صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50
Like Tree88تشکر

موضوع: از بین رفتن عکس ها بدون کاهش حجم

كاربر آشنا mSafdel آواتار ها
    تشکر کرده
    3685

امکان دانلود از لینکی که گفتید وجود نداره! لطفا روی یه آپلود سنتر دیگه و ترجیحا داخلی آپلود کنید (می تونید از PersianGig.com استفاده کنید)

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط roarad نمایش پست ها
    (سلام تو رو به خدا کمکم کنید خیلی برام مهمه یک سری عکس که با دوربین دیجیتال گرفته شده اند خراب شده و هیج چوری باز نمی شوند من با برنامه های که گفتید hex workshopباز کردم و کد هاشو بررسی کردم اما نمی دونم کدوم کد رو باید تغییر بدم تا باز شوند .حتی recoveryکردم اما فایده نداشت , چندین برنامه تعمیر عکس هم استفاده کردم باز هم جواب نداد .ممنون می شم کمکم کنید )
    دوستان سلام من دو تا از عکس ها رو گذاشتم لطفا راهنمایی کنید از برنامه batch text replace 2 هم استفاده کردم جواب نداد.
    http://rapidshare.com/files/3319283305/Desktop.rar
    سلام
    چه error ی میده؟ پسوندشون مگه عوض شده؟ پسوند عکسها چی هست؟ وبرنامه ای چیزی نصب کردید که این اتفاق افتاد؟ اگه برنامه ای نصب کردید ، که uninstall ش کنید. ممکنه درست شه.
    اگه نه که برنامه Picture Doctor رو هم اگه استفاده نکردید ، نصب کنید ممکنه کمک کنه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ممنونم دوستان لینک رو اصلاح کردم .error نمی ده عکس رو نمایش نمیده فقط یه ضربدر وسط صفحه میاد .ویروس باعث خراب شدن این عکس ها شده است . با picture doctor درست نشدند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

پیش فرض از بین رفتن عکس ها بعد از عکاسی

سلام دوستان. بنده چند وقتی هست که مشکلی پیدا کردم به این صورت که بعضی از عکسهایی که با دوربینم میگیرم خراب میشه و نه در داخل دوربین و نه داخل کامپیوتر نمایش داده نمیشه. حتی با برنامه هایی مانند فتوشاپ هم باز نمیشه. از برنامه های Picture Doctor و JPEG Recovery Pro و Hetman File Repair هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت. یک نمونه از عکس رو در لینک زیر آپلود کردم. حالا دوتا سوال دارم، اول اینکه اصلا راهی برای برگردوندن عکس ها هست و سوال دوم اینکه مشکل کار به نظر شما کجاست که برطرفش کنم تا دیگه عکس هام خراب نشه. یک دنیا ممنون میشم اگر کمکم کنید. باتشکر.

Download DSC_0946.rar

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط mhbazargani نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده چند وقتی هست که مشکلی پیدا کردم به این صورت که بعضی از عکسهایی که با دوربینم میگیرم خراب میشه و نه در داخل دوربین و نه داخل کامپیوتر نمایش داده نمیشه. حتی با برنامه هایی مانند فتوشاپ هم باز نمیشه. از برنامه های Picture Doctor و JPEG Recovery Pro و Hetman File Repair هم استفاده کردم ولی فایده ای نداشت. یک نمونه از عکس رو در لینک زیر آپلود کردم. حالا دوتا سوال دارم، اول اینکه اصلا راهی برای برگردوندن عکس ها هست و سوال دوم اینکه مشکل کار به نظر شما کجاست که برطرفش کنم تا دیگه عکس هام خراب نشه. یک دنیا ممنون میشم اگر کمکم کنید. باتشکر.

Download DSC_0946.rar
    معمولاً این مشکل در رم های نامرغوب بوجود میاد ، رم را فرمت کنید و دوباره مشکل را بررسی کنید.
    mhbazargani تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    معمولاً این مشکل در رم های نامرغوب بوجود میاد ، رم را فرمت کنید و دوباره مشکل را بررسی کنید.
    ممنون از راهنماییتون. باید تست کنم امیدوارم که جواب بده. اما برای عکس هایی که خراب شدند، راهی برای برگردوندن اونها وجود نداره؟!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوستان
    منم با عکسام دچار مشکل شدم با چنتا نرم افزار امتحان کردم درست نشد
    بیت های اول هگز فایلهارو عوض کردم بازم نشد
    لطفا کمک کنید
    چنتا عکس هم پیوست کردم
    متشکرم پیشاپیش
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

مشکلی که من با نام این تاپیک دارم اینکه اول مطلب رو که میخونم "از بین رفتن عکسها" فکر میکنم تاپیک بازیابی عکس و ریکاوری هست .

بدون کاهش حجم - برای شما هم سوال نیست که عکس رو چطوری بدون کاهش حجم ازبین ببرید .

لطفا اصلاح شود .
    Nikon D600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت دوستان
    متاسفانه من هم دچار همین مشکل شدم که فکر میکنم کار یک ویروس هست ولی نمیدانم که چظور میشه عکسهای با ارزشم را بازیابی کنم.... لطفا کمکم کنید.
    با خواندن توضیحات استادان فایل را به صورت هگزا باز کرد و در هدر آن مشکلی مشاهد نکردم. همچنین با برنامه های Picture Doctor و JPEG Recovery Pro و Hetman File Repair هم تلاش کردم ولی فایده نداشت.
    ویروس اسم و پسوند فایل عکس های jpg را عوض کرده مثال: AMmFLAEo5c.8a9b ولی تغییری در حجم و اندازه آن ایجاد نشده.

لطفا راهنمایی کنید که چکار کنم؟
    بسیار ممنونم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

باعرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    هم دقیقا همین مشکل رو دارم و عکسهام بعد اینکه ویروسی شده دیگه نمایش داده نمیشه و حتی تعدادی از فایلهای صوتی که البته مهم نیست و فقط عکسها مهم هستن. میخواستم بنده رو هم راهنمایی کنید با نرم افزاری که معرفی کرده بودین و فایل پیوستش زدم ولی تغییری ایجاد نشد. ممنون میشم منو راهنمایی و کمک کنین. با تشکر فراوان یکی از عکسها رو هم که البته نمیدونم چی هست بعنوان نمونه خدمتتون ارسال میکنم.
    ۲۰۱۵۱۲۰۱_۱۴۲۹۱۸

صفحه 5 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5