صفحه 3 از 72 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 718
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon EOS 500D / Rebel T1i / Kiss X3

كاربر بسیار فعال Amir Tavakoli آواتار ها
    تشکر کرده
    7229

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 500D

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    ببخشین، من این لینک رو تو پست 3 همین تاپیک گذاشته بودم و نیازی به تاکید دوباره نبود. شرمنده.
    دوست عزیز من لینک شما رو ندیدم.
    وگرنه حق با شماست و احتیاجی به تاکید دوباره نیست.
    حسام و AslanAslan تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

ببينم اين فيلم برداريش طولانيه يا مثل دي90 5 دقيقه اي؟
    تا اون جایی که من اینترنت رو گشتم، فعلا اشاره ای بهش نشده. منم مشتاق هستم.
    اصلان نورقاسمی

كاربر جديد 1Fathi آواتار ها
    تشکر کرده
    21

هیچ وقت یه Rebel به 2 رقمی ها نمی رسه. (350D تنها استثنا هست!) من 20D رو به 500D ترجیح میدم. البته این یه نظر شخصی هست.
    اول یک سوال داشتم و آن اینکه واقعا یک 20 دی را به یک 500 دی ترجیح می دهید؟ میشه بپرسم چرا؟ من یک 20 دی شاید بتوانم تمیز و با قیمت خوب برای خودم جور کنم. فعلا هیچ دوربینی ندارم.

بعد یک توضیح می دهید این Rebel ها چه دسته ای هستند؟ حتی اگر یک لینک به معرفی این دسته بدهید عالی میشه عزیز

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

تا اون جایی که من اینترنت رو گشتم، فعلا اشاره ای بهش نشده. منم مشتاق هستم.
    زمان فیلمبرداری این دوربین به نقل از سایت باب اتکینز, مانند 5D MKII است

Like the EOS 5D Mark II model, the EOS Rebel T1i camera will record video up to 4GB per clip equaling approximately 12 minutes of Full HD video, 18 minutes of 720p HD video, or 24 minutes of SD video depending on the level of detail in the scene.i Video clips are recorded in .MOV format using an MPEG-4 video compression and sound is recorded using linear PCMii without compression. The camera features a built-in monaural microphone to record sound. To help show off those fantastic movies as well as still photos, the EOS Rebel T1i camera includes an HDMI (High-Definition Multimedia Interface) output to display crisp, clear images on a High-Definition TV.
    کد:
    http://www.bobatkins.com/photography/digital/canon_digital_rebel_T1i_preview.html
    ALIAK28 و partow تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: ایزوی 12800

نقل قول نوشته اصلی توسط 1Fathi نمایش پست ها

اما یک سوال.

سوالم این ه که این یک عدد خیلی بالاست ( آنطوری که من فکر می‌کنم و فکر می‌کنم این یک عکس خیلی عالی در این حساسیت باشه ) یا یک عدد عادی است؟ می‌خواهم ببینم این دوربین در این ایزو چطور است؟‌

ببخشید سوالهایم آماتوری است
    عکس را در سایز اصلی دیدم بدیهی است با تصویر نمایش داده شده ای که شما از سایت مورد نظر قرار دادید بسیار متفاوت است در سایز بزرگ تاثیر نویز در ایزو های بالا بوضوح دیده خواهد شد ...

در کل عدد بالا هست :) منتهی روی این ایزو ها حساب زیادی نمیتوان باز کرد... کاربرد آن محدود به استفاده کاربران در پوزیشن های خاص خواهد بود . نظر شخصی من آنست رفتار نویزی این دوربین تا ایزو 3200 برای ارزیابی بهتر است روی 6400 و 12800 به شرطی رفتار نویزی دوربین ها برای یک کاربر از اهمیت برخوردار خواهد بود که مورد استفاده ای هم باشد . برای کاربران بطور عام بعید میدانم نیاز مبرمی به استفاده از آن باشد.

تشکر کرده
    5125

یک نمونه از عکس های این دوربین با لنز 300 اف 2.8 ( اگزیف در عکس )

کراپی از منطقه وضوح به ابعاد 1184x2800 به حجم تقریبی 540k ( سعی شد حتی المقدور کیفیت افتی نداشته باشد )

کد:
    http://www.imagehosting.ir/files/w6ipfvrkji9s9jx79hq6.jpg
    منبا :

کد:
    http://web.canon.jp/imaging/eosd/samples/eos500d/html/sample2_e.html

معرفی در سایت :

کد:
    http://the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-Rebel-T1i-500D-Digital-SLR-Camera-Review.aspx
    partow تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

