صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 69
Like Tree87تشکر

موضوع: بهترين سيستم عامل براي عکاسی دیجیتال

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: بهترين سيستم عامل براي كارهاي گرافيكي

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa_photo نمایش پست ها
    همین که از یک نسخه ی کرک شده استفاده نمی کنم برام خیلی ارزش داره.
    سلام

شما واقعا از هیچ نرم افزار کرک شده ای استفاده نمی کنید؟! همیشه حقوق نرم افزارهایی رو که استفاده می کنید می پردازید؟ :cool:

میتونید یه توضیح در مورد Restricted Formats در Ubuntu به من بدید؟

این یعنی چی؟

Legal Notice :Patent and copyright laws operate differently depending on which country you are in. Please obtain legal advice if you are unsure whether a particular patent or restriction applies to a media format you wish to use in your country.
    منبع:

کد:
    https://help.ubuntu.com/community/RestrictedFormats/
    فکر نکنم اوبونتو حق استفاده از فرمت MP3 رو پرداخته باشه (بر عکس میکروسافت و اپل ).اگر نه دیگه چه فرقی میکرد که شما کدوم کانتری باشید :cool:

حالا شاید هم من در اشتباهم...
    ویرایش توسط Rofougaran : Sunday 28 June 2009 در ساعت 00:06

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Salman1421 نمایش پست ها
    سلام

شما واقعا از هیچ نرم افزار کرک شده ای استفاده نمی کنید؟! همیشه حقوق نرم افزارهایی رو که استفاده می کنید می پردازید؟ :cool:
    بهتره زیاد بحث رو منحرف نکنیم.خیلی ها هستند که اصلا نرم افزار کرک شده استفاده نمی کنند.بخصوص کسانی که مبتنی بر لینوکس زندگی می کنند.اصولاکسانی که به سمت لینوکس می روند نیازی هم ندارند که نرم افزار کرک شده استفاده کنند.آنقدر نرم افزار های کامل و رایگان ( بر مبنای گنو ) هست که دیگر استفاده از نرم افزار کرک شده را بی نیاز می کند.
    Navid7h تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Benygh آواتار ها
    تشکر کرده
    771

همین که از یک نسخه ی کرک شده استفاده نمی کنم برام خیلی ارزش داره.
    خب این قضیه یک بعد فنی داره (بحث پشتیبانی، درایورها، آپدیت ها و ...) و یک بعد اخلاقی که بهش اشاره کردید.

این بعد اخلاقی رعایت کپی رایت فقط مربوط به سیستم عامل نمی شه، یعنی باید 400 دلار پول Office Professional بدیم، 100 دلار پول PowerDVD ، همینطور Nero و آنتی ویروس و تمام بازی ها و اکثر نرم افزارهایی که استفاده می کنیم. زمانی که تصمیم داشتیم پول همه اونها رو بدیم این 60 هزار تومن پول ویندوز اورجینال هم روش!
    ولی اینکه برای این 60 هزار تومن پول ویندوز به اخلاق فکر کنیم و بعد روی همون ویندوز اورجینال یک Office نصب کنیم و PowerDVD و Nero و با همون ویندوز اورجینال بازی 50 دلاری رو 1000 تومن بخریم و ... به نظر من اینکه ویندوز اورجینال باشه یا نباشه از نظر اخلاقی فرقی نمی کنه.

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از ویندوز اورجینال آپدیت ها و پشتیبانی هست، که مایکروسافت نه به ایران پشتیبانی می ده و نه به IP های ایران اجازه دریافت آپدیت ها رو می ده. یعنی ما داریم پول سرویس هایی رو می دیم که نمی تونیم ازشون استفاده کنیم.

به نظر من خود مایکروسافت هم از وضعیت ایران اطلاع داره، و چون نماینده رسمی برای فروش محصولاتش در ایران نداره (به دلیل تحریم ها) نمی تونه انتظار داشته باشه در ایران از محصولات اورجینالش استفاده بشه (چون این محصولات رو در ایران اصلا ارائه نمی ده)، چون یک سری تعهد وجود داره که نمی تونه بهشون عمل کنه. پس استفاده از نسخه کرک شده شده خیلی هم مثل بلند کردن یک 1000 تومنی نیست! به هر حال من شخصا ترجیح می دم در منطقه ای که نمی تونم بهشون سرویس بدم نرم افزار کرک شده خودم استفاده بشه به جای نرم افزار رایگان رقیب ! و اعتقاد دارم مایکروسافت هم همینطور فکر می کنه چون حتی حتی یک سری از آپدیت های حساس رو برای ویندوزهای کرک شده هم ارائه میده.

زمانی که مایکروسافت محصولاتش رو به طور رسمی در ایران بفروشه و بتونه به ایران پشتیبانی ارائه بده، و قیمت گذاری محصولاتش با میزان درآمد ایران هماهنگ بشه، صد درصد لازم و واجبه ویندوز اورجینال تهیه کنیم.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    بهتره زیاد بحث رو منحرف نکنیم.خیلی ها هستند که اصلا نرم افزار کرک شده استفاده نمی کنند.بخصوص کسانی که مبتنی بر لینوکس زندگی می کنند.اصولاکسانی که به سمت لینوکس می روند نیازی هم ندارند که نرم افزار کرک شده استفاده کنند.آنقدر نرم افزار های کامل و رایگان ( بر مبنای گنو ) هست که دیگر استفاده از نرم افزار کرک شده را بی نیاز می کند.
    سلام آقای قبادی

در مورد نیاز درست میفرمایید... اما چون کلمه بهترین در عنوان تاپیک بود بحث به این سمت رفت
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Benygh نمایش پست ها

یکی از مهم ترین دلایل استفاده از ویندوز اورجینال آپدیت ها و پشتیبانی هست، که مایکروسافت نه به ایران پشتیبانی می ده و نه به IP های ایران اجازه دریافت آپدیت ها رو می ده. یعنی ما داریم پول سرویس هایی رو می دیم که نمی تونیم ازشون استفاده کنیم.
    از کی تا حالا مایکروسافت اجازه دریافت آپدیت از IP های ایران رو نمی ده؟؟
    Rofougaran تشکر می‌کند.
    نوید حسینیان | پیوسته

تشکر کرده
    7879

در این لینک هم نکات جالب و کاملی در مورد انتخاب سیستم کامپیوتری برای کار با Photoshop ذکر شده است.

کد:
    http://photoshoptutorials.ws/photoshop-tutorials/general/basics/the-photoshop-computer.html
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

نقل قول نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
    اقای پارسا شما بفرمایید این ابونتو چی داره که لپرد یا ویستا نداره ؟
    دوستان فقط میان میگن لینوکس بهترینه چون ما داریم استفاده میکنیم .اما دلیل منطقی ندارند
    من لپرد استفاده میکنم چون قبل از هر سیستم عاملی ادوبی برنامه هاش رو برای MAcOsx مینویسه یادم نمیره من ماه ها از PSCS3 فول ورژن استفاده میکردم اما کاربرای ویندوز بتای پر باگ داشتند
    من از لپرد استفاده میکنم چون هنگام استارت آپ و شات دان از هر سیستم سنگین دیگه (منظورم ویستاس نه اوبونتوی ویندوز ۹۸ ای) سریع تر عمل میکنه
    من از لپرد استفاده میکنم چون برنامه های رزیدنت رو دوباره بار گذاری نمیکنه
    من از لپرد استفاده میکنم چون ویروس نداره
    من لپرد استفاده میکنم چون ۱۰۰ دفه هم برقا بره باز انگار بدرستی شات دان شده
    من از لپرد استفاده میکنم چون با یک کلیک به اینترنت وصل میشم
    من از لپرد استفاده میکنم چون در مالتی تسکینگ بی چون و چراست
    من از لپرد استفاده میکنم چون لازم نیست ماهی یک بار هادمو فرمت کنم
    من از مک استفاده میکنم چون هارد صدا نداره
    و هزار تا دلیل منطقیه دیگه
    کافیه به سایت IRMUG برید ببینید چقدر اونجا سکوت حکمفرماست چون کاربرا مشکل خاصی ندارن .من تعصبی نسبت به سیستم عامل ندارم .از اسپکتروم و ورک بنچ امیگا ۵۰۰ و ۴۰۰۰ و ۱۲۰۰ کار کردم تا نوت بوک های توشیبا با ویندوز های اورزینال و حالا هم مک
    کمو بیش شاید تبلیغات مک رو دیده باشید

