صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 232
Like Tree470تشکر

موضوع: انتخاب بین 70 - 200 ها

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

سلام دوستان
    قبل از همه چی باید از همه ی عزیزانی که توی این تایپیک پست زدند تشکر کنم، نزدیک به چند هفته هست که تمام پست های این تایپیک رو مطالعه کردم و جای هیچ شکی برای خرید این لنز برام باقی نمونده. فقط یک مورد هست که یه ذره دلچرکینم کرده که خواستم جواب اون رو هم بگیرم و بعد اقدام به خرید کنم.

بعضی از دوستان این مطلب رو عنوان کردن که در لنز های اف 4 مشکل رینگ درون لنز به صورت زیادی در این سری از لنز ها مشاهده شده و به صورت شایع توشون وجود داره. از اونجایی که خودم تاحالا با این لنز کار نکردم مطمئنم در هنگام خرید و تست کردن نمیتونم متوجه وجود این اشکال بشم ( اگه وجود داشته باشه) ، به خاطر همین خواستم یه راهنمایی بفرمایین عزیزانی که لنز هاشون این مشکل رو داشته بگین چه جوری میشه این مسئله رو فهمید.
    مسلما وقتی یه همچین رقمی برای این لنز پرداخت میشه کوچکترین اشکالی در لنز دیگه قابل تحمل نیست برای خریدار. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

مرسی
    محمد رنجبر تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

كاربر همراه Hamid.M آواتار ها
    تشکر کرده
    1261

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid.M نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قبل از همه چی باید از همه ی عزیزانی که توی این تایپیک پست زدند تشکر کنم، نزدیک به چند هفته هست که تمام پست های این تایپیک رو مطالعه کردم و جای هیچ شکی برای خرید این لنز برام باقی نمونده. فقط یک مورد هست که یه ذره دلچرکینم کرده که خواستم جواب اون رو هم بگیرم و بعد اقدام به خرید کنم.

بعضی از دوستان این مطلب رو عنوان کردن که در لنز های اف 4 مشکل رینگ درون لنز به صورت زیادی در این سری از لنز ها مشاهده شده و به صورت شایع توشون وجود داره. از اونجایی که خودم تاحالا با این لنز کار نکردم مطمئنم در هنگام خرید و تست کردن نمیتونم متوجه وجود این اشکال بشم ( اگه وجود داشته باشه) ، به خاطر همین خواستم یه راهنمایی بفرمایین عزیزانی که لنز هاشون این مشکل رو داشته بگین چه جوری میشه این مسئله رو فهمید.
    مسلما وقتی یه همچین رقمی برای این لنز پرداخت میشه کوچکترین اشکالی در لنز دیگه قابل تحمل نیست برای خریدار. ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

مرسی

Up!
    محمد رنجبر تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهری
    --------------------

Canon 5D Mark III + Canon 24-70 f4 L + Canon 70-200 f4 IS L + Tamron 85 f1.8

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

دوست عزیز درسته که ممکنه تو برخی لنزها این چنین مشکلی وجود داشته باشه ولی فکر نمی کنم تعداد لنزهای مشکل دار اونقدرها زیاد باشه، به هر حال موقع خرید تست هایی مثل چیزهایی که دوستان گفتند رو انجام بدید،بعد از خرید هم در صورتی که متوجه وجود داشتن مشکل احتمالی شدید، خواب لنز گارانتی و بیمه داره و مشکلتون رو حل خواهند کرد، خودم این لنز رو بصورت پستی و ندید خریدم و مشکلی نداشته.
    yaghoobi و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    بهرنگ میرصادقی

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط nima n نمایش پست ها
    سلام
    الان که اومدم و دیدم اینهمه دوستان زخمت کشیدن و بدون هیچ چشم داشتی من و راهنمایی کردن به بودن در اینجا افتخار کردم ...
    تشکر بابت پاسخهای همتون ...
    با توجه به مطالبی که ذکر شد و بررسی بیشتر خودم و نوع کارم فکر میکنم وجود لرزشگیر برام مفیدتر از داشتن f2.8 باشه ... فقط مسئله ای کگه ذهن من و به خودش درگیر کرده اینه که ایا وقتی F4 IS و F2.8 توی یک دیاف و فاصله کانونی و شرایط یکسان باشند عملکرد برابری دارن ؟ شارپنسشون یکسانه ؟
    ممنون میشم از پاسختون ...
    اون چیزی که توی این تست نشان میدهد 70-200 F4 is usm واقعا شارپنس بهتری از 70-200 f2.8 usmدارد و این اختلاف واقعا محسوس است.
    البته در مرکز تفاوتی دیده نمیشود اما در نواحی کناری و خصوصا کنجهای تصویر اختلاف محسوس است.
    باید بگم شارپنس 70-200 f4 is usm واقعا شاهکاره. حتی در بازترین دیاف که در اکثر لنزها شارپنس خوبی نداره
    yaghoobi، alirezasabaghi، nima n و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

چند روز پیش با لنز canon EF 70-200 F2.8 L IS یکی از دوستان کار کردم
    لنز خوبیه در کل و تصمیم گرفتم یک دانه بگیرم البته ورژن 2

اما یک مشکل !!!
    عکسهایی که با این لنز گرفتم اصلا رنگ و کنتراست خوبی نداره!
    نمیدونم مشکل از لنز ایشون بود یعنی به مرور زمان کیفیت اوپتیکی لنز پایین آمده بود! یا در کل همینجوریه!
    یا چون من با لنزهای پرایم کار میکنم توقعم زیاده!

اما اینو میدونم که در حد یک لنز L نبود

در کل لنز جدید 70-200 کانن در چه حد از کنتراست و رنگ و شارپنس در مقابل لنزهای پرایم است؟

من شنیدم که لنز 24-70 کانن هیچ کمی از لنزهای پرایم نداره! اما در مورد این لنز نمیدونم

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

عکسهایی که با این لنز گرفتم اصلا رنگ و کنتراست خوبی نداره!

یک مقدار جزئی حرف شما درست است اما اینکه «اصلاً» رنگ و کنتراست خوبی نداشته باشه جای تأمل داره. فکر می‌کنم در فوکال‌های مورد نظرتون با لنزهای پرایم در شرایط تقریباً یکسان تست کنید تا نتیجه نهایی حاصل شود، ضمن آنکه ورژن دوم این لنز چیز دیگری است و شاهکاره پس خیلی روی تست با ورژن اولی حساب باز نکنید.

یا چون من با لنزهای پرایم کار میکنم توقعم زیاده!
    بسیار محتمله

در کل لنز جدید 70-200 کانن در چه حد از کنتراست و رنگ و شارپنس در مقابل لنزهای پرایم است؟

به نظر شخصیم راحت تا حد بالای 90 درصد (البته ذکر درصد این شکلی کلاً بنیان علمی نداره و بسته به دید شخصی افراد دارد). اما قطعاً با توجه به تجربتون می‌دونید پیش از این پارامترها، باید دید سبک بودن و سریع بودن لنزهای فیکس به کارتان می‌آید یا زوم در بازۀ 70-200 با کیفیت بسیار مقبول در ورژن جدید. به نظرم 70-200 جدید فارغ از یک استاپ بسته بودن F در مقابل لنزهای فیکس، کیفیتی در حد و اندازه‌های لنزهای ثابت مورد استفاده شما داشته باشد.

من شنیدم که لنز 24-70 کانن هیچ کمی از لنزهای پرایم نداره! اما در مورد این لنز نمیدونم
    من چیز بدتری شنیدم! اینکه بعضی دوستان صحبت از Back Focus در رنج‌های ابتدایی آن می‌کنند. تا چه حد صحیح است یا در کدام سری‌های تولید شده این مشکل وجود دارد، نیاز به تحقیق بیشتر دارد.
    yaghoobi، Kourosh Kahal، Herati و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid نمایش پست ها
    یک مقدار جزئی حرف شما درست است اما اینکه «اصلاً» رنگ و کنتراست خوبی نداشته باشه جای تأمل داره. فکر می‌کنم در فوکال‌های مورد نظرتون با لنزهای پرایم در شرایط تقریباً یکسان تست کنید تا نتیجه نهایی حاصل شود، ضمن آنکه ورژن دوم این لنز چیز دیگری است و شاهکاره پس خیلی روی تست با ورژن اولی حساب باز نکنید.

بسیار محتمله

به نظر شخصیم راحت تا حد بالای 90 درصد (البته ذکر درصد این شکلی کلاً بنیان علمی نداره و بسته به دید شخصی افراد دارد). اما قطعاً با توجه به تجربتون می‌دونید پیش از این پارامترها، باید دید سبک بودن و سریع بودن لنزهای فیکس به کارتان می‌آید یا زوم در بازۀ 70-200 با کیفیت بسیار مقبول در ورژن جدید. به نظرم 70-200 جدید فارغ از یک استاپ بسته بودن F در مقابل لنزهای فیکس، کیفیتی در حد و اندازه‌های لنزهای ثابت مورد استفاده شما داشته باشد.

من چیز بدتری شنیدم! اینکه بعضی دوستان صحبت از Back Focus در رنج‌های ابتدایی آن می‌کنند. تا چه حد صحیح است یا در کدام سری‌های تولید شده این مشکل وجود دارد، نیاز به تحقیق بیشتر دارد.
    راستش رو بخوای وحید جان امسال قصد دارم یک لنز تله با یک دوربین شاید 7دی بخرم!
    شنیدم 100-400 اصلا وضع خوبی ندارد و بیشتر رنج آن است که ارزشمند است
    70-200 هم که فکر کنم باید سمت ورژن جدید برم!
    70-200 f4 هم که چنگی بدل نمیزنه!
    بعدش وقتی کیفیت این لنز رو دیدم گفتم ببینم چه قدر با ورژن جدید فرق داره

ممنون

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها
    ممنون
    سلام؛
    در مورد 100-400 كه كاملا اشتباه شنيده ايد.
    در مورد 70-200 ها هم هر چقدر پول بديد همون قدر هم آش مي خوريد. اتفاقا 70-200 F4 هم لنز بسيار ارزشمندي است.
    yaghoobi، Amateur، Herati و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط Herati نمایش پست ها

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    در مورد 100-400 كه كاملا اشتباه شنيده ايد.
    در مورد 70-200 ها هم هر چقدر پول بديد همون قدر هم آش مي خوريد. اتفاقا 70-200 F4 هم لنز بسيار ارزشمندي است.
    100-400 فقط یک رنج نیست.

تعریفی که درباره این لنز بهش رسیدم:
    در این بازه و قیمت، برترین کیفیت را این لنز دارد.

دربارۀ 70-200 روایت‌ها متفاوت است.
    بعضی می‌گویند لنز خوبی است اما بوکه‌اش در حد و اندازۀ یک 70-200 نیست! اما خوب تا قبل از گرونی با توجه به قیمت، لنز مقبولی بود (البته هنوزم هست به عبارتی!).
    yaghoobi، Herati و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

درود بر دوستان
    در خصوص انتخاب بین 70 200 و اطلاعاتی که در این خصوص موجود هست بغیر از مساله دیاف باز 70 200 2.8 II آیا کیفیت 70 200 اف 4 آی اس از لحاظ شارپنس واقعا بالاتر هست ؟
    دوستانی که با هر دوی این لنزها کار کرده اند لطفا راهنمایی کنند
    با تشکر

صفحه 20 از 24 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 آخرینآخرین