صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 692 , از مجموع 692
Like Tree1225تشکر

موضوع: نورپردازي استوديويي

كاربر همراه GITANE آواتار ها
    تشکر کرده
    2892

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.B نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من میخوام برای آتلیه فون دست ساز تهیه کنم ، میخام سه تا پرده مشکی ، سفید و سبز رو تهیه کنم با ابعاد دو در چهار ، منتهی الان سر انتخاب جنس پارچه ای که بیشتر برای اینکار مناسب باشه گیج شدم ، یه پارچه فروشی رفتم پارچه ساتن و کتان داره ، هر دو رو نگاه کردم ساتن خوبیش این بود که یه حالت شکیلی داشت و برق میزد ولی نگرانم که همین برق زدنش و رفلکت کردن نور موقع نورپردازی کارم رو خراب کنه و بکگراند یه دستی از آب در نیاد و در ضمن خیلی هم نازک بود و احتمال پاره شدن زیر پا رو هم داشت اما کتان هم خوبیش این بود که یخورده ضخیم تر بود و اینکه تقریبا مات بود و رفلکت نمیکرد اما بازم نمیدونم به درد کار آتلیه میخوره یا نه ، دوستان هرکس در این مورد اطلاع داره بیزحمت بهم بگه که چه نوع پارچه ای بخرم که هم برای فون مناسب باشه و هم قیمتش بصرفه باشه ، ممنون
    سلام
    اگه یک سری به پارچه رو مبل فروش ها هم بزنی چیزهای خوبی پیدا میکنی هم کتان دارن هم مخمل هرنوع جنسی بخوای هستش فقط عرضش کمه
    حسن نجف آبادی
    فتوبلاگ
    D7100-18.105 vr-sb600

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام و عرض ادب. وقت دوستان گرامی بخیر . من.فقط یک راهنمایی کوچیک میخوام. ممنون میشم لطف کنید من رو راهنمایی کنید. من قصد دارم از فرشهای 4 و 6 متری عکس بگیرم..دوربین 80 d دارم. و اینکه از یک نفر فلاش استودیویی Godox qs 400 , Godox qs 600 ژول خریداری کردم ..آیا با این 2 شاخه فلاش میتونم عکاسی از فرش رو انجام بدم یا با یک عدد هم میشه عکاسی کرد یا حتما باید 3 شاخه فلاش یا 2 شاخه فلاش باشه؟.چه نوع سافت باکس یا چتری رو باید برای نورپردازی خریداری کنم.آیا سافت باکس 80*120 گودکس یا 70*100 مناسب این کار هست؟ لطفا بفرمایید چه تجهیزاتی کلا برای عکاسی از فرش باید تهیه کنم که قیمتشم زیاد نشه. در حد خیلی معقول ؟ ممنون میشم اگر فقط اسم تجهیزات رو به من بفرمایید ؟ با تشکر و احترام

صفحه 70 از 70 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70