صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22
Like Tree2تشکر

موضوع: انتقال تصاویر از دوربین فیلمبرداری به کامپیوتر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من یه دوربین سونی HC46E دارم و می خواهم فیلم ها را روی لپ تاب (سون 64بیتی) بریزم مشکل اینجا است که لپ تاب من پورت 1394 ندارد و وقتی با usb وصل می کنم برنامه ها قادر به کپچر کردن فیلم نیستند

ممنون می شوم مرا راهنماییی کنید که چگونخ می توانم فیلم ها را در لپ تاب ذخیره کنم ؟؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mah58 نمایش پست ها
    سلام.من چندین سال پیش یک دوربین پاناسونیک dv داشتم که با کابل دی وی فیلمهارو از روی نوار به لپ تاب منتقل می کردم .اما متاسفانه دوربین خراب شد .و امکان اینکه نوار روی توی دوربین بزارم نیست.حالا سوال من اینه چه جوری می تونم بدون دوربین فیلما رو به کامپیوتر انتقال بدم؟ ممنون میشم کسی به سوالم جواب بده.
    با سلام
    اینکه کاری نداره شما 3تل راه حل دارین
    1 اول اینکه یک دوربین دیگه تهیه کنید میتونید از دوستان فرض بگیرین یا برین کرایه کنید حتما دوربینش mini dv باشه
    2 دوم اینکه توی یک پلیر بزارین
    3 سوم اینکه بدین بیرو براتون بریزن رو dvd معمولا عکاسی ها این کار رو انجام میدن
    غیر از این سه را هیچ راه دیگه ای وجود ندارد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط bache020 نمایش پست ها
    سلام من یه دوربین سونی HC46E دارم و می خواهم فیلم ها را روی لپ تاب (سون 64بیتی) بریزم مشکل اینجا است که لپ تاب من پورت 1394 ندارد و وقتی با usb وصل می کنم برنامه ها قادر به کپچر کردن فیلم نیستند

ممنون می شوم مرا راهنماییی کنید که چگونخ می توانم فیلم ها را در لپ تاب ذخیره کنم ؟؟؟؟
    با سلام
    معمولا این تنها مشکل شما نیست و خیلی ها فکر میکنند که با پورت usb میتوان فیلم را با همان کیفیت اصلیش روی سیستم ذخیره کرد غافل از اینکه فقط و فقط باید از پورت 1394 استفاده کنید تنها راهی که من به نظرم میرسه اینه که اگه فیلمتون خصوصیه اینه که برین یه کارت 1394 بخرین قیمتش زیاد نیس اینجا حدود 30 تومنه بعد رو یه pcنصب کنید با نصب ادیوس 4.6 دقت کنید فقط 4.6 نه ورژن دیگری به کپچر گیری تون بپردازین برای کسب اطلاعات بیشتر میتونید با این شماره 09151741977 تماس بگیرین یا اینکه پیام خصوصی بزارین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام در رابطه با fcp باید عرض کنم بنده هیچ اطلاعاتی در این رابطه ندارم و اولین باره این کلمه رو میشنوم
    اما در رابطه با mts ها باید اینو عرض کنم که شما چه قدر اطلاعات در رابطه با نرم افزار ادیوس دارین؟
    البته از کار کردن با ادیوس 6 به هیچ جا نمیرسین شما ابتدا باید ویندوز خود را عوض سپس ادیوس 5.5 را به صورت کامل بنصبین سپس فایلتون رو بدون نیاز به ایمپورت میمپورت کردن کافیه فقط رم دوربین رو به سییستم وصل کرده فایل هاتونو فراخوانی کنید سپس تو ادیوس به پسوند های avi or mpgبتبدیلین کارتون حل میشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من يه دوربين سوني هنديكم مدل: dcr-hc46 دارم . حالا ميخوام اين دوربين رو روي لپ تاپم به عنوان وب كمي استفاده كنم
    لطفاً راهنمايي كنين كه با چه كابلي و چه نرم افزاري ميتونم اين كارو انجام بدم ؟ در ضمن ميخوام تصوير رو بدم به لپ تاپ كه بفرستم به ويديو پرو‍‍ژكتور.گفتم به عنوان وب كم كه متوجه بشين. ميخوام تصوير رو كه داره ميگيره حالا ضبط هم نكردم مشكلي ندارم فقط مستقيم بدهم به لپ تاپ.توروخدا گيرم لطفاً راهنمايي كنين.
    ميدونم ك شما ميتونين نجاتم بدين! تشكر فراوان

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_zelzele نمایش پست ها
    با سلام
    من يه دوربين سوني هنديكم مدل: dcr-hc46 دارم . حالا ميخوام اين دوربين رو روي لپ تاپم به عنوان وب كمي استفاده كنم
    لطفاً راهنمايي كنين كه با چه كابلي و چه نرم افزاري ميتونم اين كارو انجام بدم ؟ در ضمن ميخوام تصوير رو بدم به لپ تاپ كه بفرستم به ويديو پرو‍‍ژكتور.گفتم به عنوان وب كم كه متوجه بشين. ميخوام تصوير رو كه داره ميگيره حالا ضبط هم نكردم مشكلي ندارم فقط مستقيم بدهم به لپ تاپ.توروخدا گيرم لطفاً راهنمايي كنين.
    ميدونم ك شما ميتونين نجاتم بدين! تشكر فراوان
    خوشبختانه دوربین شما امکان USB Steaming داره با کابل یو اس بی باید استفاده کنید و نرم افزاری مثل nero vision برای کپچر بصورت زنده هم برنامه هایی نظیر اسکایپ هم در حالت وبکم جواب میدن اگر راهنمای دوربین ندارید تو تنظیمات usb بگردید معمولا حالت انتقال به حالت وبکم دستی باید عوض بشه.

كاربر همراه mdei آواتار ها
    تشکر کرده
    165

سلام.
    ما یک استودیو داریم با تعدادی دوربین DV و دیجیتال. قصدمون این هست که کلا ضبط روی نوار، کپچر و ... رو حذف کرده و تصاویر رو مستقیما و ریل تایم از دوربین (مثلا z1) به کامپیوتر منتقل و ضبط کنیم.
    تلاشهای ابتدایی ما با کابل 1394 جواب نداد و دوربین توسط نرم افزارهای مختلف شناسایی نشد. نمیدونم مشکل از کجاست و راهش چیه.
    نیاز به کمک دوستان دارم. با تشکر
    می شود هر شات، قدمی باشد به سوی خدا ...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من میخوام دوربین هندیکم sony DCR-TRV285E روی لب تاپم نصب کنم ولی نه CD برنامه رو دارم نه بلدم می تونید کمک من کنید وبرنامه نصب رو برام بفرستید یا راهنماییم کنید که از کجا تهیه کنم؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط فریده نمایش پست ها
    سلام من میخوام دوربین هندیکم sony DCR-TRV285E روی لب تاپم نصب کنم ولی نه CD برنامه رو دارم نه بلدم می تونید کمک من کنید وبرنامه نصب رو برام بفرستید یا راهنماییم کنید که از کجا تهیه کنم؟

من تجربه کار با اين برنامه رو ندارم اما ظاهراً چيزيه که شما نياز داريد که اطلاعات رو به کامپيوتر انتقال بديد

Sony Support
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام بله ممنون میشم کمکم کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین