نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By Persian
  • 1 Post By Mashhadi Vahid

موضوع: Sigma 28-105 f 2.8-4

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض Sigma 28-105 f 2.8-4

Sigma 28 - 105 f2.8 DG

دوستان با توجه به اینکه این لنز در ایران یافت میشه و قیمتش هم مناسبه به نظرتون برای کار پرتره چطوره؟

کسی این لنز رو داره یا باهاش کارکرده؟ البته من برای استفاده روی بدنه PENTAX K20 D می خوام ولی اگر کسی رو نیکون و کنون هم باهاش کارکرده ممنون میشم بدونم.

اگر هم کسی نداره دوستانی که لنز هارو می شناسن میشه لطفا نظر کار شناسیشون رو اعلام کنن؟

قیمت ایران رو ندارم اما احتمالا 350 -400 هزارتومان باشه به دلار 300-350

کد HTML:
    http://www.digitalcameratracker.com/sigma-announces-new-wide-angle-28-105-f28-dg/
    ظاهران یک لنز هم رنج هم هست که اف متغییر داره فروشنده میگفت 3.5 - 4.5 احتمالا 3.2-4.5 باشه صحیحش اونم سیگماس و قیمتش هم 165 هزار تومان! به نظرتون تا چه حد به درد کار پرتره می خوره؟
    محمد رضا میلانی

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: 28-105 سیگما اف 2.8 برای کنون نیکون پنتاکس کوناکا مینولتا

رضا جان این لنز همانطور که میبینی 2.8 ثابت نیست بلکه 4-2.8 است. اپتیک ان هم تا انجا که شنیدم خیلی جذاب نیست ولی دوستانی که با ان کار کرده اند بهتر است نظر دهند.
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: 28-105 سیگما اف 2.8 برای کنون نیکون پنتاکس کوناکا مینولتا

سلام

اول اینکه چرا این تاپیک در قسمت سیگما باز نشده؟ داشتم اونجا دنبالش میگشتم.

دوم اینکه با گارانتی 230 تومان است! (با توجه به این دیاف باز خیلی عجیب است،در ضمن این قیمت همین نسخه f2.8-4 است)
    mreza1001 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

پیش فرض پاسخ: Sigma 28-105 f 2.8-4

من دیدم زده بود 200 پوند یجا! پس چرا اینقدر تو ایران ارزونه؟

راستش اصلا به اف غیر ثابتش توجه نکردم! چون تا حالا اف غیر ثابت که از2.8 شروع بشه ندیده بودم!

من امروز برگشتنه سر راه رفتم باب همایون و کلی ماجرا آفریدم.

ماجرا ها را در اینجا بخوانید -------> http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=9038

رفتم سیگل سیگمای28-105 با اف 3.8- 5.6 (اگه اشتباه نکنم -چون اینقدر امروز لنز دیدم که قاطی کردم) رو داشت که میداد 165 هزار تومان با سه سال گارانتی و برادر پنتاکسش رو میداد 270 هزار تومان .من هردو رو تست کردم و انداختم روی دوربین باهاشونم عکس گرفتم(اگر وقت بشه فردا میگذارم عکسارو) به نظرم سیگماهه بهتر بود از نظر ظاهری .دهنه فیلترش هم بزرگ تر بود اما وقت نکردم بگردم تستی چیزی از هردوش پیدا کنم.فروشنده می گفت سیگما کمی شارپ تره از پنتاکسه .

خلاصه لنز شیکی! بود کیفیتش رو هم که باید بررسی کرد. راستی فروشنده گفت لنز این تاپیک رو هم داشته ولی تموم کرده و دیگه هم نمیاره چون دیگه تولید نمیشه!نمیدونم والا راست و دروغش پای خودش

گویا تامرون هم لنز مشابهی داره که نمیدونم تو ایران پیدا میشه یا نه . . .

پ ن : بابت اینکه تو قسمت سیگما نزدم عذرخواهی میکنم کلا نمیدونین این چند وقته چقدر من گیج بازی درآوردم یه نمونش اینکه تا ساعت 8 شب امروز (2شنبه)فکر می کردم 2شنبه روز فرده!
    ویرایش توسط mreza1001 : Tuesday 26 May 2009 در ساعت 01:51 دلیل: اصلاح دیافراگم یکی از لنز ها!
    محمد رضا میلانی