در کل عدد بالا هست منتهی روی این ایزو ها حساب زیادی نمیتوان باز کرد... کاربرد آن محدود به استفاده کاربران در پوزیشن های خاص خواهد بود . نظر شخصی من آنست رفتار نویزی این دوربین تا ایزو 3200 برای ارزیابی بهتر است روی 6400 و 12800 به شرطی رفتار نویزی دوربین ها برای یک کاربر از اهمیت برخوردار خواهد بود که مورد استفاده ای هم باشد . برای کاربران بطور عام بعید میدانم نیاز مبرمی به استفاده از آن باشد.
    توی اکثر ریویو ها برای این 6400 و 12800 می نویسه: Emergency ISO
    یعنی اینها برای شرایط اورژانسی هست و برای عکاسی معمولی فوق العاده بی کیفیت و پر نویز تشریف دارن!
    اصلان نورقاسمی

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

اول یک سوال داشتم و آن اینکه واقعا یک 20 دی را به یک 500 دی ترجیح می دهید؟ میشه بپرسم چرا؟ من یک 20 دی شاید بتوانم تمیز و با قیمت خوب برای خودم جور کنم. فعلا هیچ دوربینی ندارم.

بعد یک توضیح می دهید این Rebel ها چه دسته ای هستند؟ حتی اگر یک لینک به معرفی این دسته بدهید عالی میشه عزیز
    قیمتش رو چند میگه؟
    دوست من، Rebel ها همون سری 3 رقمی ها هستن. مثلا: 350D، 450D و ...
    سری 2 رقمی ها هم که همون 20D و ... هستن. این 2 رقمی ها شرایط بهتری دارن. بدنه بسیار مقاوم تر، معمولا Water proof و ...
    این 2 تا دوربین 350 و 20، چون 8 مگا هستن در مقابل 15 مگاپیکسل دوربین های جدید، ولی اندازه سنسور یکسانی دارن، پس اندازه هر پیکسل بزرگتره (همین مسئله یکی از بزرگترین فرق های بین فول فریم با پیکسل های درشتتر و کراپ دار ها با پیکسل های کوچکتر هست.)
    من این 350 رو روی ایزو 1600 با 400 و 450 تست کردم. نویز کمتری در حالت نویز ریداکشن آف داشت.

توی نمایشگاه بینالمللی تبریز یه غرفه نجوم گرفته بودیم، منم بخش عکاسی رو اداره می کردم. خیلی از خبرنگارها، عکاس های معمولی، ... 20 داشتن! یکی شون عکاس طبیعت بود که 100-400 L و چند تا لنز تله خف داشت. فکر می کنین نمی تونست یکی از تله های سیگما شو بفروشه و یه 50 بخره؟
    اگه کیفیت مهمه، به نظر من این 2 تا خیلی خوبن. اگه امکانات جانبی مهمه، به این ها فکر نکن. حالت میانه میشه 40D و 30D.
    با پول اضافی لنز خوب بخرین.
    اصلان نورقاسمی

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

با توجه به اینکه در فرمت Fat 32 اندازه حجمی هر فایل نمیتونه بیشتر از 4 گیگ باشه , بنابراین حجم فیلم برداری این دوربین هم بیشتر از 4 گیگ نخواهد بود

یعنی شما اگر کارت مثلا 32 گیگ هم روی این دوربین بیاندازید , هر وقت اندازه فایل به 4 گیگ برسه , فیلم برداری قطع خواهد شد و باید دوباره فیلم برداری کنید

در دوربین 5دی میشد تا 12 دقیقه به ضبط پزداخت . یعنی هر 4 گیگ حدود 12 دقیقه فیلم برداری بود
    اما با توجه به اینکه در دوربین 5 دی , ما 30 فریم بر ثانیه فیلم برداری میکردیم ولی در اینجا در حالت فول اچ دی تنها 20 فریم بر ثانیه داریم , بنابراین فکر میکنم بشه در حجم 4 گیگ , حدود 18 دقیقه فیلم برداری پیوسته انجام داد

البته میدانید که در فیلم برداری , عوامل زیادی دخیل هستند و اندازه حجم فایل بستگی مستقیم به کدک و مقدار بیت ریت و نوع اون داره که توسط سازنده در دوربین به کار گرفته شده . ولی فکر میکنم به طور حدودی تا همین مقدار باشه
    حسام، yasin-m، shabab و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5125

قیمتش رو چند میگه؟
    دوست من، Rebel ها همون سری 3 رقمی ها هستن. مثلا: 350D، 450D و ...
    سری 2 رقمی ها هم که همون 20D و ... هستن. این 2 رقمی ها شرایط بهتری دارن. بدنه بسیار مقاوم تر، معمولا Water proof و ...

.
    دوست عزیز بدنه مقاوم تری دارند نه بسیار مقاوم و آنکه هیچکدامشان واتر پروف نیستند بلکه سیلینگ بهتری نسبت به 3 رقمی ها دارند آنهم فرضا درب باطری یا مواردی از این دست. سیلینگ کامل مربوط به سری 1Dهاست که البته مفهوم Water proof را به سختی بتوان برای آنها بکار برد
    Persian، Amir Tavakoli، Kasra.H و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 72 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 ... آخرینآخرین