بازم میگم در کل برای کاربر ی که بخاد با واسط های گرافیکی کار کنه ویستا یا لپرد فرقی نداره (رجوع به پست ۲)
    ویرایش توسط rezakh : Sunday 28 June 2009 در ساعت 01:19
    yasin-m، AliGhz، M.Meghdari و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    771

از کی تا حالا مایکروسافت اجازه دریافت آپدیت از IP های ایران رو نمی ده؟؟
    دوست خوب من،
    از محیط سیستم عامل می تونید آپدیت ها رو نصب کنید ولی از سایت مایکروسافت نمی تونید آپدیت ها رو دانلود کنید !
    مثلا Windows 7 رو مستقیما از سایت مایکروسافت نمیشه دانلود کرد، یا DirectX End-User ها.
    البته ممکنه به دلیل تغییر سیاست های خارجی کشور هایی مثل امریکا ممکنه این نیز برطرف شده باشه ...

تشکر کرده
    771

در سریع بودن مک هیچ شکی نیست ...
    فرض کنید یک شرکت هر مدت یک سیستم میده بیرون که هم Software و هم Hardware رو خودش سر هم کرده و برای کارهای خودش Optimize کرده ! خوب معلومه یک چیز تماما هماهنگ میشه ... اون موقع دیگه نیاز به استاندارد نیست ... اون جا همه چیز فوق العاده است ...
    منظورم از استاندارد ویژگی های یکسان بین قطعاتیه که یک Desktop Windows رو تشکیل میده ...
    همین استاندارد هاست که حتی سیستم های قوی هم مجبورن به خاطرش بسازند و خودشون رو با استاندارد ها وفق بدند ولی توی MAC استانداردی لازم نیست ... چون همه چیز با هم هماهنگه ... امیدوارم متوجه شده باشید ...
    در ضمن در سری جدید MACBOOK ها و یا IMAC ها میشه ویندوز و Macintosh رو به همراه هم داشت ...
    rezakh، rezafh و M.Meghdari تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Benygh نمایش پست ها
    دوست خوب من،
    از محیط سیستم عامل می تونید آپدیت ها رو نصب کنید ولی از سایت مایکروسافت نمی تونید آپدیت ها رو دانلود کنید !
    مثلا Windows 7 رو مستقیما از سایت مایکروسافت نمیشه دانلود کرد، یا DirectX End-User ها.
    البته ممکنه به دلیل تغییر سیاست های خارجی کشور هایی مثل امریکا ممکنه این نیز برطرف شده باشه ...
    بحث بین خوب و بودن و بد بودن مایکروسافت بیشتر از این، از حوصله این تاپیک خارج است.

برای دانلود آپدیت ها و یا Hotfix مایکروسافت به صورتی دستی از وب سایت این شرکت به آدرس زیر مراجعه کنید.
    کد:
    http://test.catalog.update.microsoft.com/v7/site/home.aspx
    برای دانلود Direct X End-User
    از آدرس زیر استفاده کنید. 94.2MB
    کد:
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=0CF368E5-5CE1-4032-A207-C693D210F616&displaylang=en
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین