صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 51
Like Tree63تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX200 IS

كاربر جديد light_cottage آواتار ها
    تشکر کرده
    3

Lightbulb پاسخ: Canon PowerShot SX200 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط rollerblade نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما تفاوت کیفیت عکس sx110 و sx200 قابل ملاحظه است؟ با توجه به اینکه سنسور هر دو دوربین یکسان است به نظر میاد 12 مگا پیکسل sx200 خیلی به کار نیاید. من فکر می کنم باید سنسور بزرگتری روی این دوربین می گذاشتند. در ضمن اینکه هر دفعه فلاش دوربین بالا میاد خودش کلی باتری مصرف می کنه. من همون sx110 رو ترجیح می دم.
    مساله باطری خوب با لیتیوم شدن SX200 تا حدودی پوشش داده شده، هرچند با زوم اپتیکال به این بزرگی و 3 اینچ مانیتور هر باطری ای بهش فشار میاد، ولی اگه خیلی با زوم بازی نکنید و مراعات فلاش زدن بکنید و هی فیلم نگیرید مشکلی نیست. کیفیت یکیه ولی با توجه به 3 مگا پیکسل بیشتر بودن SX200 جزئیات درش بیشتره که پست قبلی عرض کردم احتیاجی نیست واقعاً!
    سنسور بزرگتر هم میزاشتن فروش G10 به مخاطره می افتاد، هنوز زوده. بگذارید سنسور SLR ها خفنتر بشه (که داره میشه، نمونش تکنولوژیهای جدید در 50D و 5D MKII هست)، زیر دستی ها هم بهتر میکنن، این یه سیاست معقول در ساخت و فروشه.
    C@non و R.Asgari تشکر می‌کنند.
    محمد حسین ایمانی
    http://HOSSEIN.AMINUS3.COM/PORTFOLIO

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

پیش فرض پاسخ: Canon PowerShot SX200 IS

دوست عزیز خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
    فقط SX110 تنها چیزی که یه مقدار اذیت میکنه نویز زیاد عکسها موقع تاریکی و در کل نور کم هست آیا تو SX200 هم در صحنه های تاریک و یا کم نور نویز مشاهده میشه یا خیر ؟
    سوال بعدیم اینه که آیا زمانی که زوم رو کم و زیاد میکنید صدای لنز زیاده ؟ راستش تو SX110 سروصدای لنز به نظرم زیاده

ممنون از توضیحاتتون
    R.Asgari، light_cottage و mamad1583 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

قیمت این دوربین الان چنده؟ نمایندگی کانن در اصفهان میگفت 450 تومان ولی اینطور که میبینم اینجا قیمت پایین تر دوستان نوشتند.
    R.Asgari تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3

Thumbs up پاسخ: Canon PowerShot SX200 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط C@non نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
    فقط SX110 تنها چیزی که یه مقدار اذیت میکنه نویز زیاد عکسها موقع تاریکی و در کل نور کم هست آیا تو SX200 هم در صحنه های تاریک و یا کم نور نویز مشاهده میشه یا خیر ؟
    سوال بعدیم اینه که آیا زمانی که زوم رو کم و زیاد میکنید صدای لنز زیاده ؟ راستش تو SX110 سروصدای لنز به نظرم زیاده

ممنون از توضیحاتتون
    خواهش میکنم، صدا در زوم SX200 مطمئناً کمتره چون از کیفیت ساخت بالاتری برخورداره، خوب ژاپنیه دیگه! (یعنی فعلا، چینی هاش چند ماه دیگه جای ژاپنی هاشو میگیره). اینجا تو تهران روبروی پاساژ علائدین، داخل پاساژ حافط با گارانتی ایده آل با قیمت 395 هم پیدا میکنید.
    درباره نویز بگم،اول یک سوال، آیا شما با تنظیمات بخش M دوربین ها کاملا آشنایی دارید و به آن مسلط هستید؟
    خوب ببینید برتری سری SX به IXUS دارا بودن AV,TV,M هست، مطمئن باشید نویز SX110 و SX200 از باقی کامپکت های تو بازار(به علت بزرگتر بودن سنسور) کمتره. اگه شما بتونید از بخش M دوربینتون به نحو احسن و با معلومات استفاده کنید خواهید دید که نویز کمتری نسبت به دوربین های دیگر خواهید داشت و همچنین نور دلخواه و طبیعی نتیجه میدهد. سری IXUS توانایی تنظیم دستی ندارند و در هر شرایطی خودشان اقدام به تنظیم میکنن که خوب چون شعور دوربین به انسان نمیرسه نمیتونن مثل PowerShot ُSX ها تنظیم کنن و کاربر مجبور به پذیرفتن نتیجه میشه ولی در SX دستتان باز است. من این اطمینان رو به شما میدم که اگر بصورت حرفه ای با SX110 رفتار کنید عکسهایی خیلی بهتر از IXUS 980 IS نوظهور (نسبت به SX110) خواهید گرفت!:cool:
    C@non و R.Asgari تشکر می‌کنند.
    محمد حسین ایمانی

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

اگه شما بتونید از بخش M دوربینتون به نحو احسن و با معلومات استفاده کنید خواهید دید که نویز کمتری نسبت به دوربین های دیگر خواهید داشت و همچنین نور دلخواه و طبیعی نتیجه میدهد
    چگونه؟
    farhad44 و Rofougaran تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    3

Wink پاسخ: Canon PowerShot SX200 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    چگونه؟
    :biggrin:
    نمیگم که جادو کنه استاد روشن!! منظورم اینه که نویز در SX200 و SX110 از کامپکت های دیگه کمتره، شما خودتون میدونید چگونه، درسته با ایزو 800 بدون فلاش رو دست عکس گرفتن نویز میاره اما بازم نویزش کمتر از کراپ 1/1.7-inch که IXUS 980IS داره! (میدونید که SX110 و SX200 دارای سنسور های 1/2.3-inch هستند) بازم بخوام حرفمو روشنتر بگم اینه که در یک شرایط تنظیم دستی از اتوماتیک برتری داره! اینو میخوام بگم!
    به نظرم این دوربینی که شما داری از باقی سره. نگران نویز نباش، بهتر از این نمیشه، باز بهتر میخوای ایزو رو بالا ببر سرعت شاتو پایین، رو پایه عکس بگیر!
    R.Asgari تشکر می‌کند.
    محمد حسین ایمانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    91

مطمئن باشید نویز SX110 و SX200 از باقی کامپکت های تو بازار(به علت بزرگتر بودن سنسور) کمتره.
    نمیگم که جادو کنه استاد روشن!! منظورم اینه که نویز در SX200 و SX110 از کامپکت های دیگه کمتره، شما خودتون میدونید چگونه، درسته با ایزو 800 بدون فلاش رو دست عکس گرفتن نویز میاره اما بازم نویزش کمتر از کراپ 1/1.7-inch که IXUS 980IS داره! (میدونید که SX110 و SX200 دارای سنسور های 1/2.3-inch هستند
    فکر مي‌کنم اين وسط يک اشتباهي رخ داده...
    سنسور Sx200 اندازه‌اش 2.3/1 اينچ است و کوچکتر از سنسور 1.7/1 اينچ است که در دوربين Ixus 980is به کار رفته است.
    به عبارت ديگر سطح سنسور اولي 0.43 اينچ مربع است ولي دومي 0.59 اينچ مربع. در نتيجه مسلماً نويز Ixus 980is کمتر خواهد بود.
    تصوير زير را ببينيد:

ویرایش توسط M@hdi : Wednesday 6 May 2009 در ساعت 12:22 دلیل: تکميل مطلب
    Austin.A، R.Asgari و light_cottage تشکر می‌کنند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

اصلا اگر اندازه سنسور را در نظر نگیریم، ایشان فرموده‌اند که " اگه شما بتونید از بخش M دوربینتون به نحو احسن و با معلومات استفاده کنید خواهید دید که نویز کمتری نسبت به دوربین های دیگر خواهید داشت و همچنین نور دلخواه و طبیعی نتیجه میدهد"

مد M مگر چه ویژگی دارد که باعث کاهش نویز شود؟ اگر منظور نوردهی مناسب باشد، حتی با دوربینی که مد P و A هم نداشته باشد، می‌توان با کمک Exp. Comp. و توجه به هیستوگرام، نوردهی مناسبی فراهم کرد. فقط کافی‌است که ایزو اتوماتیک نباشد که در IXUS ها می توان تنظیم کرد که این‌گونه نباشد.
    farhad44، R.Asgari و light_cottage تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    اصلا اگر اندازه سنسور را در نظر نگیریم، ایشان فرموده‌اند که " اگه شما بتونید از بخش M دوربینتون به نحو احسن و با معلومات استفاده کنید خواهید دید که نویز کمتری نسبت به دوربین های دیگر خواهید داشت و همچنین نور دلخواه و طبیعی نتیجه میدهد"

مد M مگر چه ویژگی دارد که باعث کاهش نویز شود؟ اگر منظور نوردهی مناسب باشد، حتی با دوربینی که مد P و A هم نداشته باشد، می‌توان با کمک Exp. Comp. و توجه به هیستوگرام، نوردهی مناسبی فراهم کرد. فقط کافی‌است که ایزو اتوماتیک نباشد که در IXUS ها می توان تنظیم کرد که این‌گونه نباشد.
    میبینم که اشتباه کردم! معذرت خواهی میکنم از جمع، آدم اشتباه میکنه دیگه! شرمنده. ذهنیتم اشتباه شکل گرفته بود و اصلا دوباره بهش فکر نکرده بودم که بفهمم...ممنونم که من رو از اشتباه در آوردید! هرگونه عتاب هم پذیرا هستم!
    (لطفاً در موضوع "پرتره استودیویی و خارج استودیدیی" عکس های من را ببینید و نقد کنید، بزارید ما هم پیشرفت کنیم تشکر)

و اینکه یه سوال دارم درباره عدد های خاصی که تو اطلاعات عکس (مثل 24:27) هست. اینا یعنی چه؟ (اگر جای سوالم اینجا نیست لینک بدهید لطفا بخونم، ممنون و عضر خواهی)
    R.Asgari تشکر می‌کند.
    محمد حسین ایمانی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان عزیز

در سایت سازنده دوربین در مورد این دوربین یک فلاش کمکی تحت عنوان High-Power Flash HF-DC1 ذکر شده که در توضیح آن نوشته (Maximum distance 7m at ISO 100, f/2.8). می خواستم ببینم کسی در مورد کارآیی این فلاش و قیمت آن در ایران اطلاعی دارد یا نه؟

همچنین قیمت باطری این دوربین یعنی NB-5L در بازار ایران چند است؟
    از همگی دوستان ممنونم
    R.Asgari تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین