صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31
نمایش نتایج : از شماره 301 تا 308 , از مجموع 308
Like Tree479تشکر

موضوع: فيلتر هاي UV يا فرابنفش

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1200 نمایش پست ها
    این لینک را ببینید
    https://www.youtube.com/watch?v=l7_WJU8HlJI

من از این نمونه لیزر ها گرفتم اشعه فذابنفش نباید از عدسی عبور کنه

فایل پیوست 81914
    درود
    اشتباه می کنید
    این مسئله شدنی نیست!
    طول موج نور عبوری از فیلتر با طول موج نور این دستگاه ها دقیقا برابری نمی کنه
    ویدئو هم بنده نگاه کردم و بیشتر در خصوص کیفیت ظاهری صحبت می کرد که الان با تکنولوژی های جدید ممکنه یک محافظ با کیفیت را بجای uv به شما بفروشند.
    در واقع بنده نتونستم راه دقیقی برای این مسئله پیدا کنم.
    مضاف بر اینکه همانطور که در کلیپ هم اشاره می شود، سنسور های دوربین ها دارای سیستم مناسب برای جلوگیری از عبور اشعه uv هستند و لذا شما نمی توانید تست اینچنینی انجام دهید.
    ارادتمند
    MEHRDAD.D و alireza1200 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا alireza1200 آواتار ها
    تشکر کرده
    154

ممنونم عزیز درسته عزیز منتهی همون کلیپ را اگر نگاه کنید دقیقا همین ازمایش را نشون می ده و در فیلتر اصلی نور فرابنفش از فیلتر بروی پول رد نمیشه نکته دیگه اینکه من همین ازمایش را با عنک های یووی 400 انجام دادم یک عینک دارم یو وی 400 است و کاملا بی رنگ می باشد وقتی ازمایش را انجام می دهی نور بسیار ناچیزی از طلق یو وی 400 عبور می کند در صورتی که نور مریی و یا لیزر براحتی ازش عبور می کنه و اینکه نور فرابنفش از تلق یک عینک بدون یو وی 400 مثل مثل نور مریی رد میشه اگر خواستید می تونم از فرایند ازمایش عکس بگیرم همچنین یک فیلتر تقلبی دارم که نور فرابنفش براحتی ازش عبور می کنه و این نشان دهنده اینه که این فیلتر یو وی نیست
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

ممنونم عزیز درسته عزیز منتهی همون کلیپ را اگر نگاه کنید دقیقا همین ازمایش را نشون می ده و در فیلتر اصلی نور فرابنفش از فیلتر بروی پول رد نمیشه نکته دیگه اینکه من همین ازمایش را با عنک های یووی 400 انجام دادم یک عینک دارم یو وی 400 است و کاملا بی رنگ می باشد وقتی ازمایش را انجام می دهی نور بسیار ناچیزی از طلق یو وی 400 عبور می کند در صورتی که نور مریی و یا لیزر براحتی ازش عبور می کنه و اینکه نور فرابنفش از تلق یک عینک بدون یو وی 400 مثل مثل نور مریی رد میشه اگر خواستید می تونم از فرایند ازمایش عکس بگیرم همچنین یک فیلتر تقلبی دارم که نور فرابنفش براحتی ازش عبور می کنه و این نشان دهنده اینه که این فیلتر یو وی نیست
    ببینید تستی که انجام می شه نشان نمی ده که اگر فیلتر باشد چه اتفاقی می افتد. بلکه بیان می کند اگر نباشد تاثیرش روی اسکناس چطوره
    با این حال بنده قبلا این تست را روی یک فیلتر اصلی و فیک به همین روش انجام دادم. اتفاقا در صفحات قدیمی هم قابل مشاهده است.
    شما یک فیلتر دیگه اگر داشته باشید شاید خروجی متفاوت بشه و یکسان نشه.
    اگر جواب قطعی از تست چند فیلتر داشته باشید و برای دوستان ارائه بدید خیلی خوب خواهد بود
    ارادتمند
    alireza1200 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    154

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ببینید تستی که انجام می شه نشان نمی ده که اگر فیلتر باشد چه اتفاقی می افتد. بلکه بیان می کند اگر نباشد تاثیرش روی اسکناس چطوره
    با این حال بنده قبلا این تست را روی یک فیلتر اصلی و فیک به همین روش انجام دادم. اتفاقا در صفحات قدیمی هم قابل مشاهده است.
    شما یک فیلتر دیگه اگر داشته باشید شاید خروجی متفاوت بشه و یکسان نشه.
    اگر جواب قطعی از تست چند فیلتر داشته باشید و برای دوستان ارائه بدید خیلی خوب خواهد بود
    ارادتمند

ممنونم عزیز به هر حال بنده یک فیلتر بیشتر نداشتم و نمی تونم نظر دقیق بدم شاید حرف شما درست باشه ولی در کل فیلتری که یو وی است باید جلوی اشعه را بگیرد یعنی حداقل افت اشعه را شما شاهد باشی نه اینکه بی تاثیر باشه حالا بگذارید من یک عکس پیوست می کنم بیشتر مشخص میشه
    2017-08-29_145109.jpg2017-08-29_145209.jpg
    msh2200 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    154

ممنونم عزیز به هر حال بنده یک فیلتر بیشتر نداشتم و نمی تونم نظر دقیق بدم شاید حرف شما درست باشه ولی در کل فیلتری که یو وی است باید جلوی اشعه را بگیرد یعنی حداقل افت اشعه را شما شاهد باشی نه اینکه بی تاثیر باشه حالا بگذارید من یک عکس پیوست می کنم بیشتر مشخص میشه
    2017-08-29_145109.jpg2017-08-29_145209.jpg
    همین طور که می بینید عینک بالایی یو وی است و جلوی اشعه را در حد توان خودش گرفته اما عینک پایینی یو وی نیست حالا توی اون کلیپی که من دیدم فیلتری که استفاده شده بود جلوی تمام اشعه را گرفته بود البته من نمی دونم شدت اون اشعه تابیده شده چقدر بود ولی به هر حال این هم نتیجه ازمایش بنده
    MEHRDAD.D و nimasiber تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

فیلتر Mentter Protector UV 67mm Lens Filter چطوره؟ دوستان اشنایی دارند؟ تو سرچ تو تالار چیزی پیدا نکردم

كاربر همراه KHAKSAR آواتار ها
    تشکر کرده
    7261

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinstpc نمایش پست ها
    فیلتر Mentter Protector UV 67mm Lens Filter چطوره؟ دوستان اشنایی دارند؟ تو سرچ تو تالار چیزی پیدا نکردم
    سلام. اگه Mentter HD-UV پیدا کردین اونو بخرید. 14 لایه کوتینگ (نانو) داره.

کوروش تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    تفاوت فیلتر های مختلف uv در چیست.
    اگر جایی هست که این تفاوت توضیح میده ممنون میشم لینکشو بدید.
    سپاس

صفحه 31 از 31 نخستنخست ... 21 27 28 29 30 31