نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نیاز به کمک بسیار سریع : کدام دوربین مناسبتر است ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question نیاز به کمک بسیار سریع : کدام دوربین مناسبتر است ؟

من تجربه ای در فیلم برداری ندارم. برای شروع نیاز به یک دوربین فیلم برداری با این خصوصیات دارم :
    1- کیفیت رنگهای خوب
    2- داشتن لرزه گیر مناسب
    3- امکان زوم و فوکوس خوبی داشته باشه. (از فاصله تقریباً 10 متر یا بیشتر بتوان جزئیات بنا های باستانی را به وضوح و با کیفیت نشان دهد)
    4- امکان عکاسی دیجیتال
    5- داشتن میکروفون و کیفیت صدای مناسب
    6- راحتی استفاده .( مادر من میانسال هستند و حوصله خیلی زیادی برای سروکله زدن با تجهیزات دیجیتالی پیچیده را ندارند. من می توانم 6 ساعت یک منوال را مطالعه کنم ولی مهم اینه که بعد از 6 ساعت بتوانم مراحل فیلم برداری را به طور بسیار ساده برای ایشان توضیح دهم- سخت شد نه ! )
    7- قیمت حدود 600 تومن ( سخت تر شد ، نه !!! )

مخصوصاً نیاز به دوربینی دارم که علاوه بر آنکه کیفیت خوبی در کارهای خانگی و معمولی داشته باشه ، ساپورت خوبی در فیلم برداری از بناهای تاریخی و مناظر طبیعی داشته باشه. همانطور که می دانید در بسیاری از بنا های تاریخی نور چندان برای فیلم برداری مناسب نیست ( یکی از خانه های قدیمی با پستو ها و زیرزمینهای مرطوب و تاریک را مجسم کنید! ) و اگر دوربین امکانات ویژه ای نداشته باشد عملاً فیلم غیر قابل استفاده خواهد بود. در ضمن جدیداً مسئولان نگه داری از این آثار نسبت به استفاده از هر گونه فلش یا نوری عکس العمل شدیدی نشان دهند.

در ضمن متآسفانه من این سایت را دیر پیدا کردم و الان از دقیقه 90 هم گذشته و تو وقت اضافه هستم!! هر چه زودتر جواب بدید ممنون می شوم :)

در ضمن از روی سایتها و کاتالوگها به این دو تا دوربین رسیدم :
    Panasonoc GS-75 - SonyDCR-TRV480E
    ولی نمی دونم کدوم بهتره ؟؟؟؟ اگر با این شرایط دوربین بهتری هم سراغ دارید بگید.

__________________________________________________ ____________________________________
    با تشکر فراوان از عزیزانی که این سایت را برای علاقمندان ایجاد کردند و در این انجمنها فعالیت می کنند

این یکی از معدود سایتهای فارسی است که به جرات می توان گفت 100% مفیده !!!

واقعاً ایول داره !!!

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

دوربین های 3 CCD در فیلمبرداری در شرایط نوری کم کیفیت بهتری دارند که از این رده panasonic GS 70/ GS120 معروفترند از بقیه. GS75 هم فکر می کنم 3 ccd است. سایت camcorderinfo را دیدهاید. در آنجا از لحاظ کیفیت نوری و سایر موارد دوربینها را امتیاز بندی کرده که معیار خوبی برای مقایسه مدلها است

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Arrow ببين

سايت www.dpreview.com رو ببين اطلاعات خوبي بدست مياري...