzan آواتار ها
    تشکر کرده
    234

ازبابت اندازه ظاهرا خیلی با 600دی خودم فرقی نداره درسته؟دوربین 60دی قبلا دست گرفته بودم آرگونومی فوق العاده ای داره که تو دست خیلی عالیه.

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط aryobarzan نمایش پست ها
    ازبابت اندازه ظاهرا خیلی با 600دی خودم فرقی نداره درسته؟دوربین 60دی قبلا دست گرفته بودم آرگونومی فوق العاده ای داره که تو دست خیلی عالیه.
    بهترین کار اینه که از نزدیک هم کانن 80D رو تست کنید و تو دست بگیرید و هم نیکون های سری 7.ببینید با کدوم ارتباط بهتری میگیرید.
    SHOK53 و aryobarzan تشکر می‌کنند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

با سلام خدمت دوستان گرامی و عزیز و اساتید محترم که خیلی تا به حال زحمتشون دادیم

بنده بعد از کلی زحمت تا 10 روز حدود 7.5 میلیون تومان فعلا بودجه واسه خرید لنز و بادی آماده می کنم
    برای ژانر پرتره دوستان واسه خرید لنز و بادی چه پیشنهاد هایی دارید ممنون میشم اگر کمی با دلیل توضیحاتتون رو محبت فرمایید

به دلیل علاقه وافرم و تعریف زیادی که از لنز 70-200 کانن شنیدم امیدوارم در صورتیکه بتونم جدی عکاسی را ادامه بدم اون لنز و مدنظر دارم اما طبیعی هست که الان با این بودجه دیگه نمیشه خرید کرد اون لنز رو 0 (البته دلیلی واسه انتخاب برند نیست )

از طرفی هم مزیت های فول فریم در عکاسی پرتره هم نمی دونم واقعا چقدر مهم و محسوس هست اما طبیعتا به دنبال کیفیت بالای عکس های خروجی هستم و عکاسی در شرایط غیر استودیویی را هم خواهم داشت
    حالا با اون مبلغ واسه بادی و لنز فعلا چه پیشنهاد هایی رو محبت می فرمایید دوستان
    و اینکه برای کسی که دوست داره جدی عکاسی رو ادامه بده نیم نگاهی هم به آینده فک می کنم خیلی بهتر باشه
    حالا چه از احاظ اینکه از عکاسی درآمدی داشته باشم یا نه

ممنون میشم کمی با دلایل و مفصل تر بنده را راهنمایی فرمایید تا به جمع هنرمندان و هنردوستان عزیز بپیوندم
    اشرفی از تبریز
    ویرایش توسط hossein_ashrafi : Monday 15 January 2018 در ساعت 14:06 دلیل: تکمیل

كاربر همراه
    تشکر کرده
    286

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_ashrafi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی و عزیز و اساتید محترم که خیلی تا به حال زحمتشون دادیم

بنده بعد از کلی زحمت تا 10 روز حدود 7.5 میلیون تومان فعلا بودجه واسه خرید لنز و بادی آماده می کنم
    برای ژانر پرتره دوستان واسه خرید لنز و بادی چه پیشنهاد هایی دارید ممنون میشم اگر کمی با دلیل توضیحاتتون رو محبت فرمایید

به دلیل علاقه وافرم و تعریف زیادی که از لنز 70-200 کانن شنیدم امیدوارم در صورتیکه بتونم جدی عکاسی را ادامه بدم اون لنز و مدنظر دارم اما طبیعی هست که الان با این بودجه دیگه نمیشه خرید کرد اون لنز رو 0 (البته دلیلی واسه انتخاب برند نیست )

از طرفی هم مزیت های فول فریم در عکاسی پرتره هم نمی دونم واقعا چقدر مهم و محسوس هست اما طبیعتا به دنبال کیفیت بالای عکس های خروجی هستم و عکاسی در شرایط غیر استودیویی را هم خواهم داشت
    حالا با اون مبلغ واسه بادی و لنز فعلا چه پیشنهاد هایی رو محبت می فرمایید دوستان
    و اینکه برای کسی که دوست داره جدی عکاسی رو ادامه بده نیم نگاهی هم به آینده فک می کنم خیلی بهتر باشه
    حالا چه از احاظ اینکه از عکاسی درآمدی داشته باشم یا نه

ممنون میشم کمی با دلایل و مفصل تر بنده را راهنمایی فرمایید تا به جمع هنرمندان و هنردوستان عزیز بپیوندم
    اشرفی از تبریز
    کانن ، نیکون، سونی
    کسی از بزرگواران مایل نیست به این پست جوابی لطف کنه ؟؟؟؟
    ویرایش توسط hossein_ashrafi : Monday 15 January 2018 در ساعت 22:11

كاربر همراه M.Moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    3146

سلام به همه دوستان و اساتید
    چند ماه پیش میخواستم ۵۰ م م بخرم که پشیمون شدم چون گفتم شاید نیاز باشه بدنه عوض کنم یا کوچ به برند دیگه
    سرتون رو درد نمیارم استفاده ام برای عکاسی مانتو و ژرنال هستش هم فضای باز هم استودیو البته فضای باز خیلی بیشتر
    نظرتون چیه برای خرید بدنه الان ۵۱۰۰ دارم ولی حالا که قراره لنزو ... بخرم اگر توی کنون انتخاب بهتری دارم خریدو یه سره کنم و بدنه رو هم عوض کنم
    d5100+18-105 nikon+sb800+190xprob+804rc2

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Moghadam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان و اساتید
    چند ماه پیش میخواستم ۵۰ م م بخرم که پشیمون شدم چون گفتم شاید نیاز باشه بدنه عوض کنم یا کوچ به برند دیگه
    سرتون رو درد نمیارم استفاده ام برای عکاسی مانتو و ژرنال هستش هم فضای باز هم استودیو البته فضای باز خیلی بیشتر
    نظرتون چیه برای خرید بدنه الان ۵۱۰۰ دارم ولی حالا که قراره لنزو ... بخرم اگر توی کنون انتخاب بهتری دارم خریدو یه سره کنم و بدنه رو هم عوض کنم
    به نظر من روی لنز و فلش سرمایه گذاری کنی خیلی نتیجه بهتری خواهید داشت تا اینکه بدنه رو بخوای عوض کنی .
    M.Moghadam تشکر می‌کند.
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way