صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15
Like Tree26تشکر

موضوع: نیکون P90 یا D60 برای شخص علاقه مند به دنیای عکاسی

slr
    slr آنلاین نیست
    كاربر آشنا slr آواتار ها
    تشکر کرده
    63

پیش فرض پاسخ: نیکون P90 یا D60 برای شخص علاقه مند به دنیای عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط _ARiO_ نمایش پست ها
    خیلی دوست داشتم از دوربین های نیکون استفاده کنم ( به دلیل خوش رنگ بودن عکسهاش )
    این مطلب رو من هم شنیده ام
    به نظر دوستان و بزرگواران سایت تا چه حد این موضوع صحت دارد؟
    My cams
    Canon eos 500D +18 55 IS+UV Filter kenko
    Canon ixy25(ixus 85

كاربر آشنا E.Herischi آواتار ها
    تشکر کرده
    1094

خیلی دوست داشتم از دوربین های نیکون استفاده کنم ( به دلیل خوش رنگ بودن عکسهاش ) اما به بودجه ی من که 800.000 تومان بود نمیرسید , تصمیم گرفتم از Canon 450D استفاده کنم . دوست دارم نظر دوستانم رو بدونم راجع به این دوربین . آیا خرید مناسبی است؟ با قیمت 745.000 تومان با بیمه نامه و گارانتی آفومار. آیا دوربینی هم رده در نیکون دارد؟
    سلام
    دوست عزیز شما با بودجه ای که برای دوربین اختصاص دادید می توانید در برند Nikon هم انتخاب خوبی چون D60 داشته باشید, قسمت( آخرين قيمت دوربين هاي نيكون) را مطالعه بفرماید دوستان قیمتهارو با گارانتی های مختلف اعلام کرده اند
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=427
    موفق باشید.
    _ARiO_ تشکر می‌کند.
    احسان هریسچی
    Nikon D300+MB-D10 / Nikon 24-70/ Sigma 150-500 / Speedlight SB900 / Manfrotto 190XPROB+804RC2 / Lowepro Computrekker aw

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

دوست گرامی:
    به داستانهای مغازه دارها و حرفهای قالبی نیکون اینجوری کنون اونجوری زیاد توجه نکنید.
    تنظیمات پیش فرض دوربین ها ممکن است متفاوت باشد اما کسی که کمی بر این تنظیمات مسلط باشد میتواند به سهولت خروجی این و ان را مثل هم یا متفاوت کند. یکی از مضرات فرومها این است که بیشتر محل بحث در مورد ابزار عکاسی است تا خود عکاسی. صنعت ساخت دوربینهای دیجیتال چند سال است که به مرحله پختگی رسیده است و بسیاری از گزینه هایی که روی دوربینها اضافه میشوند چیزهایی هستند که داشتنش مزیت است اما نبودنش به عکس خروجی لطمه ای نمیزند. به فرض داشتن LCD بزرگ با تفکیک و کیفیت بالا و چرخان و... خوب است اما اگر هم نبود از کیفیت عکس شما نمیکاهد. شرکتهای سازنده دوربین در این صنعت مشغول پول در اوردن هستند و اگر سالی 10 مدل جدید هم معرفی کنند یا نکنند معنایش کهنه و به درد نخور بودن دوربینهای قبلی نیست. فقط سری به سایت امیر محبی عزیز بزنید تا ببینید که با دی70 ساخت 2004 میشود عکسهایی گرفت که خیلی از افراد با داشتن اخرین مدل دوربین و لنز قادر به گرفتن ان نیستند. بسیاری از عکسهای کم نظیر ارش در وب سایتش با فوجی اس2 گرفته شده که دوربین ساخت 2003 است. به نظرم هنوز 350دی و دی40 دوربینهایی عالی هستند تا برسد به دوربینهای بعدی. هیچکس منجمله بنده و جنابعالی از اینکه اخرین مدل و پیشرفته ترین دوربین و لنز را داشته باشد بدش که نمی اید هیچ خیلی هم لذت میبرد اما منظورم این است که بدانید برای چه چیزی میخواهید پولتان را صرف کنید و خودتان با دلایل منطقی به این نتیجه برسید و نه تحت تاثیر بخش بازاریابی کنون و نیکون که تنها هدفشان فروش محصولات جدیدشان است. اگر قصد خرید اس ال ار دارید توصیه ام این است که با یک بدنه entry level و با یک لنز walk around شروع کنید و در طی زمان و با افزایش دانش و اموختن عکاسی و عکس گرفتن بسیار لنزهای بعدی را انتخاب کنید.
    nmroshan، حسام، farhad44 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

خیلی دوست داشتم از دوربین های نیکون استفاده کنم ( به دلیل خوش رنگ بودن عکسهاش )
    نقل قول نوشته اصلی توسط slr نمایش پست ها
    این مطلب رو من هم شنیده ام
    به نظر دوستان و بزرگواران سایت تا چه حد این موضوع صحت دارد؟
    كنون یا نیكون ... توهم یا واقعیت
    _ARiO_ تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه raffi آواتار ها
    تشکر کرده
    1142

سلام
    دوست من محدودیت در اس ال ار ها در همان ا سمشان هست یعنی اینکه لنزها یا لنزی که روی بدنه نصب شده
    محدودیت شما را مشخص می کند و شما مطمئنا با لنز کیت نمی توانید از قابلیتهای بدنه استفاده کنید .لااقل با مبلغی که در نظر گرفتید (6000.000 )شما حتی یک کیف و کارت حافظه هم در صورت خرید دی 60 ویا ... نمی توانید داشته باشید حالا فلاش بماند .ولی اگر برنامه بلند مدت برای هزینه های آینده دارید این دیگه مسئله را حل میکند .
    در نظر داشته باشید که شاید در یک ماه اول خرید به علت ذوق خرید شما احساس محدودیت نداشته باشید ولی مطمئنا بعدها به مشکل بر می خورید و باید قبول کرد که در خرید اس ال ار ارزانترین همان بدنه است و باید بعدها هزینه کنی که میزان ان بستگی به نوع عکاسی شما دارد مثل لنز ماکرو و ....که حداقل برابر قیمت بدنه دوربین می باشد همین
    artara74 و _ARiO_ تشکر می‌کنند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2